Autobus Zagreb → Dubrovnik

Svi autobusi na relaciji Zagreb - Dubrovnik: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Zagreb do grada Dubrovnik

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Zagreb do grada Dubrovnik raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus ili Samoborcek za sljedeće dane.
danas
od 30 €
sutra
od 30 €
srijeda
od 33 €
četvrtak
od 33 €
petak
od 30 €
subota
od 33 €
nedjelja
od 30 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    9h 20m
    13:25
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    22:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    30 €
  • Samoborcek
    8h 30m
    10:00
    Zagreb
    18:30
    Dubrovnik
    Samoborcek
    Economy
    33 €
  • Samoborcek
    9h 30m
    20:30
    Zagreb
    06:00
    Dubrovnik
    Samoborcek
    Economy
    33 €
  • FlixBus
    10h 15m
    07:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    17:15
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €
  • FlixBus
    9h 45m
    21:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    06:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    9h 15m
    10:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    19:30
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    30 €
  • Samoborcek
    8h 30m
    10:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    18:30
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Samoborcek
    Economy
    33 €
  • Samoborcek
    9h 30m
    20:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    06:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    Samoborcek
    Economy
    33 €
  • FlixBus
    10h 15m
    07:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    17:15
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €
  • FlixBus
    9h 45m
    21:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    06:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Samoborcek
    8h 30m
    10:00
    Zagreb
    18:30
    Dubrovnik
    Samoborcek
    Economy
    33 €
  • Samoborcek
    9h 30m
    20:30
    Zagreb
    06:00
    Dubrovnik
    Samoborcek
    Economy
    33 €
  • FlixBus
    10h 15m
    07:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    17:15
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €
  • FlixBus
    9h 15m
    10:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    19:30
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €
  • FlixBus
    9h 20m
    13:25
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    22:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Samoborcek
    8h 30m
    10:00
    Zagreb
    18:30
    Dubrovnik
    Samoborcek
    Economy
    33 €
  • Samoborcek
    9h 30m
    20:30
    Zagreb
    06:00
    Dubrovnik
    Samoborcek
    Economy
    33 €
  • FlixBus
    9h 15m
    10:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    19:30
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €
  • FlixBus
    9h 20m
    13:25
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    22:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €
  • FlixBus
    9h 45m
    21:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    06:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    9h 20m
    13:25
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    22:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    30 €
  • Samoborcek
    8h 30m
    10:00
    Zagreb
    18:30
    Dubrovnik
    Samoborcek
    Economy
    33 €
  • Samoborcek
    9h 30m
    20:30
    Zagreb
    06:00
    Dubrovnik
    Samoborcek
    Economy
    33 €
  • FlixBus
    10h 15m
    07:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    17:15
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €
  • FlixBus
    9h 15m
    10:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    19:30
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Samoborcek
    8h 30m
    10:00
    Zagreb
    18:30
    Dubrovnik
    Samoborcek
    Economy
    33 €
  • Samoborcek
    9h 30m
    20:30
    Zagreb
    06:00
    Dubrovnik
    Samoborcek
    Economy
    33 €
  • FlixBus
    10h 15m
    07:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    17:15
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €
  • FlixBus
    9h 20m
    13:25
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    22:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €
  • FlixBus
    9h 45m
    21:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    06:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    10h 15m
    07:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    17:15
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    30 €
  • Samoborcek
    8h 30m
    10:00
    Zagreb
    18:30
    Dubrovnik
    Samoborcek
    Economy
    33 €
  • Samoborcek
    9h 30m
    20:30
    Zagreb
    06:00
    Dubrovnik
    Samoborcek
    Economy
    33 €
  • FlixBus
    9h 15m
    10:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    19:30
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €
  • FlixBus
    9h 20m
    13:25
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    22:45
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Zagreb i Dubrovnik

