Autobus Beč → Graz

Svi autobusi na relaciji Beč - Graz: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Beč do grada Graz

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Beč do grada Graz raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus ili GoOpti za sljedeće dane.
danas
od 14 €
sutra
od 14 €
srijeda
od 14 €
četvrtak
od 14 €
petak
od 14 €
subota
od 14 €
nedjelja
od 18 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    2h 30m
    06:30
    Beč
    Westbahnhof (Felberstrasse)
    09:00
    Graz
    Jakominiplatz
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • FlixBus
    2h 22m
    06:30
    Beč
    Westbahnhof (Felberstrasse)
    08:52
    Graz
    Liebenau Murpark
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • FlixBus
    2h 20m
    06:40
    Beč
    Matzleinsdorfer Platz
    09:00
    Graz
    Jakominiplatz
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • GoOpti
    2h 30m
    14:00
    Beč
    16:30
    Graz
    GoOpti
    Economy
    38 €
  • GoOpti
    2h 30m
    15:00
    Beč
    17:30
    Graz
    GoOpti
    Economy
    48 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    2h 30m
    06:30
    Beč
    Westbahnhof (Felberstrasse)
    09:00
    Graz
    Jakominiplatz
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • FlixBus
    2h 22m
    06:30
    Beč
    Westbahnhof (Felberstrasse)
    08:52
    Graz
    Liebenau Murpark
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • FlixBus
    2h 20m
    06:40
    Beč
    Matzleinsdorfer Platz
    09:00
    Graz
    Jakominiplatz
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • GoOpti
    2h 30m
    17:30
    Beč
    20:00
    Graz
    GoOpti
    Economy
    44 €
  • GoOpti
    2h 30m
    02:45
    Beč
    05:15
    Graz
    GoOpti
    Economy
    61 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    2h 25m
    08:30
    Beč
    Westbahnhof (Felberstrasse)
    10:55
    Graz
    Jakominiplatz
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • FlixBus
    2h 17m
    08:30
    Beč
    Westbahnhof (Felberstrasse)
    10:47
    Graz
    Liebenau Murpark
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • FlixBus
    2h 15m
    08:40
    Beč
    Matzleinsdorfer Platz
    10:55
    Graz
    Jakominiplatz
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • GoOpti
    2h 30m
    03:15
    Beč
    05:45
    Graz
    GoOpti
    Economy
    61 €
  • GoOpti
    2h 30m
    14:00
    Beč
    16:30
    Graz
    GoOpti
    Economy
    61 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    2h 20m
    23:45
    Beč
    Westbahnhof (Felberstrasse)
    02:05
    Graz
    Jakominiplatz
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • FlixBus
    2h 12m
    23:45
    Beč
    Westbahnhof (Felberstrasse)
    01:57
    Graz
    Liebenau Murpark
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • FlixBus
    2h 10m
    23:55
    Beč
    Matzleinsdorfer Platz
    02:05
    Graz
    Jakominiplatz
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • GoOpti
    2h 30m
    15:15
    Beč
    17:45
    Graz
    GoOpti
    Economy
    44 €
  • GoOpti
    2h 30m
    17:00
    Beč
    19:30
    Graz
    GoOpti
    Economy
    44 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    2h 30m
    06:30
    Beč
    Westbahnhof (Felberstrasse)
    09:00
    Graz
    Jakominiplatz
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • FlixBus
    2h 22m
    06:30
    Beč
    Westbahnhof (Felberstrasse)
    08:52
    Graz
    Liebenau Murpark
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • FlixBus
    2h 20m
    06:40
    Beč
    Matzleinsdorfer Platz
    09:00
    Graz
    Jakominiplatz
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • GoOpti
    2h 30m
    19:00
    Beč
    21:30
    Graz
    GoOpti
    Economy
    44 €
  • GoOpti
    2h 30m
    03:45
    Beč
    06:15
    Graz
    GoOpti
    Economy
    61 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    2h 15m
    07:40
    Beč
    Matzleinsdorfer Platz
    09:55
    Graz
    Jakominiplatz
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • FlixBus
    2h 7m
    07:40
    Beč
    Matzleinsdorfer Platz
    09:47
    Graz
    Liebenau Murpark
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • FlixBus
    2h 10m
    20:40
    Beč
    Matzleinsdorfer Platz
    22:50
    Graz
    Jakominiplatz
    FlixBus
    Economy
    14 €
  • GoOpti
    2h 30m
    03:15
    Beč
    05:45
    Graz
    GoOpti
    Economy
    61 €
  • GoOpti
    2h 30m
    14:00
    Beč
    16:30
    Graz
    GoOpti
    Economy
    114 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    2h 25m
    08:30
    Beč
    Westbahnhof (Felberstrasse)
    10:55
    Graz
    Jakominiplatz
    FlixBus
    Economy
    18 €
  • FlixBus
    2h 17m
    08:30
    Beč
    Westbahnhof (Felberstrasse)
    10:47
    Graz
    Liebenau Murpark
    FlixBus
    Economy
    18 €
  • FlixBus
    2h 15m
    08:40
    Beč
    Matzleinsdorfer Platz
    10:55
    Graz
    Jakominiplatz
    FlixBus
    Economy
    18 €
  • GoOpti
    2h 30m
    18:00
    Beč
    20:30
    Graz
    GoOpti
    Economy
    44 €
  • GoOpti
    2h 30m
    02:00
    Beč
    04:30
    Graz
    GoOpti
    Economy
    61 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Beč i Graz

