Autobusne linije Rovinj do Venecija i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Venecija do Rovinj i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.679.007 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Rovinj do Venecija

Povoljniji autobusni prijevoz112,80 kn
Najbrži autobus3h 45m
Najraniji autobus7:00
Najkasniji autobus12:45
Dnevne autobusne linije6 Ø
Udaljenost111,0 km
Autobusno poduzećeFlixBus, GoOpti

Najjeftinije autobusne linije od Rovinj do Venecija grada.

Danas
Sutra
15.07
16.07
17.07
18.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    12:45
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 40m
    17:25
    Venecija - Tronchetto
    od112,80 kn
  • GoOpti
    7:00
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 0m
    11:00
    Venecija - Mestre
    od466,54 kn
  • GoOpti
    7:45
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 0m
    11:45
    Venecija - Mestre
    od496,64 kn
  • GoOpti
    8:00
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 45m
    11:45
    Venecija - Mestre
    od534,27 kn
  • GoOpti
    7:00
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 45m
    10:45
    Venecija - Mestre
    od534,27 kn
  • GoOpti
    11:45
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 0m
    15:45
    Venecija - Mestre
    od534,27 kn

Najbolji carshare od Rovinj prema Venecija.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    14:20
    Rovinj
    Trajanju 3h 40m
    18:00
    Venecija
    od97,00 kn

Najjeftinije autobusne linije od Venecija do Rovinj grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    12:25
    Venecija - Tronchetto
    Trajanju 4h 25m
    16:50
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    od112,80 kn
  • GoOpti
    17:00
    Venecija - Mestre
    Trajanju 3h 45m
    20:45
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    od519,22 kn
  • GoOpti
    15:00
    Venecija - Mestre
    Trajanju 4h 0m
    19:00
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    od601,99 kn
  • GoOpti
    17:15
    Venecija - Mestre
    Trajanju 4h 0m
    21:15
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    od601,99 kn
  • GoOpti
    12:00
    Venecija - Mestre
    Trajanju 4h 0m
    16:00
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    od601,99 kn
  • GoOpti
    14:00
    Venecija - Mestre
    Trajanju 4h 0m
    18:00
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    od601,99 kn
  • GoOpti
    13:00
    Venecija
    Trajanju 3h 45m
    16:45
    Rovinj
    od620,80 kn
  • GoOpti
    12:45
    Venecija
    Trajanju 3h 45m
    16:30
    Rovinj
    od620,80 kn

Najbolji carshare od Venecija prema Rovinj.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    1:00
    Venecija
    Trajanju 2h 30m
    3:30
    Rovinj
    od82,77 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Rovinj - Venecija ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Rovinj - Venecija te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Venecija - Rovinj za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Rovinj i Venecija, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Venecija do alternativnih odredišta iz mjesta Rovinj, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Rovinj i Venecija.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Rovinj i odredište Venecija. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Venecija do mjesta Rovinj, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Venecija - Rovinj.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Rovinj - Venecija prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Rovinj - Venecija.

Autobusne postaje u Rovinj i Venecija

Kolodvori
Venecija (Italija)
Fabbricato 248, 30100 Venecija (Italija)
Viale Stazione , 30171 Venecija (Italija)
Piazzale Roma , 30135 Venecija (Italija)
Venecija (Italija)
Fondamenta Zattere Al Ponte Lungo , 30123 Venecija (Italija)
Fondamenta Santa Lucia , 30100 Venecija (Italija)
Isola Nova del Tronchetto , 30135 Venecija (Italija)

U usporedbi

35,00 kn
98,63 kn
Rovinj
Venecija
Taksi vožnja je u Rovinj 65% povoljnije kao u Venecija.
11,00 kn
11,29 kn
Rovinj
Venecija
Autobusna karta je u Rovinj 3% povoljnije kao u Venecija.
15,00 kn
30,10 kn
Rovinj
Venecija
Veliko pivo je u Rovinj 51% povoljnije kao u Venecija.
5,50 kn
3,01 kn
Rovinj
Venecija
Boca vode je u Rovinj 46% skuplje kao u Venecija.
66,25 kn
62,71 kn
Rovinj
Venecija
Glavno jelo je u Rovinj 6% skuplje kao u Venecija.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.