Autobus na relaciji Osijek - Split

Autobusi na relaciji Osijek - Split: Usporedi sve tvrtke

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Putujete u grupi?
Ovdje unajmite autobus!
Pretraži smještaj s Booking.com
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu
Koji je najpovoljniji autobusni prijevoz na relaciji Osijek - Split? Koji autobus je najbrži? Pronađite i usporedite sve autobusne prijevoznike na relaciji Osijek - Split. Samo kliknite u tražilici i pričekajte rezultat.

Činjenice o autobusu od mjesta Osijek do mjesta Split

Povoljniji autobusni prijevoz304,09 kn
Najbrži autobus11h 0m
Najraniji autobus14:00
Najkasniji autobus22:30
Dnevne autobusne linije1 Ø
Udaljenost289,4 km
Autobusno poduzećeArriva Hrvatska, FlixBus, APP, Panturist, SP Lasta, CROATIA BUS d.o.o.
Želite li putovati autobusom od mjesta Osijek do mjesta Split?
CheckMyBus će vam rado pomoći! Uspoređujemo sve dostupne autobuse koji polaze iz mjesta Osijek i dolaze u mjesto Split te vam pokazujemo točne nazive stanica, sva trajanja putovanja i, naravno, najbolje cijene karata. Pokazat ćemo vam autobusne karte prijevoznika koji putuju ovom rutom, primjerice Arriva Hrvatska, FlixBus ili APP. Također ćete pronaći sve informacije o opremi u autobusu. Ima li autobus klimatizaciju, utičnice ili WiFi?
Na ovoj stranici također vam pokazujemo povoljne autobusne karte za autobusnu rutu na relaciji Osijek - Split u sljedećih nekoliko dana. Također ćete primiti informacije o stanicama međugradskog autobusa u mjestima Osijek i Split kako biste se lakše snašli. Osim toga, pokazat ćemo vam mogućnosti za nastavak putovanja iz mjesta Split, alternativna odredišta iz mjesta Osijek te najpopularnije transfere do zračne luke iz mjesta Split.

Najjeftinije autobusne linije od Osijek do Split

Danas
Sutra
od 299,00 kn
26.10
27.10
od 48,21 kn
28.10
29.10
od 299,00 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Arriva Hrvatska
    22:30
    Osijek
    Trajanju 11h 35m
    10:05
    Split
    od304,09 kn
  • Arriva Hrvatska
    14:00
    Osijek
    Trajanju 11h 0m
    1:00
    Split
    od307,10 kn

Koji su najpovoljniji autobusi na relaciji Osijek - Split koji su vam inače dostupni?

Red vožnje autobusa može se mijenjati. U nastavku pronađite autobusne prijevoznike koji obično nude prijevoz na relaciji Osijek - Split, no trenutačno nisu dostupni.
  • FlixBus
    22:00
    Osijek
    Trajanju 10h 5m
    8:05
    Split
    od29,29 kn
    Privremeno nedostupno: posljednji pronađeni 03.07.2021
  • APP
    22:30
    Osijek
    Trajanju 11h 35m
    10:05
    Split
    od48,00 kn
    Privremeno nedostupno: posljednji pronađeni 18.10.2021
  • Panturist
    14:00
    Osijek
    Trajanju 11h 0m
    1:00
    Split
    od48,48 kn
    Privremeno nedostupno: posljednji pronađeni 18.10.2021
  • SP Lasta
    13:00
    Osijek - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 13h 35m
    2:35
    Split - Autobusni kolodvor
    od519,44 kn
    Privremeno nedostupno: posljednji pronađeni 09.04.2021
  • CROATIA BUS d.o.o.
    13:30
    Osijek - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 13h 5m
    2:35
    Split - Autobusni kolodvor
    od519,44 kn
    Privremeno nedostupno: posljednji pronađeni 09.04.2021

Autobus na relaciji Osijek - Split: Dodatne informacije

Želite li prilagoditi svoje pretraživanje?
U traci pretraživanja već smo postavili mjesto Osijek kao vaše mjesto polaska, a mjesto Split kao vaše odredište. Također smo već postavili zadani datum putovanja. Obično se takva mjesta rezerviraju 3-7 dana unaprijed. Ako biste htjeli provjeriti određeni datum, samo odaberite dan u kalendaru kako bi vaše pretraživanje koristilo nove podatke.
Znate li već kada se točno planirate vratiti? Zatim odmah provjerite svoje povratno putovanje i jednostavno odaberite željeni datum za rutu od mjesta Split do mjesta Osijek.
Putujete li s drugima? Zatim navedite koliko putnika vam se pridružuje i počnite pretraživati.
Kada primite rezultate, možete usporediti sve dostupne autobuse na relaciji Osijek - Split i uzmite u obzir više faktora prije rezerviranja putovanja. Najjeftinije autobusne karte nudi FlixBus po cijeni od 29,29 kn, od kojih najbrža linija traje 11h 0m. Na vama je odluka hoćete li odabrati najpovoljniju kartu, najbrže putovanje ili autobus s najviše sadržaja. Bez obzira na to što tražite, možemo vam pomoći u pronalaženju najbolje ponude koja najviše ispunjava vaše zahtjeve putovanja!
Možete početi sortirati svoje rezultate pretraživanja prema cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati prema stanicama ili prijevoznicima. Prilagodite sve u skladu sa svojim potrebama.
Osim toga: Za autobusnu rutu Osijek - Split također ćemo vam pokazati informacije o drugim dostupnim modelima prijevoza, uključujući vlakove, dijeljenja putovanja automobilom i letove.
Uživajte u svom putovanju autobusom od mjesta Osijek do mjesta Split!

