Najbolje ponude od 5000+ prijevoznika!

Autobus Zagreb → Novi Sad od 35 €

Usporedi 2 autobusnih prijevoznika i pronađi najbolju cijenu uz CheckMyBus
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Zagreb do grada Novi Sad

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Zagreb do grada Novi Sad raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus ili Cazmatrans Promet za sljedeće dane.
danas
sutra
ponedjeljak
od 36 €
utorak
od 81 €
srijeda
četvrtak
od 35 €
petak

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Cazmatrans Promet
    6h 20m
    07:00
    Zagreb
    13:20
    Novi Sad
    Cazmatrans Promet
    Economy
    36 €
  • FlixBus
    13h 45m
    07:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    21:15
    Novi Sad
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    79 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    13h 45m
    07:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    21:15
    Novi Sad
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    81 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Cazmatrans Promet
    6h 20m
    07:00
    Zagreb
    13:20
    Novi Sad
    Cazmatrans Promet
    Economy
    35 €
  • FlixBus
    13h 45m
    07:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    21:15
    Novi Sad
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    46 €

Činjenice o autobusima od grada Zagreb do grada Novi Sad

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus i Cazmatrans Promet koji putuju dnevno 1 puta autobusom od grada Zagreb do grada Novi Sad! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Zagreb do grada Novi Sad počevši od 35 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 35 €
Najbrži autobus 6h 20m
Najraniji autobus 07:00
Najkasniji autobus 07:30
Dnevne autobusne linije 1 Ø
Udaljenost 307,7 km
Autobusno poduzeće FlixBus i Cazmatrans Promet

Najjeftinije autobusne veze od grada Zagreb do grada Novi Sad

Svaki dan, 1 autobusa 2 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Zagreb za grad Novi Sad: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 15.06.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
36 €
nedjelja 16.06
ponedjeljak 17.06
79 €
utorak 18.06
81 €
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
35 €
petak 21.06
subota 22.06
nedjelja 23.06
ponedjeljak 24.06
utorak 25.06
srijeda 26.06
četvrtak 27.06
petak 28.06
45 €
subota 29.06
nedjelja 30.06
44 €
ponedjeljak 01.07
utorak 02.07
srijeda 03.07
40 €
četvrtak 04.07
petak 05.07
42 €
subota 06.07
nedjelja 07.07

Kako uštedjeti novac putujući od grada Zagreb do grada Novi Sad

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Zagreb do grada Novi Sad unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Zagreb do grada Novi Sad, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Zagreb do grada Novi Sad također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Zagreb do grada Novi Sad

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Zagreb i Novi Sad od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Zagreb i Novi Sad

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Zagreb i Novi Sad.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Zagreb do grada Novi Sad

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Zagreb do grada Novi Sad? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Zagreb do grada Novi Sad? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zagreb - Novi Sad

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zagreb - Novi Sad?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Zagreb i Novi Sad košta 35 € i traje 6h 20m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zagreb - Novi Sad?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 35 € do 81 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Novi Sad.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zagreb - Novi Sad?

Svaki dan na autobusnoj ruti Zagreb - Novi Sad prometuje otprilike 1 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Zagreb prema gradu Novi Sad?

Najbrži autobus iz grada Zagreb prema gradu Novi Sad nudi prijevoznik Cazmatrans Promet, a vožnja traje 6h 20m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 36 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Zagreb za grad Novi Sad?

Najraniji autobus koji stiže u grad Novi Sad iz grada Zagreb kreće u 07:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Zagreb prema gradu Novi Sad?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Zagreb prema gradu Novi Sad kreće u 07:30. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zagreb - Novi Sad?

Na relaciji Zagreb - Novi Sad autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus i Cazmatrans Promet. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Zagreb i Novi Sad?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Zagreb i Novi Sad pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: FlixBus i Cazmatrans Promet.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zagreb - Novi Sad?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zagreb - Novi Sad ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zagreb Novi Sad opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zagreb - Novi Sad na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zagreb - Novi Sad

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Zagreb i Novi Sad

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Zagreb i iz grada Novi Sad. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.