Autobus Mostar → Split

Svi autobusi na relaciji Mostar - Split: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Mostar do grada Split

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Centrotrans i Globtour koji dnevno putuju 3 puta autobusom od grada Mostar do grada Split! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Mostar do grada Split počevši od 18 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 18 €
Najbrži autobus 3h 55m
Najraniji autobus 12:00
Najkasniji autobus 17:00
Dnevne autobusne linije 3 Ø
Udaljenost 112,4 km
Autobusno poduzeće Centrotrans i Globtour

Najjeftinije autobusne veze od grada Mostar do grada Split

Svaki dan, 3 autobusa 2 prijevoznika polazi iz grada Mostar za grad Split: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
22 €
srijeda 28.02
18 €
četvrtak 29.02
18 €
petak 01.03
18 €
subota 02.03
18 €
nedjelja 03.03
18 €
ponedjeljak 04.03
18 €
utorak 05.03
18 €
srijeda 06.03
18 €
četvrtak 07.03
18 €
petak 08.03
18 €
subota 09.03
18 €
nedjelja 10.03
18 €
ponedjeljak 11.03
18 €
utorak 12.03
18 €
srijeda 13.03
18 €
četvrtak 14.03
petak 15.03
18 €
subota 16.03
18 €
nedjelja 17.03
18 €
ponedjeljak 18.03
18 €
utorak 19.03
18 €
srijeda 20.03
četvrtak 21.03
18 €
petak 22.03
18 €
subota 23.03
18 €
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Mostar do grada Split

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Mostar do grada Split, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 18 €, srijeda je najjeftiniji dan za autobus od grada Mostar do grada Split. Umjesto toga je četvrtak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 18 €.
poslijepodne je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Mostar do grada Split, s 18 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 22 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Mostar do grada Split

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Mostar do grada Split unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Mostar do grada Split, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Mostar do grada Split također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Mostar do grada Split

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Mostar do grada Split raznih autobusnih prijevoznika kao što je Centrotrans ili Globtour za sljedeće dane.
  • Centrotrans
    5h 0m
    12:00
    Mostar
    Bus Station East
    17:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    Centrotrans
    Economy
    od 18 €
  • Globtour
    3h 55m
    06:45
    Mostar
    Bus Station East
    10:40
    Split
    Autobusni kolodvor
    Globtour
    Economy
    od 22 €
  • Globtour
    4h 15m
    17:00
    Mostar
    Bus Station West
    21:15
    Split
    Autobusni kolodvor
    Globtour
    Economy
    od 24 €
  • Globtour
    4h 15m
    17:00
    Mostar
    Bus Station West
    21:15
    Split
    Autobusni kolodvor
    Globtour
    Economy
    od 26 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Mostar i Split

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Mostar i Split, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je utorak, s više od 5 dnevnih autobusa od grada Mostar do grada Split. Umjesto toga srijeda ima najmanje veza, sa samo 2 dnevnim autobusima između gradova Mostar i Split.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 18 autobusima iz grada Mostar do grada Split, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Mostar i Split, s 9 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Mostar do grada Split

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Mostar i Split od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Mostar i Split

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Mostar i gradu Split.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Mostar do grada Split

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Mostar do grada Split? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Mostar do grada Split? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Mostar - Split

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Mostar - Split?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Mostar i Split košta 18 € i traje 5h 0m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Mostar - Split?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 18 € do 27 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Split.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Mostar - Split?

Svaki dan na autobusnj ruti Mostar - Split prometuje otprilike 3 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Mostar prema gradu Split?

Najbrži autobus iz grada Mostar prema gradu Split nudi prijevoznik Globtour, a vožnja traje 3h 55m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 22 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Mostar za grad Split?

Najraniji autobus koji stiže u grad Split iz grada Mostar kreće u 12:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Mostar prema gradu Split?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Mostar prema gradu Split kreće u 17:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Mostar - Split?

Na relaciji Mostar - Split autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Centrotrans i Globtour. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Mostar i Split?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Mostar i Split pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: Centrotrans i Globtour.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Mostar - Split?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Mostar - Split ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Mostar Split opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Mostar - Split na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Mostar do Split

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Alternativne vrste prijevoza od grada Mostar do grada Split

Jeftini zajednički prijevoz od grada Mostar do grada Split

Ovdje je izbor najjeftinijih ponuda zajedničkog putovanja s rasporeda od grada Mostar do grada Split za sljedeće dane.
  • MPM Transferi
    2h 15m
    02:30
    Mostar
    Bus Station East
    04:45
    Split
    St. Frane Church
    MPM Transferi
    Economy
    od 181 €
  • MPM Transferi
    2h 15m
    02:30
    Mostar
    Bus Station East
    04:45
    Split
    St. Frane Church
    MPM Transferi
    Economy
    od 182 €

Više autobusnih ruta iz gradova Mostar i Split

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Mostar i iz grada Split. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.