Autobus na liniji Pula - Rovinj

Bus na liniji Pula - Rovinj: Usporedba svih pružatelja usluga autobusa

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Putujete u grupi?
Ovdje unajmite autobus!
Pretraži smještaj s Booking.com
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu na liniji Pula - Rovinj

Povoljniji autobusni prijevoz6,63 kn
Najbrži autobus0h 25m
Najraniji autobus5:45
Najkasniji autobus18:15
Dnevne autobusne linije7 Ø
Udaljenost29,0 km
Autobusno poduzećeAPP, Autotrans, Arriva Hrvatska, FlixBus
Želiš li putovati autobusom na liniji Pula - Rovinj?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Pula - Rovinj te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije ponude na liniji Pula - Rovinj za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Pula i Rovinj, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Rovinj, alternativna odredišta iz mjesta Pula, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Pula i Rovinj.

Najjeftinije autobusne linije od Pula do Rovinj

Danas
Sutra
20.04
21.04
22.04
23.04

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • APP
    11:30
    Pula
    Trajanju 0h 40m
    12:10
    Rovinj
    od6,63 kn
  • APP
    12:30
    Pula
    Trajanju 0h 45m
    13:15
    Rovinj
    od6,63 kn
  • APP
    11:30
    Pula
    Trajanju 1h 30m
    13:00
    Rovinj
    od10,48 kn
  • Autotrans
    18:15
    Pula - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 0h 25m
    18:40
    Rovinj - Sveti Marko
    od32,85 kn
  • Autotrans
    5:45
    Pula - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 0h 33m
    6:18
    Rovinj - Sveti Marko
    od32,97 kn
  • Autotrans
    6:50
    Pula - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 0h 28m
    7:18
    Rovinj - Sveti Marko
    od32,97 kn
  • Autotrans
    13:30
    Pula - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 0h 33m
    14:03
    Rovinj - Sveti Marko
    od32,97 kn
  • Arriva Hrvatska
    5:45
    Pula - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 0h 45m
    6:30
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    od33,41 kn
  • FlixBus
    13:00
    Pula - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 0h 39m
    13:39
    Rovinj - Kukaleta
    od34,06 kn
  • FlixBus
    13:00
    Pula - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 0h 42m
    13:42
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    od34,06 kn
  • Arriva Hrvatska
    12:30
    Pula - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 0h 45m
    13:15
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    od34,93 kn
  • Arriva Hrvatska
    11:30
    Pula - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 0h 40m
    12:10
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    od34,99 kn
  • Autotrans
    18:15
    Pula - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 0h 35m
    18:50
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    od38,40 kn
  • Autotrans
    5:45
    Pula - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 0h 45m
    6:30
    Rovinj - Autobusni kolodvor
    od39,29 kn

Želite li ići drugim putem? Ovdje ćete pronaći sve ponude Rovinj - Pula

Autobus na liniji Pula - Rovinj: dodatne informacije

Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici smo već spremili polazište Pula i odredište Rovinj. Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Ukoliko već znaš kada se točno planiraš vratiti, odmah provjeri povratak I jednostavno odaberi željeni datum za putovanje na liniji Rovinj - Pula.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Pula - Rovinj prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Pula - Rovinj.

Autobusne postaje u mjestima Pula i Rovinj

Kolodvori
Ulica Mattea Benussia , Rovinj (Hrvatska)
Rovinj (Hrvatska)
Kukaleta bb , 52210 Rovinj (Hrvatska)
Ul. Braće Božić 14, 52210 Rovinj (Hrvatska)
Sarižol bb , 52210 Rovinj (Hrvatska)
Sv. Marko bb , 52210 Rovinj (Hrvatska)
Ul. Braće Božić , 52210 Rovinj (Hrvatska)

Pula i Rovinj u usporedbi

35,00 kn
35,00 kn
Pula
Rovinj
Taksi vožnja je u Pula 0% skuplje kao u Rovinj.
11,00 kn
11,00 kn
Pula
Rovinj
Autobusna karta je u Pula 0% skuplje kao u Rovinj.
15,00 kn
15,00 kn
Pula
Rovinj
Veliko pivo je u Pula 0% skuplje kao u Rovinj.
5,50 kn
5,50 kn
Pula
Rovinj
Boca vode je u Pula 0% skuplje kao u Rovinj.
66,25 kn
66,25 kn
Pula
Rovinj
Glavno jelo je u Pula 0% skuplje kao u Rovinj.

Autobusne veze iz Pula i iz Rovinj

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.