Autobus Split → Rijeka

Svi autobusi na relaciji Split - Rijeka: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Split do grada Rijeka

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Split do grada Rijeka raznih autobusnih prijevoznika kao što je Arriva, FlixBus ili Nomago za sljedeće dane.
danas
od 23 €
sutra
od 28 €
srijeda
od 29 €
četvrtak
od 31 €
petak
od 3 €
subota
od 31 €
nedjelja
od 31 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    10h 30m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    15:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    23 €
  • Nomago
    7h 20m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    12:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    31 €
  • Brioni Pula
    7h 20m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    12:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Brioni Pula
    Economy
    32 €
  • Arriva
    8h 34m
    09:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    17:34
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    33 €
  • Autotrans
    8h 34m
    09:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    17:34
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    33 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    10h 30m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    15:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    28 €
  • Nomago
    7h 20m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    12:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    31 €
  • Autotrans
    8h 34m
    09:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    17:34
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    33 €
  • Brioni Pula
    7h 20m
    03:00
    Split
    10:20
    Rijeka
    Brioni Pula
    Economy
    34 €
  • Arriva
    8h 19m
    09:00
    Split
    17:19
    Rijeka
    Arriva
    Economy
    34 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    8h 50m
    14:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    22:50
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    29 €
  • Nomago
    7h 20m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    12:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    31 €
  • Brioni Pula
    7h 20m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    12:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Brioni Pula
    Economy
    32 €
  • Arriva
    8h 34m
    09:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    17:34
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    33 €
  • Autotrans
    8h 34m
    09:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    17:34
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    33 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Nomago
    7h 20m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    12:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    31 €
  • Brioni Pula
    7h 20m
    05:00
    Split
    12:20
    Rijeka
    Brioni Pula
    Economy
    32 €
  • Arriva
    8h 34m
    09:00
    Split
    17:34
    Rijeka
    Arriva
    Economy
    33 €
  • Autotrans
    8h 34m
    09:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    17:34
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    33 €
  • FlixBus
    6h 50m
    16:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    22:50
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • ALSA
    0h 33m
    07:10
    Split
    Autobusni kolodvor
    07:43
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    ALSA
    Economy
    3 €
  • FlixBus
    10h 30m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    15:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    26 €
  • Nomago
    7h 20m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    12:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    31 €
  • Brioni Pula
    7h 20m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    12:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Brioni Pula
    Economy
    32 €
  • Arriva
    8h 34m
    09:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    17:34
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    33 €

Najjeftinija putovanja autobusom subota

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Nomago
    7h 20m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    12:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    31 €
  • FlixBus
    10h 30m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    15:30
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    33 €
  • Autotrans
    8h 34m
    09:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    17:34
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    33 €
  • Brioni Pula
    7h 20m
    03:00
    Split
    10:20
    Rijeka
    Brioni Pula
    Economy
    34 €
  • Arriva
    7h 5m
    13:10
    Split
    20:15
    Rijeka
    Arriva
    Economy
    37 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Nomago
    7h 20m
    05:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    12:20
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    31 €
  • Autotrans
    8h 34m
    09:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    17:34
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    33 €
  • Brioni Pula
    7h 20m
    03:00
    Split
    10:20
    Rijeka
    Brioni Pula
    Economy
    34 €
  • FlixBus
    6h 50m
    16:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    22:50
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    35 €
  • Arriva
    8h 34m
    09:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    17:34
    Rijeka
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    40 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Split i Rijeka

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Split i Rijeka, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je četvrtak, s više od 21 dnevnih autobusa od grada Split do grada Rijeka. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 8 dnevnim autobusima između gradova Split i Rijeka.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 35 autobusima iz grada Split do grada Rijeka, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Split i Rijeka, s 24 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Split do grada Rijeka

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Arriva, FlixBus i Nomago koji putuju dnevno 13 puta autobusom od grada Split do grada Rijeka! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Split do grada Rijeka počevši od 3 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 3 €
Najbrži autobus 0h 33m
Najraniji autobus 03:00
Najkasniji autobus 16:00
Dnevne autobusne linije 13 Ø
Udaljenost 257,1 km
Autobusno poduzeće Arriva, FlixBus, Nomago, Brioni Pula, Autotrans i ALSA

Najjeftinije autobusne veze od grada Split do grada Rijeka

Svaki dan, 13 autobusa 6 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Split za grad Rijeka: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
34 €
utorak 28.05
31 €
srijeda 29.05
35 €
četvrtak 30.05
31 €
petak 31.05
35 €
subota 01.06
31 €
nedjelja 02.06
31 €
ponedjeljak 03.06
35 €
utorak 04.06
31 €
srijeda 05.06
38 €
četvrtak 06.06
28 €
petak 07.06
39 €
subota 08.06
31 €
nedjelja 09.06
31 €
ponedjeljak 10.06
31 €
utorak 11.06
33 €
srijeda 12.06
31 €
četvrtak 13.06
23 €
petak 14.06
32 €
subota 15.06
31 €
nedjelja 16.06
34 €
ponedjeljak 17.06
33 €
utorak 18.06
srijeda 19.06
31 €
četvrtak 20.06
petak 21.06
31 €
subota 22.06
34 €
nedjelja 23.06

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Split do grada Rijeka

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Split do grada Rijeka, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 3 €, petak je najjeftiniji dan za autobus od grada Split do grada Rijeka. Umjesto toga je četvrtak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 31 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Split do grada Rijeka, s 3 €. poslijepodne je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 29 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Split do grada Rijeka

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Split do grada Rijeka unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Split do grada Rijeka, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Split do grada Rijeka također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Split do grada Rijeka

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Split i Rijeka od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Split i Rijeka

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Split i Rijeka.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Split do grada Rijeka

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Split do grada Rijeka? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Split do grada Rijeka? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Split - Rijeka

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Split - Rijeka?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Split i Rijeka košta 3 € i traje 0h 33m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Split - Rijeka?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 6 s rasponom cijena karata od 3 € do 50 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Rijeka.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Split - Rijeka?

Svaki dan na autobusnoj ruti Split - Rijeka prometuje otprilike 13 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Split prema gradu Rijeka?

Najbrži autobus iz grada Split prema gradu Rijeka nudi prijevoznik ALSA, a vožnja traje 0h 33m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 3 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Split za grad Rijeka?

Najraniji autobus koji stiže u grad Rijeka iz grada Split kreće u 03:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Split prema gradu Rijeka?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Split prema gradu Rijeka kreće u 16:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Split - Rijeka?

Na relaciji Split - Rijeka autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Arriva, FlixBus i Nomago. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Split i Rijeka?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Split i Rijeka pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Arriva, FlixBus i Nomago.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Split - Rijeka?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Split - Rijeka ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Split Rijeka opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Split - Rijeka na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Split - Rijeka

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Split i Rijeka

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Split i iz grada Rijeka. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.