Autobus München → Rijeka

Svi autobusi na relaciji München - Rijeka: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada München do grada Rijeka

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus koji dnevno putuju 3 puta autobusom od grada München do grada Rijeka! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada München do grada Rijeka počevši od 35 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 35 €
Najbrži autobus 8h 5m
Najraniji autobus 03:05
Najkasniji autobus 23:40
Dnevne autobusne linije 3 Ø
Udaljenost 380,7 km
Autobusno poduzeće FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada München do grada Rijeka

Svaki dan, 3 autobusa 1 prijevoznika polazi iz grada München za grad Rijeka: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
35 €
srijeda 28.02
35 €
četvrtak 29.02
35 €
petak 01.03
35 €
subota 02.03
35 €
nedjelja 03.03
35 €
ponedjeljak 04.03
35 €
utorak 05.03
35 €
srijeda 06.03
35 €
četvrtak 07.03
35 €
petak 08.03
35 €
subota 09.03
40 €
nedjelja 10.03
36 €
ponedjeljak 11.03
35 €
utorak 12.03
40 €
srijeda 13.03
40 €
četvrtak 14.03
40 €
petak 15.03
40 €
subota 16.03
40 €
nedjelja 17.03
35 €
ponedjeljak 18.03
utorak 19.03
40 €
srijeda 20.03
četvrtak 21.03
40 €
petak 22.03
50 €
subota 23.03
60 €
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada München do grada Rijeka

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada München do grada Rijeka, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 35 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od grada München do grada Rijeka. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 35 €.
poslijepodne je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada München do grada Rijeka, s 35 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 36 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada München do grada Rijeka

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada München do grada Rijeka unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada München do grada Rijeka, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada München do grada Rijeka također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada München do grada Rijeka

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada München do grada Rijeka raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus za sljedeće dane.
  • FlixBus
    8h 5m
    23:40
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    07:45
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 35 €
  • FlixBus
    11h 55m
    02:05
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    14:00
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 36 €
  • FlixBus
    12h 20m
    19:25
    München
    Fröttmaning P+R
    07:45
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 40 €
  • FlixBus
    12h 25m
    03:05
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    15:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 41 €
  • FlixBus
    12h 20m
    19:25
    München
    Fröttmaning P+R
    07:45
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 43 €
  • FlixBus
    12h 25m
    03:05
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    15:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 46 €
  • FlixBus
    10h 30m
    03:05
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    13:35
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 47 €
  • FlixBus
    12h 20m
    19:25
    München
    Fröttmaning P+R
    07:45
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 48 €
  • FlixBus
    8h 5m
    23:40
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    07:45
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 50 €
  • FlixBus
    10h 30m
    03:05
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    13:35
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 52 €
  • FlixBus
    10h 30m
    03:05
    München
    Hackerbrücke Glavni Autobusni Kolodvor
    13:35
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 62 €

Učestalost autobusnih veza između gradova München i Rijeka

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova München i Rijeka, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je subota, s više od 5 dnevnih autobusa od grada München do grada Rijeka. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 2 dnevnim autobusima između gradova München i Rijeka.
Najprometnije doba dana je večer, s 12 autobusima iz grada München do grada Rijeka, dok poslijepodne vidi najmanje veza između gradova München i Rijeka, s 3 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada München do grada Rijeka

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova München i Rijeka od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima München i Rijeka

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu München i gradu Rijeka.

Usluge i udobnost u autobusu od grada München do grada Rijeka

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada München do grada Rijeka? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada München do grada Rijeka? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji München - Rijeka

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji München - Rijeka?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova München i Rijeka košta 35 € i traje 8h 5m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji München - Rijeka?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 35 € do 62 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Rijeka.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji München - Rijeka?

Svaki dan na autobusnj ruti München - Rijeka prometuje otprilike 3 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada München prema gradu Rijeka?

Najbrži autobus iz grada München prema gradu Rijeka nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 8h 5m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 35 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada München za grad Rijeka?

Najraniji autobus koji stiže u grad Rijeka iz grada München kreće u 03:05. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada München prema gradu Rijeka?

Posljednji autobus koji polazi iz grada München prema gradu Rijeka kreće u 23:40. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji München - Rijeka?

Na relaciji München - Rijeka autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između München i Rijeka?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova München i Rijeka pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji München - Rijeka?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji München - Rijeka ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji München Rijeka opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji München - Rijeka na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti München do Rijeka

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova München i Rijeka

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada München i iz grada Rijeka. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.