Najbolje ponude od 5000+ prijevoznika!

Autobus Novi Sad → Sarajevo od 25 €

Usporedi 3 autobusnih prijevoznika i pronađi najbolju cijenu uz CheckMyBus
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Novi Sad do grada Sarajevo

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Novi Sad do grada Sarajevo raznih autobusnih prijevoznika kao što je Globtour, D.O.O Star Bus ili Centrotrans za sljedeće dane.
danas
od 25 €
sutra
od 25 €
nedjelja
od 25 €
ponedjeljak
od 25 €
utorak
od 25 €
srijeda
od 25 €
četvrtak
od 25 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • D.O.O Star Bus
    7h 50m
    08:30
    Novi Sad
    Central bus station
    16:20
    Sarajevo
    Central Station
    D.O.O Star Bus
    Economy
    25 €
  • Globtour
    11h 10m
    20:00
    Novi Sad
    Central bus station
    07:10
    Sarajevo
    Central Station
    Globtour
    Economy
    34 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Centrotrans
    7h 45m
    08:30
    Novi Sad
    Central bus station
    16:15
    Sarajevo
    Central Station
    Centrotrans
    Economy
    25 €
  • D.O.O Star Bus
    8h 15m
    12:15
    Novi Sad
    Central bus station
    20:30
    Sarajevo
    Central Station
    D.O.O Star Bus
    Economy
    25 €
  • Globtour
    11h 10m
    20:00
    Novi Sad
    Central bus station
    07:10
    Sarajevo
    Central Station
    Globtour
    Economy
    34 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • D.O.O Star Bus
    7h 50m
    08:30
    Novi Sad
    Central bus station
    16:20
    Sarajevo
    Central Station
    D.O.O Star Bus
    Economy
    25 €
  • Globtour
    11h 10m
    20:00
    Novi Sad
    Central bus station
    07:10
    Sarajevo
    Central Station
    Globtour
    Economy
    34 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Centrotrans
    7h 45m
    08:30
    Novi Sad
    Central bus station
    16:15
    Sarajevo
    Central Station
    Centrotrans
    Economy
    25 €
  • D.O.O Star Bus
    8h 15m
    12:15
    Novi Sad
    Central bus station
    20:30
    Sarajevo
    Central Station
    D.O.O Star Bus
    Economy
    25 €
  • Globtour
    11h 10m
    20:00
    Novi Sad
    Central bus station
    07:10
    Sarajevo
    Central Station
    Globtour
    Economy
    34 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • D.O.O Star Bus
    7h 50m
    08:30
    Novi Sad
    Central bus station
    16:20
    Sarajevo
    Central Station
    D.O.O Star Bus
    Economy
    25 €
  • Globtour
    11h 10m
    20:00
    Novi Sad
    Central bus station
    07:10
    Sarajevo
    Central Station
    Globtour
    Economy
    34 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Centrotrans
    7h 45m
    08:30
    Novi Sad
    Central bus station
    16:15
    Sarajevo
    Central Station
    Centrotrans
    Economy
    25 €
  • D.O.O Star Bus
    8h 15m
    12:15
    Novi Sad
    Central bus station
    20:30
    Sarajevo
    Central Station
    D.O.O Star Bus
    Economy
    25 €
  • Globtour
    11h 10m
    20:00
    Novi Sad
    Central bus station
    07:10
    Sarajevo
    Central Station
    Globtour
    Economy
    34 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • D.O.O Star Bus
    7h 50m
    08:30
    Novi Sad
    Central bus station
    16:20
    Sarajevo
    Central Station
    D.O.O Star Bus
    Economy
    25 €
  • Globtour
    11h 10m
    20:00
    Novi Sad
    Central bus station
    07:10
    Sarajevo
    Central Station
    Globtour
    Economy
    34 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Novi Sad i Sarajevo