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Zagreb i Dubrovnik, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je ponedjeljak, s više od 10 dnevnih autobusa od grada Zagreb do grada Dubrovnik. Umjesto toga četvrtak ima najmanje veza, sa samo 9 dnevnim autobusima između gradova Zagreb i Dubrovnik.
Najprometnije doba dana je jutro, s 32 autobusima iz grada Zagreb do grada Dubrovnik, dok noć vidi najmanje veza između gradova Zagreb i Dubrovnik, s 2 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Zagreb do grada Dubrovnik

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus i Samoborcek koji putuju dnevno 9 puta autobusom od grada Zagreb do grada Dubrovnik! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Zagreb do grada Dubrovnik počevši od 30 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 30 €
Najbrži autobus 8h 30m
Najraniji autobus 06:03
Najkasniji autobus 23:55
Dnevne autobusne linije 9 Ø
Udaljenost 390,0 km
Autobusno poduzeće FlixBus i Samoborcek

Najjeftinije autobusne veze od grada Zagreb do grada Dubrovnik

Svaki dan, 9 autobusa 2 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Zagreb za grad Dubrovnik: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
30 €
utorak 28.05
30 €
srijeda 29.05
35 €
četvrtak 30.05
35 €
petak 31.05
30 €
subota 01.06
33 €
nedjelja 02.06
33 €
ponedjeljak 03.06
25 €
utorak 04.06
30 €
srijeda 05.06
30 €
četvrtak 06.06
30 €
petak 07.06
25 €
subota 08.06
33 €
nedjelja 09.06
30 €
ponedjeljak 10.06
25 €
utorak 11.06
33 €
srijeda 12.06
25 €
četvrtak 13.06
25 €
petak 14.06
30 €
subota 15.06
30 €
nedjelja 16.06
30 €
ponedjeljak 17.06
30 €
utorak 18.06
25 €
srijeda 19.06
38 €
četvrtak 20.06
30 €
petak 21.06
33 €
subota 22.06
30 €
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Zagreb do grada Dubrovnik

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Zagreb do grada Dubrovnik, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 30 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od grada Zagreb do grada Dubrovnik. Umjesto toga je četvrtak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 33 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Zagreb do grada Dubrovnik, s 30 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 50 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Zagreb do grada Dubrovnik

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Zagreb do grada Dubrovnik unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Zagreb do grada Dubrovnik, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Zagreb do grada Dubrovnik također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Zagreb do grada Dubrovnik

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Zagreb i Dubrovnik od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Zagreb i Dubrovnik

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Zagreb i Dubrovnik.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Zagreb do grada Dubrovnik

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Zagreb do grada Dubrovnik? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Zagreb do grada Dubrovnik? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zagreb - Dubrovnik

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zagreb - Dubrovnik?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Zagreb i Dubrovnik košta 30 € i traje 9h 20m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zagreb - Dubrovnik?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 30 € do 60 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Dubrovnik.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zagreb - Dubrovnik?

Svaki dan na autobusnoj ruti Zagreb - Dubrovnik prometuje otprilike 9 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Zagreb prema gradu Dubrovnik?

Najbrži autobus iz grada Zagreb prema gradu Dubrovnik nudi prijevoznik Samoborcek, a vožnja traje 8h 30m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 33 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Zagreb za grad Dubrovnik?

Najraniji autobus koji stiže u grad Dubrovnik iz grada Zagreb kreće u 06:03. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Zagreb prema gradu Dubrovnik?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Zagreb prema gradu Dubrovnik kreće u 23:55. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zagreb - Dubrovnik?

Na relaciji Zagreb - Dubrovnik autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus i Samoborcek. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Zagreb i Dubrovnik?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Zagreb i Dubrovnik pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: FlixBus i Samoborcek.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zagreb - Dubrovnik?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zagreb - Dubrovnik ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zagreb Dubrovnik opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zagreb - Dubrovnik na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zagreb - Dubrovnik

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Zagreb i Dubrovnik

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Zagreb i iz grada Dubrovnik. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.