Autobus Zagreb → Sarajevo

Svi autobusi na relaciji Zagreb - Sarajevo: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Zagreb do grada Sarajevo

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Globtour, CROATIA BUS d.o.o. i FILS koji putuju dnevno 5 puta autobusom od grada Zagreb do grada Sarajevo! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Zagreb do grada Sarajevo počevši od 36 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 36 €
Najbrži autobus 6h 15m
Najraniji autobus 16:45
Najkasniji autobus 22:00
Dnevne autobusne linije 5 Ø
Udaljenost 290,1 km
Autobusno poduzeće Globtour, CROATIA BUS d.o.o. i FILS

Najjeftinije autobusne veze od grada Zagreb do grada Sarajevo

Svaki dan, 5 autobusa 3 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Zagreb za grad Sarajevo: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
40 €
srijeda 28.02
37 €
četvrtak 29.02
36 €
petak 01.03
36 €
subota 02.03
36 €
nedjelja 03.03
36 €
ponedjeljak 04.03
38 €
utorak 05.03
40 €
srijeda 06.03
36 €
četvrtak 07.03
36 €
petak 08.03
36 €
subota 09.03
36 €
nedjelja 10.03
36 €
ponedjeljak 11.03
38 €
utorak 12.03
40 €
srijeda 13.03
36 €
četvrtak 14.03
36 €
petak 15.03
36 €
subota 16.03
41 €
nedjelja 17.03
36 €
ponedjeljak 18.03
40 €
utorak 19.03
40 €
srijeda 20.03
37 €
četvrtak 21.03
36 €
petak 22.03
36 €
subota 23.03
36 €
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Zagreb do grada Sarajevo

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Zagreb do grada Sarajevo, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 36 €, srijeda je najjeftiniji dan za autobus od grada Zagreb do grada Sarajevo. Umjesto toga je utorak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 40 €.
poslijepodne je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Zagreb do grada Sarajevo, s 36 €. večer je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 37 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Zagreb do grada Sarajevo

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Zagreb do grada Sarajevo unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Zagreb do grada Sarajevo, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Zagreb do grada Sarajevo također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Zagreb do grada Sarajevo

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Zagreb do grada Sarajevo raznih autobusnih prijevoznika kao što je Globtour, CROATIA BUS d.o.o. ili FILS za sljedeće dane.
  • Globtour
    6h 15m
    16:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    23:00
    Sarajevo
    Central Station
    Globtour
    Economy
    od 36 €
  • Globtour
    6h 15m
    16:45
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    23:00
    Sarajevo
    Central Station
    Globtour
    Economy
    od 37 €
  • FILS
    7h 55m
    18:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    02:45
    Sarajevo
    Central Station
    FILS
    Economy
    od 37 €
  • FILS
    7h 55m
    18:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    02:45
    Sarajevo
    Central Station
    FILS
    Economy
    od 38 €
  • Globtour
    8h 0m
    22:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    06:00
    Sarajevo
    Central Station
    Globtour
    Economy
    od 40 €
  • Globtour
    8h 0m
    22:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    06:00
    Sarajevo
    Central Station
    Globtour
    Economy
    od 41 €
  • CROATIA BUS d.o.o.
    8h 0m
    22:00
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    06:00
    Sarajevo
    Central Station
    CROATIA BUS d.o.o.
    Economy
    od 41 €
  • FILS
    7h 55m
    18:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    02:45
    Sarajevo
    Park
    FILS
    Economy
    od 45 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Zagreb i Sarajevo

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Zagreb i Sarajevo, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je srijeda, s više od 7 dnevnih autobusa od grada Zagreb do grada Sarajevo. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 3 dnevnim autobusima između gradova Zagreb i Sarajevo.
Najprometnije doba dana je večer, s 27 autobusima iz grada Zagreb do grada Sarajevo, dok poslijepodne vidi najmanje veza između gradova Zagreb i Sarajevo, s 10 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Zagreb do grada Sarajevo

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Zagreb i Sarajevo od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Zagreb i Sarajevo

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Zagreb i Sarajevo.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Zagreb do grada Sarajevo

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Zagreb do grada Sarajevo? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Zagreb do grada Sarajevo? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zagreb - Sarajevo

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zagreb - Sarajevo?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Zagreb i Sarajevo košta 36 € i traje 6h 15m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zagreb - Sarajevo?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 3 s rasponom cijena karata od 36 € do 45 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Sarajevo.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zagreb - Sarajevo?

Svaki dan na autobusnoj ruti Zagreb - Sarajevo prometuje otprilike 5 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Zagreb prema gradu Sarajevo?

Najbrži autobus iz grada Zagreb prema gradu Sarajevo nudi prijevoznik Globtour, a vožnja traje 6h 15m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 36 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Zagreb za grad Sarajevo?

Najraniji autobus koji stiže u grad Sarajevo iz grada Zagreb kreće u 16:45. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Zagreb prema gradu Sarajevo?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Zagreb prema gradu Sarajevo kreće u 22:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zagreb - Sarajevo?

Na relaciji Zagreb - Sarajevo autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Globtour, CROATIA BUS d.o.o. i FILS. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Zagreb i Sarajevo?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Zagreb i Sarajevo pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Globtour, CROATIA BUS d.o.o. i FILS.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zagreb - Sarajevo?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zagreb - Sarajevo ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zagreb Sarajevo opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zagreb - Sarajevo na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zagreb - Sarajevo

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Zagreb i Sarajevo

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Zagreb i iz grada Sarajevo. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.