Autobusne stanice u mjestu Osijek i Split

Kolodvori
Split - Autobusni kolodvor
Obala kneza Domagoja 10 8-12, 21000  Split  (Hrvatska)
Split - Ferry Port
Obala kneza Domagoja 7, 21000  Split  (Hrvatska)
Split - Parking Sustipan
Sustipanski put 2, 21000  Split  (Hrvatska)
Split - Port
Gat Svetog Duje 1, 21000  Split  (Hrvatska)
Split - St. Frane Church
Trg Franje Tuđmana 1, 21000  Split  (Hrvatska)

Česta pitanja o autobusnoj ruti od mjesta Osijek do mjesta Split

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Osijek - Split?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu putovanja. Najpovoljnije putovanje dostupno je iz mjesta 304,09 kn i traje 10h 5m do mjesta Split. Usporedite ponude da biste uštedjeli novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Osijek - Split?

Ovu rutu nudi Autobusnih prijevoznika: 6 s rasponom cijena karte od 29,29 kn do 519,44 kn. Stoga preporučujemo da rezervirate svoju kartu što prije kako biste dobili najjeftiniju do mjesta Split.

Koliko je linija dnevno u prosjeku dostupno na relaciji Osijek - Split?

Svaki dan na relaciji Osijek - Split ima približno 1 linija linija. Našom tražilicom možete usporediti red vožnje autobusa kako biste pronašli savršeno putovanje.

Koliko traje putovanje autobusom od mjesta Osijek do mjesta Split?

Najbrži autobus od mjesta Osijek do mjesta Split nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 11h 0m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 29,29 kn. U ovom kontekstu, imajte na umu da putovanje može trajati dulje zbog prometa.

Kada polazi prvi autobus iz mjesta Osijek za mjesto Split?

Najraniji autobus koji stiže u mjesto Split iz mjesta Osijek kreće u 14:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristite našu tražilicu kako biste pronašli točne termine na vaš planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz mjesta Osijek za mjesto Split?

Posljednji autobus koji polazi iz mjesta Osijek za mjesto Split kreće u 22:30. Imajte na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristite našu tražilicu kako biste pronašli točne termine na vaš planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Osijek - Split?

Za putovanja autobusom na relaciji Osijek - Split putnici mogu putovati prijevoznikom Arriva Hrvatska, FlixBus i APP. Našom tražilicom možete usporediti sve dostupne autobusne karte kako biste rezervirali onu koja vam najviše odgovara.

Postoji li izravna linija na relaciji Osijek - Split?

Tražite li izravnu autobusnu rutu od mjesta Osijek do mjesta Split, CheckMyBus trenutačno uspoređuje 1 izravna autobusna linija preko ove tvrtke: Arriva Hrvatska i APP

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Osijek - Split?

Što sve možete ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putujete. U pravilu, bez naknade možete ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu na autobusnoj relaciji Osijek - Split. Jednostavno iskoristite našu tražilicu kako biste pronašli autobus koji najbolje odgovara vašim potrebama na vaš planirani datum putovanja.

Koja je oprema dostupna za autobusnu relaciju Osijek Split?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi autobusi na duge relacije imaju WiFi, pa tijekom putovanja možete javiti prijateljima točnu lokaciju. Kako bi vaše putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti našu tražilicu kako bi se dobile precizne informacije o opremljenosti autobusa na relaciji Osijek - Split na vaš planirani datum putovanja.

Usporedi Osijek i Split

Osijek
88.140
Split
176.314
25,00 kn
33,00 kn
Osijek
Split
Taksi vožnja je u Osijek 25% povoljnije kao u Split.
11,00 kn
11,00 kn
Osijek
Split
Autobusna karta je u Osijek 0% skuplje kao u Split.
12,00 kn
17,50 kn
Osijek
Split
Veliko pivo je u Osijek 32% povoljnije kao u Split.
6,27 kn
5,86 kn
Osijek
Split
Boca vode je u Osijek 7% skuplje kao u Split.
42,50 kn
58,75 kn
Osijek
Split
Glavno jelo je u Osijek 28% povoljnije kao u Split.

Autobusne rute iz mjesta Osijek i Split

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
Idite u Trgovinu
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.