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Novi Sad i Sarajevo, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je ponedjeljak, s više od 3 dnevnih autobusa od grada Novi Sad do grada Sarajevo. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 2 dnevnim autobusima između gradova Novi Sad i Sarajevo.
Najprometnije doba dana je jutro, s 7 autobusima iz grada Novi Sad do grada Sarajevo, dok poslijepodne vidi najmanje veza između gradova Novi Sad i Sarajevo, s 3 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Novi Sad do grada Sarajevo

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Globtour, D.O.O Star Bus i Centrotrans koji dnevno putuju 2 puta autobusom od grada Novi Sad do grada Sarajevo! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Novi Sad do grada Sarajevo počevši od 25 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 25 €
Najbrži autobus 7h 45m
Najraniji autobus 08:30
Najkasniji autobus 20:00
Dnevne autobusne linije 2 Ø
Udaljenost 192,3 km
Autobusno poduzeće Globtour, D.O.O Star Bus i Centrotrans

Najjeftinije autobusne veze od grada Novi Sad do grada Sarajevo

Svaki dan, 2 autobusa 3 prijevoznika polazi iz grada Novi Sad za grad Sarajevo: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 12.07.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 08.07
utorak 09.07
srijeda 10.07
četvrtak 11.07
petak 12.07
25 €
subota 13.07
25 €
nedjelja 14.07
25 €
ponedjeljak 15.07
22 €
utorak 16.07
25 €
srijeda 17.07
25 €
četvrtak 18.07
25 €
petak 19.07
25 €
subota 20.07
25 €
nedjelja 21.07
25 €
ponedjeljak 22.07
25 €
utorak 23.07
25 €
srijeda 24.07
25 €
četvrtak 25.07
petak 26.07
25 €
subota 27.07
25 €
nedjelja 28.07
ponedjeljak 29.07
25 €
utorak 30.07
25 €
srijeda 31.07
25 €
četvrtak 01.08
petak 02.08
subota 03.08
nedjelja 04.08

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Novi Sad do grada Sarajevo

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Novi Sad do grada Sarajevo, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 25 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od grada Novi Sad do grada Sarajevo. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 25 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Novi Sad do grada Sarajevo, s 25 €. večer je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 34 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Novi Sad do grada Sarajevo

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Novi Sad do grada Sarajevo unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Novi Sad do grada Sarajevo, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Novi Sad do grada Sarajevo također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Novi Sad do grada Sarajevo

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Novi Sad i Sarajevo od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Novi Sad i Sarajevo

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Novi Sad i gradu Sarajevo.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Novi Sad do grada Sarajevo

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Novi Sad do grada Sarajevo? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Novi Sad do grada Sarajevo? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Novi Sad - Sarajevo

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Novi Sad - Sarajevo?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Novi Sad i Sarajevo košta 25 € i traje 7h 50m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Novi Sad - Sarajevo?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 3 s rasponom cijena karata od 25 € do 35 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Sarajevo.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Novi Sad - Sarajevo?

Svaki dan na autobusnj ruti Novi Sad - Sarajevo prometuje otprilike 2 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Novi Sad prema gradu Sarajevo?

Najbrži autobus iz grada Novi Sad prema gradu Sarajevo nudi prijevoznik Centrotrans, a vožnja traje 7h 45m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 25 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Novi Sad za grad Sarajevo?

Najraniji autobus koji stiže u grad Sarajevo iz grada Novi Sad kreće u 08:30. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Novi Sad prema gradu Sarajevo?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Novi Sad prema gradu Sarajevo kreće u 20:00. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Novi Sad - Sarajevo?

Na relaciji Novi Sad - Sarajevo autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Globtour, D.O.O Star Bus i Centrotrans. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Novi Sad i Sarajevo?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Novi Sad i Sarajevo pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: Globtour, D.O.O Star Bus i Centrotrans.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Novi Sad - Sarajevo?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Novi Sad - Sarajevo ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Novi Sad Sarajevo opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Novi Sad - Sarajevo na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Novi Sad do Sarajevo

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Novi Sad i Sarajevo

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Novi Sad i iz grada Sarajevo. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.