Autobusne linije Graz do Rijeka i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Rijeka do Graz i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.681.232 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Graz do Rijeka

Povoljniji autobusni prijevoz159,53 kn
Najbrži autobus5h 50m
Najraniji autobus5:20
Najkasniji autobus19:30
Dnevne autobusne linije3 Ø
Udaljenost208,5 km
Autobusno poduzećeČrnja Tours, FlixBus, Eurolines Germany

Najjeftinije autobusne linije od Graz do Rijeka grada.

Danas
od 218,15 kn
Sutra
16.07
17.07
18.07
19.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Črnja Tours
    6:30
    Graz - Central bus station
    Trajanju 5h 50m
    12:20
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od159,53 kn
  • FlixBus
    5:20
    Graz - Central bus station
    Trajanju 8h 55m
    14:15
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od203,10 kn
  • Eurolines Germany
    19:30
    Graz - Central bus station
    Trajanju 6h 0m
    1:30
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od203,17 kn
  • FlixBus
    9:55
    Graz - Central bus station
    Trajanju 7h 55m
    17:50
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od218,15 kn
  • Črnja Tours
    6:20
    Graz - Central bus station
    Trajanju 6h 0m
    12:20
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od235,15 kn

Najbolje željezničke veze od Graz prema Rijeka.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • ÖBB
    9:45
    Graz
    Trajanju 8h 29m
    18:14
    Rijeka
    od142,97 kn
  • ÖBB
    10:39
    Graz
    Trajanju 7h 35m
    18:14
    Rijeka
    od142,97 kn

Najbolji carshare od Graz prema Rijeka.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    6:00
    Graz
    Trajanju 4h 20m
    10:20
    Rijeka
    od81,00 kn

Najjeftinije autobusne linije od Rijeka do Graz grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    5:00
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 25m
    12:25
    Graz - Central bus station
    od157,95 kn
  • Črnja Tours
    14:20
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 5h 55m
    20:15
    Graz - Central bus station
    od159,53 kn
  • Eurolines Germany
    15:00
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 6h 11m
    21:11
    Graz - Central bus station
    od173,07 kn
  • FlixBus
    9:00
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 29m
    19:29
    Graz - Central bus station
    od188,05 kn

Najbolje željezničke veze od Rijeka prema Graz.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • ÖBB
    11:50
    Rijeka
    Trajanju 7h 30m
    19:20
    Graz
    od142,97 kn
  • ÖBB
    11:50
    Rijeka
    Trajanju 7h 55m
    19:45
    Graz
    od142,97 kn
  • ÖBB
    20:45
    Rijeka
    Trajanju 10h 45m
    7:30
    Graz
    od480,09 kn

Najbolji carshare od Rijeka prema Graz.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    11:30
    Rijeka
    Trajanju 4h 50m
    16:20
    Graz
    od138,00 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Graz - Rijeka ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Graz - Rijeka te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Rijeka - Graz za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Graz i Rijeka, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Rijeka do alternativnih odredišta iz mjesta Graz, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Graz i Rijeka.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Graz i odredište Rijeka. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Rijeka do mjesta Graz, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Rijeka - Graz.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Graz - Rijeka prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Graz - Rijeka.

Autobusne postaje u Graz i Rijeka

Kolodvori
Riva 5, 51000 Rijeka (Hrvatska)

U usporedbi

37,24 kn
25,00 kn
Graz
Rijeka
Taksi vožnja je u Graz 33% skuplje kao u Rijeka.
16,55 kn
10,00 kn
Graz
Rijeka
Autobusna karta je u Graz 40% skuplje kao u Rijeka.
26,34 kn
15,00 kn
Graz
Rijeka
Veliko pivo je u Graz 44% skuplje kao u Rijeka.
5,34 kn
5,92 kn
Graz
Rijeka
Boca vode je u Graz 10% povoljnije kao u Rijeka.
79,95 kn
55,83 kn
Graz
Rijeka
Glavno jelo je u Graz 31% skuplje kao u Rijeka.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.