Najbolje ponude od 5000+ prijevoznika!

Autobus Sarajevo → Mostar od 8 €

Usporedi 2 autobusnih prijevoznika i pronađi najbolju cijenu uz CheckMyBus
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Sarajevo do grada Mostar

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Sarajevo do grada Mostar raznih autobusnih prijevoznika kao što je Autoprevoz-bus ili Globtour za sljedeće dane.
danas
od 14 €
sutra
od 14 €
ponedjeljak
od 8 €
utorak
od 8 €
srijeda
od 8 €
četvrtak
od 8 €
petak
od 8 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autoprevoz-bus
    2h 37m
    18:05
    Sarajevo
    Pofalići
    20:42
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    14 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 30m
    18:12
    Sarajevo
    Nedžarići
    20:42
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    14 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 33m
    12:35
    Sarajevo
    Pofalići
    15:08
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    15 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 26m
    12:42
    Sarajevo
    Nedžarići
    15:08
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    15 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 33m
    15:35
    Sarajevo
    Pofalići
    18:08
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    15 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autoprevoz-bus
    2h 30m
    18:12
    Sarajevo
    Nedžarići
    20:42
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    14 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 26m
    12:42
    Sarajevo
    Nedžarići
    15:08
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    15 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 26m
    15:42
    Sarajevo
    Nedžarići
    18:08
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    15 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Globtour
    2h 30m
    10:00
    Sarajevo
    Central Station
    12:30
    Mostar
    Bus Station West
    Globtour
    Economy
    8 €
  • Globtour
    2h 0m
    15:00
    Sarajevo
    Central Station
    17:00
    Mostar
    Bus Station West
    Globtour
    Economy
    14 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 42m
    18:00
    Sarajevo
    Central Station
    20:42
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    14 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 37m
    18:05
    Sarajevo
    Pofalići
    20:42
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    14 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 30m
    18:12
    Sarajevo
    Nedžarići
    20:42
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    14 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Globtour
    2h 30m
    10:00
    Sarajevo
    Central Station
    12:30
    Mostar
    Bus Station West
    Globtour
    Economy
    8 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 42m
    18:00
    Sarajevo
    Central Station
    20:42
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    14 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 37m
    18:05
    Sarajevo
    Pofalići
    20:42
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    14 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 30m
    18:12
    Sarajevo
    Nedžarići
    20:42
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    14 €
  • Globtour
    2h 0m
    15:00
    Sarajevo
    Central Station
    17:00
    Mostar
    Bus Station West
    Globtour
    Economy
    14 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Globtour
    2h 30m
    10:00
    Sarajevo
    Central Station
    12:30
    Mostar
    Bus Station West
    Globtour
    Economy
    8 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 42m
    18:00
    Sarajevo
    Central Station
    20:42
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    14 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 37m
    18:05
    Sarajevo
    Pofalići
    20:42
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    14 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 30m
    18:12
    Sarajevo
    Nedžarići
    20:42
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    14 €
  • Globtour
    2h 0m
    15:00
    Sarajevo
    Central Station
    17:00
    Mostar
    Bus Station West
    Globtour
    Economy
    14 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Globtour
    2h 30m
    10:00
    Sarajevo
    Central Station
    12:30
    Mostar
    Bus Station West
    Globtour
    Economy
    8 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 42m
    18:00
    Sarajevo
    Central Station
    20:42
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    14 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 37m
    18:05
    Sarajevo
    Pofalići
    20:42
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    14 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 30m
    18:12
    Sarajevo
    Nedžarići
    20:42
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    14 €
  • Globtour
    2h 0m
    15:00
    Sarajevo
    Central Station
    17:00
    Mostar
    Bus Station West
    Globtour
    Economy
    14 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Globtour
    2h 30m
    10:00
    Sarajevo
    Central Station
    12:30
    Mostar
    Bus Station West
    Globtour
    Economy
    8 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 42m
    18:00
    Sarajevo
    Central Station
    20:42
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    14 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 30m
    18:12
    Sarajevo
    Nedžarići
    20:42
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    14 €
  • Globtour
    2h 0m
    15:00
    Sarajevo
    Central Station
    17:00
    Mostar
    Bus Station West
    Globtour
    Economy
    14 €
  • Autoprevoz-bus
    2h 42m
    06:00
    Sarajevo
    Central Station
    08:42
    Mostar
    Bus Station West
    Autoprevoz-bus
    Economy
    15 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Sarajevo i Mostar

