Autobus Prag → Zagreb

Svi autobusi na relaciji Prag - Zagreb: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Prag do grada Zagreb

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus koji dnevno putuju 12 puta autobusom od grada Prag do grada Zagreb! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Prag do grada Zagreb počevši od 30 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 30 €
Najbrži autobus 9h 5m
Najraniji autobus 02:20
Najkasniji autobus 23:25
Dnevne autobusne linije 12 Ø
Udaljenost 487,5 km
Autobusno poduzeće FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Prag do grada Zagreb

Svaki dan, 12 autobusa 1 prijevoznika polazi iz grada Prag za grad Zagreb: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
38 €
srijeda 28.02
30 €
četvrtak 29.02
32 €
petak 01.03
34 €
subota 02.03
35 €
nedjelja 03.03
35 €
ponedjeljak 04.03
30 €
utorak 05.03
30 €
srijeda 06.03
30 €
četvrtak 07.03
30 €
petak 08.03
35 €
subota 09.03
30 €
nedjelja 10.03
35 €
ponedjeljak 11.03
30 €
utorak 12.03
30 €
srijeda 13.03
30 €
četvrtak 14.03
30 €
petak 15.03
35 €
subota 16.03
30 €
nedjelja 17.03
35 €
ponedjeljak 18.03
30 €
utorak 19.03
30 €
srijeda 20.03
30 €
četvrtak 21.03
35 €
petak 22.03
45 €
subota 23.03
43 €
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Prag do grada Zagreb

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Prag do grada Zagreb, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 30 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od grada Prag do grada Zagreb. Umjesto toga je nedjelja najskuplji dan s cijenama koje počinju od 35 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Prag do grada Zagreb, s 30 €. večer je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 34 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Prag do grada Zagreb

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Prag do grada Zagreb unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Prag do grada Zagreb, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Prag do grada Zagreb također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Prag do grada Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Prag do grada Zagreb raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus za sljedeće dane.
  • FlixBus
    9h 35m
    02:20
    Prag
    Florenc Bus Station Central Bus Station
    11:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 30 €
  • FlixBus
    13h 30m
    03:00
    Prag
    Glavni kolodvor Wilsonova
    16:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 32 €
  • FlixBus
    12h 15m
    21:00
    Prag
    Roztyly
    09:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 34 €
  • FlixBus
    9h 45m
    09:50
    Prag
    ÚAN Florenc
    19:35
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 35 €
  • FlixBus
    12h 15m
    21:00
    Prag
    Roztyly
    09:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 37 €
  • FlixBus
    9h 20m
    21:10
    Prag
    ÚAN Florenc
    06:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 39 €
  • FlixBus
    11h 40m
    04:50
    Prag
    ÚAN Florenc
    16:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 41 €
  • FlixBus
    11h 40m
    04:50
    Prag
    ÚAN Florenc
    16:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 42 €
  • FlixBus
    13h 30m
    03:00
    Prag
    Glavni kolodvor Wilsonova
    16:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 45 €
  • FlixBus
    10h 0m
    23:15
    Prag
    ÚAN Florenc
    09:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 49 €
  • FlixBus
    13h 30m
    03:00
    Prag
    Glavni kolodvor Wilsonova
    16:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 54 €
  • FlixBus
    13h 30m
    03:00
    Prag
    Glavni kolodvor Wilsonova
    16:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 57 €
  • FlixBus
    9h 45m
    09:50
    Prag
    ÚAN Florenc
    19:35
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 59 €
  • FlixBus
    9h 35m
    02:20
    Prag
    Florenc Bus Station Central Bus Station
    11:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 69 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Prag i Zagreb

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Prag i Zagreb, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je petak, s više od 14 dnevnih autobusa od grada Prag do grada Zagreb. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 10 dnevnim autobusima između gradova Prag i Zagreb.
Najprometnije doba dana je jutro, s 31 autobusima iz grada Prag do grada Zagreb, dok poslijepodne vidi najmanje veza između gradova Prag i Zagreb, s 7 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Prag do grada Zagreb

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Prag i Zagreb od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Prag i Zagreb

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Prag i gradu Zagreb.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Prag do grada Zagreb

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Prag do grada Zagreb? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Prag do grada Zagreb? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Prag - Zagreb

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Prag - Zagreb?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Prag i Zagreb košta 30 € i traje 9h 35m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Prag - Zagreb?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 30 € do 69 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Zagreb.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Prag - Zagreb?

Svaki dan na autobusnj ruti Prag - Zagreb prometuje otprilike 12 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Prag prema gradu Zagreb?

Najbrži autobus iz grada Prag prema gradu Zagreb nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 9h 5m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 39 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Prag za grad Zagreb?

Najraniji autobus koji stiže u grad Zagreb iz grada Prag kreće u 02:20. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Prag prema gradu Zagreb?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Prag prema gradu Zagreb kreće u 23:25. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Prag - Zagreb?

Na relaciji Prag - Zagreb autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Prag i Zagreb?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Prag i Zagreb pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Prag - Zagreb?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Prag - Zagreb ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Prag Zagreb opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Prag - Zagreb na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Prag do Zagreb

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Prag i Zagreb

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Prag i iz grada Zagreb. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.