Autobus na liniji Dubrovnik - Split

Bus na liniji Dubrovnik - Split: Usporedba svih pružatelja usluga autobusa

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Putujete u grupi?
Ovdje unajmite autobus!
Pretraži smještaj s Booking.com
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu na liniji Dubrovnik - Split

Povoljniji autobusni prijevoz0,00 kn
Najbrži autobus3h 52m
Najraniji autobus8:00
Najkasniji autobus21:23
Dnevne autobusne linije5 Ø
Udaljenost164,7 km
Autobusno poduzećeAutotrans, Distribusion, Globtour, Eurolines Germany, CROATIA BUS d.o.o., INFOBUS
Želiš li putovati autobusom na liniji Dubrovnik - Split?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Dubrovnik - Split te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije ponude na liniji Dubrovnik - Split za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Dubrovnik i Split, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Split, alternativna odredišta iz mjesta Dubrovnik, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Dubrovnik i Split.

Najjeftinije autobusne linije od Dubrovnik do Split

Danas
Sutra
od 121,09 kn
20.04
od 97,10 kn
21.04
od 96,87 kn
22.04
23.04
od 96,80 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Autotrans
    8:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 23m
    12:23
    Split - Autobusni kolodvor
    od0,00 kn
  • Distribusion
    21:23
    Dubrovnik
    Trajanju 3h 52m
    1:15
    Split
    od96,80 kn
  • Distribusion
    21:21
    Dubrovnik
    Trajanju 3h 54m
    1:15
    Split
    od97,86 kn
  • Distribusion
    21:15
    Dubrovnik
    Trajanju 4h 0m
    1:15
    Split
    od104,82 kn
  • Globtour
    21:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 15m
    1:15
    Split - Autobusni kolodvor
    od115,21 kn
  • Eurolines Germany
    8:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 15m
    12:15
    Split - Autobusni kolodvor
    od121,09 kn
  • Eurolines Germany
    21:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 15m
    1:15
    Split - Autobusni kolodvor
    od121,09 kn
  • Distribusion
    8:00
    Dubrovnik
    Trajanju 4h 15m
    12:15
    Split
    od122,76 kn
  • Distribusion
    8:00
    Dubrovnik
    Trajanju 4h 55m
    12:55
    Split
    od122,76 kn
  • Distribusion
    21:00
    Dubrovnik
    Trajanju 4h 15m
    1:15
    Split
    od122,76 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    8:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 30m
    12:30
    Split - Autobusni kolodvor
    od127,83 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    21:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 20m
    1:20
    Split - Autobusni kolodvor
    od132,52 kn
  • INFOBUS
    8:00
    Dubrovnik
    Trajanju 4h 15m
    12:15
    Split
    od136,08 kn
  • INFOBUS
    21:00
    Dubrovnik
    Trajanju 4h 15m
    1:15
    Split
    od136,08 kn

Najbolji carshare od Dubrovnik prema Split.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • Croatia Shuttle
    0:00
    Dubrovnik - Vladimira Nazora
    Trajanju 3h 25m
    3:25
    Split - St. Frane Church
    od1.358,66 kn
  • Croatia Shuttle
    12:30
    Dubrovnik - Vladimira Nazora
    Trajanju 3h 25m
    15:55
    Split - St. Frane Church
    od1.358,66 kn
  • Croatia Shuttle
    15:00
    Dubrovnik - Vladimira Nazora
    Trajanju 3h 25m
    18:25
    Split - St. Frane Church
    od1.358,66 kn
  • Croatia Shuttle
    16:30
    Dubrovnik - Vladimira Nazora
    Trajanju 3h 25m
    19:55
    Split - St. Frane Church
    od1.358,66 kn

Želite li ići drugim putem? Ovdje ćete pronaći sve ponude Split - Dubrovnik

Autobus na liniji Dubrovnik - Split: dodatne informacije

Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici smo već spremili polazište Dubrovnik i odredište Split. Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Ukoliko već znaš kada se točno planiraš vratiti, odmah provjeri povratak I jednostavno odaberi željeni datum za putovanje na liniji Split - Dubrovnik.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Dubrovnik - Split prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Dubrovnik - Split.

Autobusne postaje u mjestima Dubrovnik i Split

Kolodvori
Obala kneza Domagoja 10 8-12, 21000 Split (Hrvatska)
Obala kneza Domagoja 7, 21000 Split (Hrvatska)
Sustipanski put 2, 21000 Split (Hrvatska)
Gat Svetog Duje 1, 21000 Split (Hrvatska)
Trg Franje Tuđmana 1, 21000 Split (Hrvatska)

Dubrovnik i Split u usporedbi

36,00 kn
33,00 kn
Dubrovnik
Split
Taksi vožnja je u Dubrovnik 9% skuplje kao u Split.
15,00 kn
11,00 kn
Dubrovnik
Split
Autobusna karta je u Dubrovnik 27% skuplje kao u Split.
30,00 kn
17,50 kn
Dubrovnik
Split
Veliko pivo je u Dubrovnik 42% skuplje kao u Split.
9,67 kn
5,86 kn
Dubrovnik
Split
Boca vode je u Dubrovnik 40% skuplje kao u Split.
82,50 kn
58,75 kn
Dubrovnik
Split
Glavno jelo je u Dubrovnik 29% skuplje kao u Split.

Autobusne veze iz Dubrovnik i iz Split

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.