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Beč i Graz, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je ponedjeljak, s više od 101 dnevnih autobusa od grada Beč do grada Graz. Umjesto toga petak ima najmanje veza, sa samo 55 dnevnim autobusima između gradova Beč i Graz.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 198 autobusima iz grada Beč do grada Graz, dok noć vidi najmanje veza između gradova Beč i Graz, s 46 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Beč do grada Graz

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus i GoOpti koji putuju dnevno 76 puta autobusom od grada Beč do grada Graz! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Beč do grada Graz počevši od 14 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 14 €
Najbrži autobus 2h 2m
Najraniji autobus 00:00
Najkasniji autobus 23:55
Dnevne autobusne linije 76 Ø
Udaljenost 144,6 km
Autobusno poduzeće FlixBus i GoOpti

Najjeftinije autobusne veze od grada Beč do grada Graz

Svaki dan, 76 autobusa 2 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Beč za grad Graz: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
38 €
utorak 28.05
44 €
srijeda 29.05
14 €
četvrtak 30.05
14 €
petak 31.05
14 €
subota 01.06
61 €
nedjelja 02.06
18 €
ponedjeljak 03.06
14 €
utorak 04.06
14 €
srijeda 05.06
9 €
četvrtak 06.06
9 €
petak 07.06
14 €
subota 08.06
14 €
nedjelja 09.06
14 €
ponedjeljak 10.06
9 €
utorak 11.06
9 €
srijeda 12.06
9 €
četvrtak 13.06
9 €
petak 14.06
14 €
subota 15.06
14 €
nedjelja 16.06
14 €
ponedjeljak 17.06
9 €
utorak 18.06
37 €
srijeda 19.06
9 €
četvrtak 20.06
9 €
petak 21.06
14 €
subota 22.06
14 €
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Beč do grada Graz

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Beč do grada Graz, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 14 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od grada Beč do grada Graz. Umjesto toga je nedjelja najskuplji dan s cijenama koje počinju od 18 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Beč do grada Graz, s 14 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 61 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Beč do grada Graz

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Beč do grada Graz unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Beč do grada Graz, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Beč do grada Graz također su prazniji.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Beč i Graz

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Beč i Graz.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Beč do grada Graz

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Beč do grada Graz? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Beč do grada Graz? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Beč - Graz

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Beč - Graz?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Beč i Graz košta 14 € i traje 2h 30m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Beč - Graz?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 14 € do 125 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Graz.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Beč - Graz?

Svaki dan na autobusnoj ruti Beč - Graz prometuje otprilike 76 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Beč prema gradu Graz?

Najbrži autobus iz grada Beč prema gradu Graz nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 2h 2m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 14 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Beč za grad Graz?

Najraniji autobus koji stiže u grad Graz iz grada Beč kreće u 00:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Beč prema gradu Graz?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Beč prema gradu Graz kreće u 23:55. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Beč - Graz?

Na relaciji Beč - Graz autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus i GoOpti. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Beč i Graz?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Beč i Graz pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: FlixBus i GoOpti.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Beč - Graz?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Beč - Graz ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Beč Graz opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Beč - Graz na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Beč - Graz

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Alternativne vrste prijevoza od grada Beč do grada Graz

Nisi pronašao odgovarajući autobus? Ovdje je izbor alternativnih vrsta prijevoza iz rasporeda od grada Beč do grada Graz za sljedeće dane.

Jeftine karte za vlak od grada do grada

Ovdje je izbor najjeftinijih vlakova iz rasporeda od grada Beč do grada Graz za sljedeće dane.
  • ÖBB
    2h 35m
    21:58
    Beč
    Glavni Kolodvor
    00:33
    Graz
    Train Station
    ÖBB
    Economy
    od 10 €
  • ÖBB
    7h 49m
    00:28
    Beč
    Glavni Kolodvor
    08:17
    Graz
    Train Station
    ÖBB
    Economy
    od 25 €
  • ÖBB
    2h 35m
    05:58
    Beč
    Glavni Kolodvor
    08:33
    Graz
    Train Station
    ÖBB
    Economy
    od 40 €
  • ÖBB
    3h 1m
    06:24
    Beč
    Glavni Kolodvor
    09:25
    Graz
    Train Station
    ÖBB
    Economy
    od 42 €

Jeftini zajednički prijevoz od grada Beč do grada Graz

Ovdje je izbor najjeftinijih ponuda zajedničkog putovanja s rasporeda od grada Beč do grada Graz za sljedeće dane.
  • BlaBlaCar
    2h 10m
    20:30
    Beč
    22:40
    Graz
    BlaBlaCar
    Economy
    od 10 €
  • BlaBlaCar
    2h 10m
    07:00
    Beč
    09:10
    Graz
    BlaBlaCar
    Economy
    od 12 €

Više autobusnih ruta iz gradova Beč i Graz

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Beč i iz grada Graz. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.