Autobus na relaciji Vienna - Zadar

Autobusi na relaciji Vienna - Zadar: Usporedi sve tvrtke

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Putujete u grupi?
Ovdje unajmite autobus!
Pretraži smještaj s Booking.com
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu
Koji je najpovoljniji autobusni prijevoz na relaciji Vienna - Zadar? Koji autobus je najbrži? Pronađite i usporedite sve autobusne prijevoznike na relaciji Vienna - Zadar. Samo kliknite u tražilici i pričekajte rezultat.

Činjenice o autobusu od mjesta Vienna do mjesta Zadar

Povoljniji autobusni prijevoz203,08 kn
Najbrži autobus11h 15m
Najraniji autobus1:45
Najkasniji autobus22:20
Dnevne autobusne linije1 Ø
Udaljenost463,1 km
Autobusno poduzećeFlixBus, Distribusion, INFOBUS
Želite li putovati autobusom od mjesta Vienna do mjesta Zadar?
CheckMyBus će vam rado pomoći! Uspoređujemo sve dostupne autobuse koji polaze iz mjesta Vienna i dolaze u mjesto Zadar te vam pokazujemo točne nazive stanica, sva trajanja putovanja i, naravno, najbolje cijene karata. Pokazat ćemo vam autobusne karte prijevoznika koji putuju ovom rutom, primjerice FlixBus, Distribusion ili INFOBUS. Također ćete pronaći sve informacije o opremi u autobusu. Ima li autobus klimatizaciju, utičnice ili WiFi?
Na ovoj stranici također vam pokazujemo povoljne autobusne karte za autobusnu rutu na relaciji Vienna - Zadar u sljedećih nekoliko dana. Također ćete primiti informacije o stanicama međugradskog autobusa u mjestima Vienna i Zadar kako biste se lakše snašli. Osim toga, pokazat ćemo vam mogućnosti za nastavak putovanja iz mjesta Zadar, alternativna odredišta iz mjesta Vienna te najpopularnije transfere do zračne luke iz mjesta Zadar.

Najjeftinije autobusne linije od Vienna do Zadar

Danas
od 203,08 kn
Sutra
od 301,08 kn
26.10
27.10
28.10
od 233,19 kn
29.10
od 301,08 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    1:45
    Vienna - Erdberg VIB
    Trajanju 11h 45m
    13:30
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od203,08 kn
  • FlixBus
    22:20
    Vienna - Autobusni kolodvor Südtiroler Platz
    Trajanju 13h 0m
    11:20
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od300,93 kn
  • FlixBus
    22:20
    Vienna - Autobusni kolodvor Südtiroler Platz
    Trajanju 13h 50m
    12:10
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od300,93 kn
  • Distribusion
    10:15
    Vienna
    Trajanju 11h 15m
    21:30
    Zadar
    od301,08 kn
  • FlixBus
    16:25
    Vienna - Erdberg VIB
    Trajanju 12h 5m
    4:30
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od315,98 kn
  • INFOBUS
    10:15
    Vienna
    Trajanju 11h 15m
    21:30
    Zadar
    od334,50 kn
  • FlixBus
    22:20
    Vienna - Autobusni kolodvor Südtiroler Platz
    Trajanju 12h 0m
    10:20
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od489,10 kn

Autobus na relaciji Vienna - Zadar: Dodatne informacije

Želite li prilagoditi svoje pretraživanje?
U traci pretraživanja već smo postavili mjesto Vienna kao vaše mjesto polaska, a mjesto Zadar kao vaše odredište. Također smo već postavili zadani datum putovanja. Obično se takva mjesta rezerviraju 3-7 dana unaprijed. Ako biste htjeli provjeriti određeni datum, samo odaberite dan u kalendaru kako bi vaše pretraživanje koristilo nove podatke.
Znate li već kada se točno planirate vratiti? Zatim odmah provjerite svoje povratno putovanje i jednostavno odaberite željeni datum za rutu od mjesta Zadar do mjesta Vienna.
Putujete li s drugima? Zatim navedite koliko putnika vam se pridružuje i počnite pretraživati.
Kada primite rezultate, možete usporediti sve dostupne autobuse na relaciji Vienna - Zadar i uzmite u obzir više faktora prije rezerviranja putovanja. Najjeftinije autobusne karte nudi FlixBus po cijeni od 203,08 kn, od kojih najbrža linija traje 11h 15m. Na vama je odluka hoćete li odabrati najpovoljniju kartu, najbrže putovanje ili autobus s najviše sadržaja. Bez obzira na to što tražite, možemo vam pomoći u pronalaženju najbolje ponude koja najviše ispunjava vaše zahtjeve putovanja!
Možete početi sortirati svoje rezultate pretraživanja prema cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati prema stanicama ili prijevoznicima. Prilagodite sve u skladu sa svojim potrebama.
Osim toga: Za autobusnu rutu Vienna - Zadar također ćemo vam pokazati informacije o drugim dostupnim modelima prijevoza, uključujući vlakove, dijeljenja putovanja automobilom i letove.
Uživajte u svom putovanju autobusom od mjesta Vienna do mjesta Zadar!

