Autobus Berlin → Zagreb

Svi autobusi na relaciji Berlin - Zagreb: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Berlin do grada Zagreb

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus koji dnevno putuju 16 puta autobusom od grada Berlin do grada Zagreb! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Berlin do grada Zagreb počevši od 33 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 33 €
Najbrži autobus 14h 10m
Najraniji autobus 00:15
Najkasniji autobus 23:25
Dnevne autobusne linije 16 Ø
Udaljenost 768,6 km
Autobusno poduzeće FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Berlin do grada Zagreb

Svaki dan, 16 autobusa 1 prijevoznika polazi iz grada Berlin za grad Zagreb: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
51 €
srijeda 28.02
51 €
četvrtak 29.02
48 €
petak 01.03
57 €
subota 02.03
48 €
nedjelja 03.03
60 €
ponedjeljak 04.03
33 €
utorak 05.03
33 €
srijeda 06.03
48 €
četvrtak 07.03
57 €
petak 08.03
44 €
subota 09.03
44 €
nedjelja 10.03
58 €
ponedjeljak 11.03
33 €
utorak 12.03
33 €
srijeda 13.03
33 €
četvrtak 14.03
44 €
petak 15.03
47 €
subota 16.03
33 €
nedjelja 17.03
47 €
ponedjeljak 18.03
44 €
utorak 19.03
33 €
srijeda 20.03
45 €
četvrtak 21.03
45 €
petak 22.03
70 €
subota 23.03
54 €
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Berlin do grada Zagreb

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Berlin do grada Zagreb, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 33 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od grada Berlin do grada Zagreb. Umjesto toga je nedjelja najskuplji dan s cijenama koje počinju od 60 €.
poslijepodne je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Berlin do grada Zagreb, s 33 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 45 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Berlin do grada Zagreb

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Berlin do grada Zagreb unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Berlin do grada Zagreb, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Berlin do grada Zagreb također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Berlin do grada Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Berlin do grada Zagreb raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus za sljedeće dane.
  • FlixBus
    16h 45m
    19:10
    Berlin
    Alexanderplatz Željeznička Stanica
    11:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 33 €
  • FlixBus
    17h 45m
    04:20
    Berlin
    Stanica Zoo
    22:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 48 €
  • FlixBus
    18h 20m
    03:45
    Berlin
    Alt-Tegel Stanica
    22:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 51 €
  • FlixBus
    18h 30m
    12:40
    Berlin
    Glavni Autobusni Kolodvor
    07:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 52 €
  • FlixBus
    16h 15m
    00:15
    Berlin
    Sudkreuz Stanica
    16:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 55 €
  • FlixBus
    15h 5m
    07:00
    Berlin
    Glavni Autobusni Kolodvor
    22:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 60 €
  • FlixBus
    17h 5m
    23:25
    Berlin
    Alexanderplatz Željeznička Stanica
    16:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 61 €
  • FlixBus
    20h 20m
    12:35
    Berlin
    Glavni Autobusni Kolodvor
    08:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 62 €
  • FlixBus
    15h 55m
    17:20
    Berlin
    Sudkreuz Stanica
    09:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 64 €
  • FlixBus
    15h 15m
    15:15
    Berlin
    Sudkreuz Stanica
    06:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 65 €
  • FlixBus
    14h 10m
    16:20
    Berlin
    Glavni Autobusni Kolodvor
    06:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 70 €
  • FlixBus
    16h 15m
    00:15
    Berlin
    Sudkreuz Stanica
    16:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 78 €
  • FlixBus
    15h 15m
    15:15
    Berlin
    Sudkreuz Stanica
    06:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 80 €
  • FlixBus
    14h 25m
    21:30
    Berlin
    Glavni Autobusni Kolodvor
    11:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 85 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Berlin i Zagreb

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Berlin i Zagreb, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je petak, s više od 19 dnevnih autobusa od grada Berlin do grada Zagreb. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 13 dnevnim autobusima između gradova Berlin i Zagreb.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 47 autobusima iz grada Berlin do grada Zagreb, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Berlin i Zagreb, s 14 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Berlin do grada Zagreb

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Berlin i Zagreb od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Berlin i Zagreb

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Berlin i gradu Zagreb.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Berlin do grada Zagreb

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Berlin do grada Zagreb? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Berlin do grada Zagreb? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Berlin - Zagreb

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Berlin - Zagreb?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Berlin i Zagreb košta 33 € i traje 16h 45m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Berlin - Zagreb?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 33 € do 110 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Zagreb.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Berlin - Zagreb?

Svaki dan na autobusnj ruti Berlin - Zagreb prometuje otprilike 16 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Berlin prema gradu Zagreb?

Najbrži autobus iz grada Berlin prema gradu Zagreb nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 14h 10m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 70 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Berlin za grad Zagreb?

Najraniji autobus koji stiže u grad Zagreb iz grada Berlin kreće u 00:15. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Berlin prema gradu Zagreb?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Berlin prema gradu Zagreb kreće u 23:25. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Berlin - Zagreb?

Na relaciji Berlin - Zagreb autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Berlin i Zagreb?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Berlin i Zagreb pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Berlin - Zagreb?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Berlin - Zagreb ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Berlin Zagreb opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Berlin - Zagreb na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Berlin do Zagreb

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Berlin i Zagreb

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Berlin i iz grada Zagreb. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.