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Sarajevo i Mostar, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je utorak, s više od 17 dnevnih autobusa od grada Sarajevo do grada Mostar. Umjesto toga nedjelja ima najmanje veza, sa samo 3 dnevnim autobusima između gradova Sarajevo i Mostar.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 48 autobusima iz grada Sarajevo do grada Mostar, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Sarajevo i Mostar, s 16 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Sarajevo do grada Mostar

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Autoprevoz-bus i Globtour koji putuju dnevno 11 puta autobusom od grada Sarajevo do grada Mostar! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Sarajevo do grada Mostar počevši od 8 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 8 €
Najbrži autobus 2h 0m
Najraniji autobus 12:35
Najkasniji autobus 18:12
Dnevne autobusne linije 11 Ø
Udaljenost 74,9 km
Autobusno poduzeće Autoprevoz-bus i Globtour

Najjeftinije autobusne veze od grada Sarajevo do grada Mostar

Svaki dan, 11 autobusa 2 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Sarajevo za grad Mostar: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 15.06.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
14 €
nedjelja 16.06
14 €
ponedjeljak 17.06
8 €
utorak 18.06
8 €
srijeda 19.06
8 €
četvrtak 20.06
8 €
petak 21.06
8 €
subota 22.06
14 €
nedjelja 23.06
14 €
ponedjeljak 24.06
14 €
utorak 25.06
8 €
srijeda 26.06
8 €
četvrtak 27.06
8 €
petak 28.06
8 €
subota 29.06
14 €
nedjelja 30.06
8 €
ponedjeljak 01.07
8 €
utorak 02.07
8 €
srijeda 03.07
8 €
četvrtak 04.07
14 €
petak 05.07
8 €
subota 06.07
8 €
nedjelja 07.07

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Sarajevo do grada Mostar

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Sarajevo do grada Mostar, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 8 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od grada Sarajevo do grada Mostar. Umjesto toga je subota najskuplji dan s cijenama koje počinju od 14 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Sarajevo do grada Mostar, s 8 €. poslijepodne je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 14 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Sarajevo do grada Mostar

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Sarajevo do grada Mostar unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Sarajevo do grada Mostar, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Sarajevo do grada Mostar također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Sarajevo do grada Mostar

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Sarajevo i Mostar od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Sarajevo i Mostar

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Sarajevo i Mostar.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Sarajevo do grada Mostar

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Sarajevo do grada Mostar? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Sarajevo do grada Mostar? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Sarajevo - Mostar

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Sarajevo - Mostar?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Sarajevo i Mostar košta 8 € i traje 2h 30m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Sarajevo - Mostar?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 8 € do 15 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Mostar.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Sarajevo - Mostar?

Svaki dan na autobusnoj ruti Sarajevo - Mostar prometuje otprilike 11 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Sarajevo prema gradu Mostar?

Najbrži autobus iz grada Sarajevo prema gradu Mostar nudi prijevoznik Globtour, a vožnja traje 2h 0m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 14 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Sarajevo za grad Mostar?

Najraniji autobus koji stiže u grad Mostar iz grada Sarajevo kreće u 12:35. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Sarajevo prema gradu Mostar?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Sarajevo prema gradu Mostar kreće u 18:12. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Sarajevo - Mostar?

Na relaciji Sarajevo - Mostar autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Autoprevoz-bus i Globtour. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Sarajevo i Mostar?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Sarajevo i Mostar pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Autoprevoz-bus i Globtour.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Sarajevo - Mostar?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Sarajevo - Mostar ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Sarajevo Mostar opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Sarajevo - Mostar na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Sarajevo - Mostar

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Sarajevo i Mostar

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Sarajevo i iz grada Mostar. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.