Najbolje ponude od 5000+ prijevoznika!

Autobus Osijek → Zadar od 31 €

Usporedi 3 autobusnih prijevoznika i pronađi najbolju cijenu uz CheckMyBus
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Osijek do grada Zadar

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Osijek do grada Zadar raznih autobusnih prijevoznika kao što je Arriva, Autotrans ili FlixBus za sljedeće dane.
danas
od 31 €
sutra
od 31 €
ponedjeljak
od 31 €
utorak
od 31 €
srijeda
četvrtak
petak
od 31 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    7h 30m
    22:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    05:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    31 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    7h 30m
    22:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    05:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    31 €
  • Autotrans
    8h 0m
    22:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    06:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    32 €
  • Autotrans
    8h 30m
    14:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    22:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    34 €
  • Arriva
    8h 30m
    14:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    22:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    34 €
  • Arriva
    8h 30m
    14:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    22:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    34 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    7h 30m
    22:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    05:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    31 €
  • Autotrans
    8h 0m
    22:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    06:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    32 €
  • Autotrans
    9h 30m
    04:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    14:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    34 €
  • Autotrans
    8h 30m
    14:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    22:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    34 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    7h 30m
    22:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    05:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    31 €
  • Autotrans
    8h 0m
    22:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    06:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    32 €
  • Autotrans
    9h 30m
    04:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    14:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    34 €
  • Arriva
    9h 30m
    04:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    14:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    34 €
  • Arriva
    8h 30m
    14:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    22:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    34 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    7h 30m
    22:00
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    05:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    31 €
  • Arriva
    8h 0m
    22:30
    Osijek
    06:30
    Zadar
    Arriva
    Economy
    32 €
  • Autotrans
    8h 0m
    22:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    06:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    32 €
  • Arriva
    9h 30m
    04:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    14:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    34 €
  • Autotrans
    9h 30m
    04:30
    Osijek
    Glavni autobusni kolodvor
    14:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    34 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Osijek i Zadar

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Osijek i Zadar, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je petak, s više od 10 dnevnih autobusa od grada Osijek do grada Zadar. Umjesto toga subota ima najmanje veza, sa samo 1 dnevnim autobusima između gradova Osijek i Zadar.
Najprometnije doba dana je večer, s 14 autobusima iz grada Osijek do grada Zadar, dok noć vidi najmanje veza između gradova Osijek i Zadar, s 6 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Osijek do grada Zadar

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Arriva, Autotrans i FlixBus koji dnevno putuju 5 puta autobusom od grada Osijek do grada Zadar! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Osijek do grada Zadar počevši od 31 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 31 €
Najbrži autobus 7h 30m
Najraniji autobus 22:00
Najkasniji autobus 22:30
Dnevne autobusne linije 5 Ø
Udaljenost 316,3 km
Autobusno poduzeće Arriva, Autotrans i FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Osijek do grada Zadar

Svaki dan, 5 autobusa 3 prijevoznika polazi iz grada Osijek za grad Zadar: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 15.06.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
34 €
nedjelja 16.06
32 €
ponedjeljak 17.06
32 €
utorak 18.06
32 €
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
petak 21.06
32 €
subota 22.06
30 €
nedjelja 23.06
30 €
ponedjeljak 24.06
32 €
utorak 25.06
srijeda 26.06
četvrtak 27.06
petak 28.06
subota 29.06
nedjelja 30.06
ponedjeljak 01.07
utorak 02.07
srijeda 03.07
četvrtak 04.07
petak 05.07
32 €
subota 06.07
nedjelja 07.07

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Osijek do grada Zadar

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Osijek do grada Zadar, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 31 €, subota je najjeftiniji dan za autobus od grada Osijek do grada Zadar. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 31 €.
večer je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Osijek do grada Zadar, s 31 €. poslijepodne je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 34 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Osijek do grada Zadar

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Osijek do grada Zadar unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Osijek do grada Zadar, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Osijek do grada Zadar također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Osijek do grada Zadar

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Osijek i Zadar od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Osijek i Zadar

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Osijek i gradu Zadar.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Osijek do grada Zadar

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Osijek do grada Zadar? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Osijek do grada Zadar? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Osijek - Zadar

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Osijek - Zadar?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Osijek i Zadar košta 31 € i traje 7h 30m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Osijek - Zadar?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 3 s rasponom cijena karata od 31 € do 37 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Zadar.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Osijek - Zadar?

Svaki dan na autobusnj ruti Osijek - Zadar prometuje otprilike 5 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Osijek prema gradu Zadar?

Najbrži autobus iz grada Osijek prema gradu Zadar nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 7h 30m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 31 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Osijek za grad Zadar?

Najraniji autobus koji stiže u grad Zadar iz grada Osijek kreće u 22:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Osijek prema gradu Zadar?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Osijek prema gradu Zadar kreće u 22:30. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Osijek - Zadar?

Na relaciji Osijek - Zadar autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Arriva, Autotrans i FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Osijek i Zadar?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Osijek i Zadar pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: Arriva, Autotrans i FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Osijek - Zadar?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Osijek - Zadar ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Osijek Zadar opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Osijek - Zadar na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Osijek do Zadar

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Osijek i Zadar

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Osijek i iz grada Zadar. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.