Autobus Dubrovnik → Split

Svi autobusi na relaciji Dubrovnik - Split: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Dubrovnik do grada Split

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus, Arriva Hrvatska i Promet Makarska koji dnevno putuju 20 puta autobusom od grada Dubrovnik do grada Split! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Dubrovnik do grada Split počevši od 8 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 8 €
Najbrži autobus 0h 51m
Najraniji autobus 03:30
Najkasniji autobus 21:00
Dnevne autobusne linije 20 Ø
Udaljenost 164,7 km
Autobusno poduzeće FlixBus, Arriva Hrvatska, Promet Makarska, Samoborcek, Nomago, Arriva i Autotrans

Najjeftinije autobusne veze od grada Dubrovnik do grada Split

Svaki dan, 20 autobusa 7 prijevoznika polazi iz grada Dubrovnik za grad Split: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
14 €
srijeda 28.02
14 €
četvrtak 29.02
14 €
petak 01.03
14 €
subota 02.03
14 €
nedjelja 03.03
14 €
ponedjeljak 04.03
18 €
utorak 05.03
14 €
srijeda 06.03
22 €
četvrtak 07.03
8 €
petak 08.03
14 €
subota 09.03
14 €
nedjelja 10.03
8 €
ponedjeljak 11.03
14 €
utorak 12.03
14 €
srijeda 13.03
14 €
četvrtak 14.03
16 €
petak 15.03
14 €
subota 16.03
14 €
nedjelja 17.03
16 €
ponedjeljak 18.03
14 €
utorak 19.03
14 €
srijeda 20.03
14 €
četvrtak 21.03
16 €
petak 22.03
subota 23.03
14 €
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Dubrovnik do grada Split

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Dubrovnik do grada Split, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 8 €, četvrtak je najjeftiniji dan za autobus od grada Dubrovnik do grada Split. Umjesto toga je nedjelja najskuplji dan s cijenama koje počinju od 14 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Dubrovnik do grada Split, s 8 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 18 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Dubrovnik do grada Split

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Dubrovnik do grada Split unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Dubrovnik do grada Split, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Dubrovnik do grada Split također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Dubrovnik do grada Split

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Dubrovnik do grada Split raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus, Arriva Hrvatska ili Promet Makarska za sljedeće dane.
  • Arriva
    0h 51m
    11:32
    Dubrovnik
    12:23
    Split
    Arriva
    Economy
    od 8 €
  • FlixBus
    4h 30m
    03:30
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    08:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 14 €
  • Samoborcek
    4h 0m
    21:00
    Dubrovnik
    Vladimira Nazora
    01:00
    Split
    St. Frane Church
    Samoborcek
    Economy
    od 14 €
  • Samoborcek
    4h 0m
    22:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    02:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    Samoborcek
    Economy
    od 15 €
  • FlixBus
    3h 45m
    08:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    11:45
    Split
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 18 €
  • FlixBus
    4h 30m
    03:30
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    08:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 20 €
  • Arriva Hrvatska
    4h 23m
    08:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    12:23
    Split
    Autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 22 €
  • Arriva
    4h 23m
    08:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    12:23
    Split
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 22 €
  • Autotrans
    4h 23m
    08:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    12:23
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    od 22 €
  • Arriva Hrvatska
    4h 23m
    07:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    11:23
    Split
    Autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 23 €
  • Promet Makarska
    4h 15m
    13:15
    Dubrovnik
    Vladimira Nazora
    17:30
    Split
    St. Frane Church
    Promet Makarska
    Economy
    od 24 €
  • Promet Makarska
    4h 15m
    14:15
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    18:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    Promet Makarska
    Economy
    od 26 €
  • Nomago
    4h 1m
    14:29
    Dubrovnik
    18:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    od 27 €
  • Nomago
    4h 15m
    14:15
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    18:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    od 29 €

Drugi autobusni prijevoznici koji su obično dostupni za rutu Dubrovnik - Split

Redovi vožnje autobusa stalno se mijenjaju. Sljedeće ponude više nisu dostupne za autobuse od grada Dubrovnik do grada Split, ali bi se mogle vratiti u budućnosti. Drži ih na oku!

  • Vincek
    4h 40m
    18:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    22:40
    Split
    Autobusni kolodvor
    Vincek
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 01.08.2023
    Economy
    od 14 €
  • Čazmatrans
    5h 0m
    11:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    16:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    Čazmatrans
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 31.07.2023
    Economy
    od 23 €
  • Cazmatrans Promet
    4h 40m
    11:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    15:40
    Split
    Autobusni kolodvor
    Cazmatrans Promet
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 19.11.2023
    Economy
    od 23 €
  • Globtour
    4h 20m
    21:00
    Dubrovnik
    Glavni autobusni kolodvor
    01:20
    Split
    Autobusni kolodvor
    Globtour
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 17.09.2023
    Economy
    od 25 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Dubrovnik i Split

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Dubrovnik i Split, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je četvrtak, s više od 24 dnevnih autobusa od grada Dubrovnik do grada Split. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 18 dnevnim autobusima između gradova Dubrovnik i Split.
Najprometnije doba dana je jutro, s 61 autobusima iz grada Dubrovnik do grada Split, dok noć vidi najmanje veza između gradova Dubrovnik i Split, s 7 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Dubrovnik do grada Split

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Dubrovnik i Split od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Dubrovnik i Split

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Dubrovnik i gradu Split.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Dubrovnik do grada Split

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Dubrovnik do grada Split? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Dubrovnik do grada Split? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Dubrovnik - Split

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Dubrovnik - Split?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Dubrovnik i Split košta 8 € i traje 0h 51m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Dubrovnik - Split?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 7 s rasponom cijena karata od 8 € do 35 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Split.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Dubrovnik - Split?

Svaki dan na autobusnj ruti Dubrovnik - Split prometuje otprilike 20 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Dubrovnik prema gradu Split?

Najbrži autobus iz grada Dubrovnik prema gradu Split nudi prijevoznik Arriva, a vožnja traje 0h 51m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 8 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Dubrovnik za grad Split?

Najraniji autobus koji stiže u grad Split iz grada Dubrovnik kreće u 03:30. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Dubrovnik prema gradu Split?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Dubrovnik prema gradu Split kreće u 21:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Dubrovnik - Split?

Na relaciji Dubrovnik - Split autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus, Arriva Hrvatska i Promet Makarska. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Dubrovnik i Split?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Dubrovnik i Split pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: FlixBus, Arriva Hrvatska i Promet Makarska.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Dubrovnik - Split?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Dubrovnik - Split ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Dubrovnik Split opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Dubrovnik - Split na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Dubrovnik do Split

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Alternativne vrste prijevoza od grada Dubrovnik do grada Split

Jeftini zajednički prijevoz od grada Dubrovnik do grada Split

Ovdje je izbor najjeftinijih ponuda zajedničkog putovanja s rasporeda od grada Dubrovnik do grada Split za sljedeće dane.
  • Croatia Shuttle
    3h 25m
    02:30
    Dubrovnik
    Vladimira Nazora
    05:55
    Split
    St. Frane Church
    Croatia Shuttle
    Premium Economy
    od 304 €
  • Croatia Shuttle
    3h 25m
    02:30
    Dubrovnik
    Vladimira Nazora
    05:55
    Split
    St. Frane Church
    Croatia Shuttle
    Premium Economy
    od 307 €

Više autobusnih ruta iz gradova Dubrovnik i Split

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Dubrovnik i iz grada Split. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.