Autobus Venecija → Zagreb

Svi autobusi na relaciji Venecija - Zagreb: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Venecija do grada Zagreb

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus i BlaBlaCar Bus koji dnevno putuju 6 puta autobusom od grada Venecija do grada Zagreb! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Venecija do grada Zagreb počevši od 25 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 25 €
Najbrži autobus 5h 50m
Najraniji autobus 06:20
Najkasniji autobus 22:45
Dnevne autobusne linije 6 Ø
Udaljenost 288,1 km
Autobusno poduzeće FlixBus i BlaBlaCar Bus

Najjeftinije autobusne veze od grada Venecija do grada Zagreb

Svaki dan, 6 autobusa 2 prijevoznika polazi iz grada Venecija za grad Zagreb: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
25 €
srijeda 28.02
25 €
četvrtak 29.02
25 €
petak 01.03
25 €
subota 02.03
25 €
nedjelja 03.03
25 €
ponedjeljak 04.03
25 €
utorak 05.03
25 €
srijeda 06.03
25 €
četvrtak 07.03
25 €
petak 08.03
25 €
subota 09.03
25 €
nedjelja 10.03
ponedjeljak 11.03
25 €
utorak 12.03
srijeda 13.03
30 €
četvrtak 14.03
25 €
petak 15.03
28 €
subota 16.03
28 €
nedjelja 17.03
ponedjeljak 18.03
25 €
utorak 19.03
srijeda 20.03
30 €
četvrtak 21.03
30 €
petak 22.03
subota 23.03
25 €
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Venecija do grada Zagreb

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Venecija do grada Zagreb, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 25 €, utorak je najjeftiniji dan za autobus od grada Venecija do grada Zagreb. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 25 €.
noć je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Venecija do grada Zagreb, s 25 €. večer je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 32 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Venecija do grada Zagreb

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Venecija do grada Zagreb unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Venecija do grada Zagreb, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Venecija do grada Zagreb također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Venecija do grada Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Venecija do grada Zagreb raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus ili BlaBlaCar Bus za sljedeće dane.
  • FlixBus
    6h 35m
    13:50
    Venecija
    Mestre
    20:25
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 25 €
  • BlaBlaCar Bus
    6h 10m
    12:00
    Venecija
    Mestre
    18:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    od 25 €
  • FlixBus
    6h 10m
    06:40
    Venecija
    Mestre
    12:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 30 €
  • FlixBus
    8h 50m
    22:20
    Venecija
    Autobusni Kolodvor Tronchetto
    07:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 32 €
  • FlixBus
    6h 30m
    06:20
    Venecija
    Autobusni Kolodvor Tronchetto
    12:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 35 €
  • FlixBus
    8h 50m
    22:20
    Venecija
    Autobusni Kolodvor Tronchetto
    07:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 38 €
  • FlixBus
    7h 50m
    09:20
    Venecija
    Mestre
    17:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 40 €

Drugi autobusni prijevoznici koji su obično dostupni za rutu Venecija - Zagreb

Redovi vožnje autobusa stalno se mijenjaju. Sljedeće ponude više nisu dostupne za autobuse od grada Venecija do grada Zagreb, ali bi se mogle vratiti u budućnosti. Drži ih na oku!

  • Union Ivkoni
    6h 0m
    17:30
    Venecija
    Mestre
    23:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Union Ivkoni
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 30.12.2023
    Economy
    od 42 €
  • GoOpti
    4h 35m
    19:05
    Venecija
    23:40
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    GoOpti
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 21.02.2024
    Economy
    od 168 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Venecija i Zagreb

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Venecija i Zagreb, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je ponedjeljak, s više od 11 dnevnih autobusa od grada Venecija do grada Zagreb. Umjesto toga srijeda ima najmanje veza, sa samo 3 dnevnim autobusima između gradova Venecija i Zagreb.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 21 autobusima iz grada Venecija do grada Zagreb, dok noć vidi najmanje veza između gradova Venecija i Zagreb, s 5 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Venecija do grada Zagreb

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Venecija i Zagreb od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Venecija i Zagreb

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Venecija i gradu Zagreb.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Venecija do grada Zagreb

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Venecija do grada Zagreb? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Venecija do grada Zagreb? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Venecija - Zagreb

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Venecija - Zagreb?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Venecija i Zagreb košta 25 € i traje 6h 35m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Venecija - Zagreb?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 25 € do 40 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Zagreb.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Venecija - Zagreb?

Svaki dan na autobusnj ruti Venecija - Zagreb prometuje otprilike 6 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Venecija prema gradu Zagreb?

Najbrži autobus iz grada Venecija prema gradu Zagreb nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 5h 50m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 25 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Venecija za grad Zagreb?

Najraniji autobus koji stiže u grad Zagreb iz grada Venecija kreće u 06:20. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Venecija prema gradu Zagreb?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Venecija prema gradu Zagreb kreće u 22:45. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Venecija - Zagreb?

Na relaciji Venecija - Zagreb autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus i BlaBlaCar Bus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Venecija i Zagreb?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Venecija i Zagreb pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: FlixBus i BlaBlaCar Bus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Venecija - Zagreb?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Venecija - Zagreb ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Venecija Zagreb opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Venecija - Zagreb na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Venecija do Zagreb

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Venecija i Zagreb

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Venecija i iz grada Zagreb. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.