Autobusne linije Rijeka do Rovinj i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Rovinj do Rijeka i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.679.007 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Rijeka do Rovinj

Povoljniji autobusni prijevoz92,56 kn
Najbrži autobus2h 0m
Najraniji autobus11:15
Najkasniji autobus21:05
Dnevne autobusne linije4 Ø
Udaljenost68,6 km
Autobusno poduzećeČrnja Tours, APP, Arriva Hrvatska, CROATIA BUS d.o.o.

Najjeftinije autobusne linije od Rijeka do Rovinj grada.

Danas
od 102,00 kn
Sutra
15.07
16.07
17.07
od 102,00 kn
18.07
od 102,00 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Črnja Tours
    19:30
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 10m
    21:40
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    od92,56 kn
  • APP
    20:45
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 0m
    22:45
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    od102,00 kn
  • APP
    19:50
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 5m
    21:55
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    od102,00 kn
  • Arriva Hrvatska
    20:45
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 0m
    22:45
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    od103,84 kn
  • Arriva Hrvatska
    19:50
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 5m
    21:55
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    od103,84 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    11:15
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 0m
    14:15
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    od109,49 kn
  • Arriva Hrvatska
    21:05
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 14m
    23:19
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    od116,64 kn

Najjeftinije autobusne linije od Rovinj do Rijeka grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    13:55
    Rovinj - Sarižol
    Trajanju 1h 22m
    15:17
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od52,67 kn
  • Črnja Tours
    5:30
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 20m
    7:50
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od79,91 kn
  • APP
    12:10
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 10m
    14:20
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od102,00 kn
  • APP
    13:15
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 0m
    15:15
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od102,00 kn
  • Arriva Hrvatska
    13:15
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 0m
    15:15
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od103,69 kn
  • Arriva Hrvatska
    12:10
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 10m
    14:20
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od103,84 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    8:45
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 15m
    12:00
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od109,49 kn
  • Autotrans
    4:40
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 55m
    7:35
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od115,00 kn
  • Arriva Hrvatska
    4:40
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 55m
    7:35
    Rijeka - Autobusni kolodvor
    od116,64 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Rijeka - Rovinj ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Rijeka - Rovinj te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Rovinj - Rijeka za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Rijeka i Rovinj, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Rovinj do alternativnih odredišta iz mjesta Rijeka, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Rijeka i Rovinj.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Rijeka i odredište Rovinj. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Rovinj do mjesta Rijeka, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Rovinj - Rijeka.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Rijeka - Rovinj prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Rijeka - Rovinj.

Autobusne postaje u Rijeka i Rovinj

Kolodvori
Ulica Mattea Benussia , Rovinj (Hrvatska)
Rovinj (Hrvatska)
Kukaleta bb , 52210 Rovinj (Hrvatska)
Ul. Braće Božić 14, 52210 Rovinj (Hrvatska)
Sarižol bb , 52210 Rovinj (Hrvatska)
Sv. Marko bb , 52210 Rovinj (Hrvatska)
Ul. Braće Božić , 52210 Rovinj (Hrvatska)

U usporedbi

25,00 kn
35,00 kn
Rijeka
Rovinj
Taksi vožnja je u Rijeka 29% povoljnije kao u Rovinj.
10,00 kn
11,00 kn
Rijeka
Rovinj
Autobusna karta je u Rijeka 10% povoljnije kao u Rovinj.
15,00 kn
15,00 kn
Rijeka
Rovinj
Veliko pivo je u Rijeka 0% skuplje kao u Rovinj.
5,92 kn
5,50 kn
Rijeka
Rovinj
Boca vode je u Rijeka 8% skuplje kao u Rovinj.
55,83 kn
66,25 kn
Rijeka
Rovinj
Glavno jelo je u Rijeka 16% povoljnije kao u Rovinj.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.