Autobus na liniji Dubrovnik - Sarajevo

Bus na liniji Dubrovnik - Sarajevo: Usporedba svih pružatelja usluga autobusa

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Pretraži smještaj s Booking.com
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu na liniji Dubrovnik - Sarajevo

Povoljniji autobusni prijevoz166,60 kn
Najbrži autobus6h 0m
Najraniji autobus5:00
Najkasniji autobus21:00
Dnevne autobusne linije7 Ø
Udaljenost136,5 km
Autobusno poduzećeGlobtour, CROATIA BUS d.o.o., Arriva Hrvatska, Čazmatrans
Želiš li putovati autobusom na liniji Dubrovnik - Sarajevo?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Dubrovnik - Sarajevo te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije ponude na liniji Dubrovnik - Sarajevo za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Dubrovnik i Sarajevo, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Sarajevo, alternativna odredišta iz mjesta Dubrovnik, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Dubrovnik i Sarajevo.

Najjeftinije autobusne linije od Dubrovnik do Sarajevo

Danas
od 173,92 kn
Sutra
27.11
od 166,68 kn
28.11
29.11
30.11

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Globtour
    16:00
    Dubrovnik
    Trajanju 6h 0m
    22:00
    Sarajevo
    od166,60 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    16:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 6h 0m
    22:00
    Sarajevo - Autobuska Stanica
    od173,86 kn
  • Arriva Hrvatska
    8:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 6h 45m
    14:45
    Sarajevo - Autobuska Stanica
    od194,00 kn
  • Čazmatrans
    11:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 50m
    14:50
    Sarajevo - Autobuska Stanica
    od274,09 kn
  • Čazmatrans
    5:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 13h 45m
    18:45
    Sarajevo - Autobuska Stanica
    od274,09 kn
  • Globtour
    17:15
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 21h 35m
    14:50
    Sarajevo - Autobuska Stanica
    od274,09 kn
  • Globtour
    17:15
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 1h 35m
    18:50
    Sarajevo - Autobuska Stanica
    od274,09 kn
  • Globtour
    17:15
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 21h 40m
    14:55
    Sarajevo - Autobuska Stanica
    od274,09 kn
  • Čazmatrans
    5:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 9h 55m
    14:55
    Sarajevo - Autobuska Stanica
    od299,26 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    8:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 5h 50m
    13:50
    Sarajevo - Autobuska Stanica
    od318,69 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    21:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 16h 50m
    13:50
    Sarajevo - Autobuska Stanica
    od318,69 kn
  • Čazmatrans
    5:00
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 50m
    13:50
    Sarajevo - Autobuska Stanica
    od318,69 kn
  • Globtour
    17:15
    Dubrovnik - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 20h 35m
    13:50
    Sarajevo - Autobuska Stanica
    od318,69 kn

Želite li ići drugim putem? Ovdje ćete pronaći sve ponude Sarajevo - Dubrovnik

Autobus na liniji Dubrovnik - Sarajevo: dodatne informacije

Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici smo već spremili polazište Dubrovnik i odredište Sarajevo. Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Ukoliko već znaš kada se točno planiraš vratiti, odmah provjeri povratak I jednostavno odaberi željeni datum za putovanje na liniji Sarajevo - Dubrovnik.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Dubrovnik - Sarajevo prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Dubrovnik - Sarajevo.

Autobusne postaje u mjestima Dubrovnik i Sarajevo

Kolodvori
Put života , 71000 Sarajevo (Bosna i Hercegovina)
Srpskih Vladara 2, 71123 Sarajevo (Bosna i Hercegovina)
Sarajevo (Bosna i Hercegovina)
Sarajevo (Bosna i Hercegovina)
M18 , 71000 Sarajevo (Bosna i Hercegovina)

Dubrovnik i Sarajevo u usporedbi

36,00 kn
9,73 kn
Dubrovnik
Sarajevo
Taksi vožnja je u Dubrovnik 73% skuplje kao u Sarajevo.
15,00 kn
6,22 kn
Dubrovnik
Sarajevo
Autobusna karta je u Dubrovnik 59% skuplje kao u Sarajevo.
30,00 kn
11,67 kn
Dubrovnik
Sarajevo
Veliko pivo je u Dubrovnik 62% skuplje kao u Sarajevo.
9,67 kn
4,46 kn
Dubrovnik
Sarajevo
Boca vode je u Dubrovnik 54% skuplje kao u Sarajevo.
82,50 kn
44,18 kn
Dubrovnik
Sarajevo
Glavno jelo je u Dubrovnik 47% skuplje kao u Sarajevo.

Autobusne veze iz Dubrovnik i iz Sarajevo

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.