Autobusne stanice u mjestu Vienna i Zadar

Kolodvori
Zadar - Glavni autobusni kolodvor
Ulica kralja Tvrtka 6, Zadar  (Hrvatska)
Zadar - Liburnska Obala
Zadar  (Hrvatska)
Zadar - Silba
Zadar  (Hrvatska)
Zadar - Ul Ante Starcevica
Zadar  (Hrvatska)
Zadar - Zagrebačka
Zadar  (Hrvatska)

Česta pitanja o autobusnoj ruti od mjesta Vienna do mjesta Zadar

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Vienna - Zadar?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu putovanja. Najpovoljnije putovanje dostupno je iz mjesta 203,08 kn i traje 11h 45m do mjesta Zadar. Usporedite ponude da biste uštedjeli novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Vienna - Zadar?

Ovu rutu nudi Autobusnih prijevoznika: 3 s rasponom cijena karte od 203,08 kn do 489,10 kn. Stoga preporučujemo da rezervirate svoju kartu što prije kako biste dobili najjeftiniju do mjesta Zadar.

Koliko je linija dnevno u prosjeku dostupno na relaciji Vienna - Zadar?

Svaki dan na relaciji Vienna - Zadar ima približno 1 linija linija. Našom tražilicom možete usporediti red vožnje autobusa kako biste pronašli savršeno putovanje.

Koliko traje putovanje autobusom od mjesta Vienna do mjesta Zadar?

Najbrži autobus od mjesta Vienna do mjesta Zadar nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 11h 15m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 285,88 kn. U ovom kontekstu, imajte na umu da putovanje može trajati dulje zbog prometa.

Kada polazi prvi autobus iz mjesta Vienna za mjesto Zadar?

Najraniji autobus koji stiže u mjesto Zadar iz mjesta Vienna kreće u 1:45. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristite našu tražilicu kako biste pronašli točne termine na vaš planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz mjesta Vienna za mjesto Zadar?

Posljednji autobus koji polazi iz mjesta Vienna za mjesto Zadar kreće u 22:20. Imajte na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristite našu tražilicu kako biste pronašli točne termine na vaš planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Vienna - Zadar?

Za putovanja autobusom na relaciji Vienna - Zadar putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus, Distribusion i INFOBUS. Našom tražilicom možete usporediti sve dostupne autobusne karte kako biste rezervirali onu koja vam najviše odgovara.

Postoji li izravna linija na relaciji Vienna - Zadar?

Tražite li izravnu autobusnu rutu od mjesta Vienna do mjesta Zadar, CheckMyBus trenutačno uspoređuje Izravnih autobusnih linija: 0. 

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Vienna - Zadar?

Što sve možete ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putujete. U pravilu, bez naknade možete ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu na autobusnoj relaciji Vienna - Zadar. Jednostavno iskoristite našu tražilicu kako biste pronašli autobus koji najbolje odgovara vašim potrebama na vaš planirani datum putovanja.

Koja je oprema dostupna za autobusnu relaciju Vienna Zadar?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi autobusi na duge relacije imaju WiFi, pa tijekom putovanja možete javiti prijateljima točnu lokaciju. Kako bi vaše putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti našu tražilicu kako bi se dobile precizne informacije o opremljenosti autobusa na relaciji Vienna - Zadar na vaš planirani datum putovanja.

Usporedi Vienna i Zadar

Vienna
1,69 Milijuni
Zadar
71.258
39,29 kn
30,00 kn
Vienna
Zadar
Taksi vožnja je u Vienna 24% skuplje kao u Zadar.
16,56 kn
10,00 kn
Vienna
Zadar
Autobusna karta je u Vienna 40% skuplje kao u Zadar.
28,60 kn
14,50 kn
Vienna
Zadar
Veliko pivo je u Vienna 50% skuplje kao u Zadar.
3,44 kn
6,33 kn
Vienna
Zadar
Boca vode je u Vienna 46% povoljnije kao u Zadar.
75,05 kn
52,25 kn
Vienna
Zadar
Glavno jelo je u Vienna 31% skuplje kao u Zadar.

Autobusne rute iz mjesta Vienna i Zadar

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
Idite u Trgovinu
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.