Autobus Zagreb → Split

Svi autobusi na relaciji Zagreb - Split: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Zagreb do grada Split

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus, Samoborcek i Arriva Hrvatska koji putuju dnevno 61 puta autobusom od grada Zagreb do grada Split! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Zagreb do grada Split počevši od 18 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 18 €
Najbrži autobus 4h 50m
Najraniji autobus 01:00
Najkasniji autobus 23:55
Dnevne autobusne linije 61 Ø
Udaljenost 259,1 km
Autobusno poduzeće FlixBus, Samoborcek, Arriva Hrvatska, Promet Makarska, Arriva, Nomago, Slavonija Bus, CROATIA BUS d.o.o. i Autotrans

Najjeftinije autobusne veze od grada Zagreb do grada Split

Svaki dan, 61 autobusa 9 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Zagreb za grad Split: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
19 €
srijeda 28.02
21 €
četvrtak 29.02
21 €
petak 01.03
21 €
subota 02.03
18 €
nedjelja 03.03
33 €
ponedjeljak 04.03
21 €
utorak 05.03
21 €
srijeda 06.03
19 €
četvrtak 07.03
19 €
petak 08.03
21 €
subota 09.03
18 €
nedjelja 10.03
25 €
ponedjeljak 11.03
18 €
utorak 12.03
22 €
srijeda 13.03
18 €
četvrtak 14.03
19 €
petak 15.03
20 €
subota 16.03
21 €
nedjelja 17.03
20 €
ponedjeljak 18.03
19 €
utorak 19.03
22 €
srijeda 20.03
19 €
četvrtak 21.03
21 €
petak 22.03
18 €
subota 23.03
21 €
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Zagreb do grada Split

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Zagreb do grada Split, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 18 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od grada Zagreb do grada Split. Umjesto toga je nedjelja najskuplji dan s cijenama koje počinju od 20 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Zagreb do grada Split, s 18 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 21 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Zagreb do grada Split

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Zagreb do grada Split unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Zagreb do grada Split, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Zagreb do grada Split također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Zagreb do grada Split

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Zagreb do grada Split raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus, Samoborcek ili Arriva Hrvatska za sljedeće dane.
  • FlixBus
    4h 55m
    14:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    19:10
    Split
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 18 €
  • Arriva Hrvatska
    7h 5m
    03:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    10:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 21 €
  • Arriva
    7h 5m
    03:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    10:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 21 €
  • Autotrans
    7h 5m
    03:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    10:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    od 21 €
  • Arriva Hrvatska
    7h 5m
    02:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    09:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 22 €
  • Samoborcek
    6h 15m
    07:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    13:45
    Split
    Autobusni kolodvor
    Samoborcek
    Economy
    od 25 €
  • Slavonija Bus
    6h 5m
    01:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    07:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Slavonija Bus
    Economy
    od 25 €
  • CROATIA BUS d.o.o.
    5h 15m
    15:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    20:15
    Split
    Autobusni kolodvor
    CROATIA BUS d.o.o.
    Economy
    od 25 €
  • FlixBus
    6h 5m
    02:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    08:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 26 €
  • Arriva
    7h 5m
    03:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    10:05
    Split
    Arriva
    Economy
    od 26 €
  • Samoborcek
    6h 15m
    08:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    14:45
    Split
    Autobusni kolodvor
    Samoborcek
    Economy
    od 27 €
  • Promet Makarska
    4h 50m
    07:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    11:50
    Split
    Autobusni kolodvor
    Promet Makarska
    Economy
    od 27 €
  • Promet Makarska
    4h 50m
    08:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    12:50
    Split
    Autobusni kolodvor
    Promet Makarska
    Economy
    od 29 €
  • Nomago
    4h 50m
    08:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    12:50
    Split
    Autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    od 32 €

Drugi autobusni prijevoznici koji su obično dostupni za rutu Zagreb - Split

Redovi vožnje autobusa stalno se mijenjaju. Sljedeće ponude više nisu dostupne za autobuse od grada Zagreb do grada Split, ali bi se mogle vratiti u budućnosti. Drži ih na oku!

  • Delminium Travel
    4h 55m
    14:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    19:10
    Split
    Autobusni kolodvor
    Delminium Travel
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 14.07.2023
    Economy
    od 19 €
  • Vincek
    5h 5m
    18:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    23:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Vincek
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 18.07.2023
    Economy
    od 19 €
  • Cazmatrans Promet
    7h 0m
    08:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    15:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    Cazmatrans Promet
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 10.11.2023
    Economy
    od 24 €
  • Brioni Pula
    6h 55m
    10:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    16:55
    Split
    Autobusni kolodvor
    Brioni Pula
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 28.08.2023
    Economy
    od 25 €
  • Globtour
    5h 35m
    21:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    02:35
    Split
    Autobusni kolodvor
    Globtour
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 08.09.2023
    Economy
    od 30 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Zagreb i Split

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Zagreb i Split, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je petak, s više od 72 dnevnih autobusa od grada Zagreb do grada Split. Umjesto toga četvrtak ima najmanje veza, sa samo 57 dnevnim autobusima između gradova Zagreb i Split.
Najprometnije doba dana je jutro, s 168 autobusima iz grada Zagreb do grada Split, dok noć vidi najmanje veza između gradova Zagreb i Split, s 68 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Zagreb do grada Split

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Zagreb i Split od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Zagreb i Split

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Zagreb i Split.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Zagreb do grada Split

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Zagreb do grada Split? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Zagreb do grada Split? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zagreb - Split

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zagreb - Split?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Zagreb i Split košta 18 € i traje 4h 55m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zagreb - Split?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 9 s rasponom cijena karata od 18 € do 35 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Split.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zagreb - Split?

Svaki dan na autobusnoj ruti Zagreb - Split prometuje otprilike 61 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Zagreb prema gradu Split?

Najbrži autobus iz grada Zagreb prema gradu Split nudi prijevoznik Promet Makarska, a vožnja traje 4h 50m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 27 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Zagreb za grad Split?

Najraniji autobus koji stiže u grad Split iz grada Zagreb kreće u 01:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Zagreb prema gradu Split?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Zagreb prema gradu Split kreće u 23:55. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zagreb - Split?

Na relaciji Zagreb - Split autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus, Samoborcek i Arriva Hrvatska. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Zagreb i Split?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Zagreb i Split pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: FlixBus, Samoborcek i Arriva Hrvatska.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zagreb - Split?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zagreb - Split ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zagreb Split opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zagreb - Split na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zagreb - Split

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Alternativne vrste prijevoza od grada Zagreb do grada Split

Jeftini zajednički prijevoz od grada Zagreb do grada Split

Ovdje je izbor najjeftinijih ponuda zajedničkog putovanja s rasporeda od grada Zagreb do grada Split za sljedeće dane.
  • MPM Transferi
    4h 0m
    02:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    06:30
    Split
    St. Frane Church
    MPM Transferi
    Premium Economy
    od 591 €
  • MPM Transferi
    4h 0m
    02:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    06:30
    Split
    St. Frane Church
    MPM Transferi
    Premium Economy
    od 597 €

Više autobusnih ruta iz gradova Zagreb i Split

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Zagreb i iz grada Split. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.