Autobus na liniji Split - Zadar

Bus na liniji Split - Zadar: Usporedba svih pružatelja usluga autobusa

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu na liniji Split - Zadar

Povoljniji autobusni prijevoz37,84 kn
Najbrži autobus1h 40m
Najraniji autobus0:00
Najkasniji autobus19:00
Dnevne autobusne linije3 Ø
Udaljenost118,4 km
Autobusno poduzećeFlixBus, APP, Arriva Hrvatska, Autotrans, Čazmatrans, Croatia Shuttle, Connecto Transfer
Želiš li putovati autobusom na liniji Split - Zadar?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Split - Zadar te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Split - Zadar za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Split i Zadar, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Zadar, alternativna odredišta iz mjesta Split, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Split i Zadar.

Najjeftinije autobusne linije od Split do Zadar

Danas
od 89,00 kn
Sutra
od 89,00 kn
22.10
od 37,84 kn
23.10
od 37,84 kn
24.10
od 37,84 kn
25.10
od 89,00 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    19:00
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 35m
    21:35
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od37,84 kn
  • APP
    19:00
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 5m
    22:05
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od89,00 kn
  • Arriva Hrvatska
    13:10
    Split
    Trajanju 2h 46m
    15:56
    Zadar
    od89,47 kn
  • Autotrans
    9:00
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 26m
    12:26
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od90,00 kn
  • Autotrans
    13:00
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 56m
    15:56
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od90,00 kn
  • Čazmatrans
    10:00
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 20m
    13:20
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od98,57 kn
  • FlixBus
    5:00
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 2h 55m
    7:55
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od106,15 kn
  • Croatia Shuttle
    0:00
    Split - St. Frane Church
    Trajanju 1h 55m
    1:55
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od881,35 kn
  • Croatia Shuttle
    12:30
    Split - St. Frane Church
    Trajanju 1h 55m
    14:25
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od881,35 kn
  • Connecto Transfer
    0:00
    Split - St. Frane Church
    Trajanju 1h 40m
    1:40
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od1.048,61 kn
  • Connecto Transfer
    12:30
    Split - St. Frane Church
    Trajanju 1h 40m
    14:10
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od1.048,61 kn

Najbolji carshare od Split prema Zadar.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • Croatia Shuttle
    0:00
    Split - St. Frane Church
    Trajanju 1h 55m
    1:55
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od952,11 kn
  • Bookaway
    0:00
    Split - St. Frane Church
    Trajanju 2h 15m
    2:15
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od1.126,07 kn
  • Connecto Transfer
    0:00
    Split - St. Frane Church
    Trajanju 1h 40m
    1:40
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od1.396,00 kn
  • Connecto Transfer
    12:30
    Split - St. Frane Church
    Trajanju 1h 40m
    14:10
    Zadar - Glavni autobusni kolodvor
    od1.396,00 kn

Želite li ići drugim putem? Ovdje ćete pronaći sve ponude Zadar - Split

Autobus na liniji Split - Zadar: dodatne informacije

Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici smo već spremili polazište Split i odredište Zadar. Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Ukoliko već znaš kada se točno planiraš vratiti, odmah provjeri povratak I jednostavno odaberi željeni datum za putovanje na liniji Zadar - Split.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Split - Zadar prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Split - Zadar.

Autobusne postaje u mjestima Split i Zadar

Kolodvori
Ulica kralja Tvrtka 6, Zadar (Hrvatska)
Zadar (Hrvatska)
Zadar (Hrvatska)
Zadar (Hrvatska)

Split i Zadar u usporedbi

33,00 kn
30,00 kn
Split
Zadar
Taksi vožnja je u Split 10% skuplje kao u Zadar.
11,00 kn
10,00 kn
Split
Zadar
Autobusna karta je u Split 10% skuplje kao u Zadar.
17,50 kn
14,50 kn
Split
Zadar
Veliko pivo je u Split 18% skuplje kao u Zadar.
5,86 kn
6,33 kn
Split
Zadar
Boca vode je u Split 8% povoljnije kao u Zadar.
58,75 kn
52,25 kn
Split
Zadar
Glavno jelo je u Split 12% skuplje kao u Zadar.

Autobusne veze iz Split i iz Zadar

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.