Autobusne linije Berlin do Split i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Split do Berlin i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Berlin do Split

Povoljniji autobusni prijevoz313,35 kn
Najbrži autobus19h 45m
Najraniji autobus7:45
Najkasniji autobus21:50
Dnevne autobusne linije8 Ø
Udaljenost1.026,9 km
Autobusno poduzećeFlixBus, RegioJet, Eurolines Germany, Autotrans

Najjeftinije autobusne linije od Berlin do Split grada.

Danas
Sutra
11.08
12.08
13.08
14.08

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    7:45
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 45m
    12:30
    Split - Autobusni kolodvor
    od313,35 kn
  • RegioJet
    9:15
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 0h 15m
    9:30
    Split - Autobusni kolodvor
    od383,47 kn
  • Eurolines Germany
    9:00
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 0h 30m
    9:30
    Split - Autobusni kolodvor
    od388,14 kn
  • FlixBus
    8:05
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 25m
    12:30
    Split - Autobusni kolodvor
    od462,64 kn
  • FlixBus
    21:30
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 21h 40m
    19:10
    Split - Autobusni kolodvor
    od477,57 kn
  • FlixBus
    12:00
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 0h 30m
    12:30
    Split - Autobusni kolodvor
    od492,49 kn
  • FlixBus
    21:50
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 21h 20m
    19:10
    Split - Autobusni kolodvor
    od522,35 kn
  • Autotrans
    19:45
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 19h 45m
    15:30
    Split - Autobusni kolodvor
    od563,00 kn

Najbolje željezničke veze od Berlin prema Split.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    5:25
    Berlin
    Trajanju 8h 12m
    13:37
    Split
    od440,39 kn
  • Deutsche Bahn
    5:25
    Berlin
    Trajanju 1h 29m
    6:54
    Split
    od664,32 kn
  • Deutsche Bahn
    23:53
    Berlin
    Trajanju 13h 44m
    13:37
    Split
    od738,97 kn
  • Deutsche Bahn
    4:27
    Berlin
    Trajanju 9h 10m
    13:37
    Split
    od888,25 kn

Najbolji carshare od Berlin prema Split.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    4:00
    Berlin
    Trajanju 15h 30m
    19:30
    Split
    od447,86 kn

Najjeftinije autobusne linije od Split do Berlin grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • RegioJet
    20:30
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 23h 15m
    19:45
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od383,47 kn
  • Eurolines Germany
    20:30
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 23h 30m
    20:00
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od388,14 kn
  • Autotrans
    14:00
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 20h 30m
    10:30
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od563,00 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    1:20
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 22h 15m
    23:35
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od596,99 kn
  • CROATIA BUS d.o.o.
    1:20
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 22h 35m
    23:55
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od596,99 kn
  • FlixBus
    17:30
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 1h 20m
    18:50
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od716,42 kn
  • FlixBus
    17:30
    Split - Autobusni kolodvor
    Trajanju 1h 35m
    19:05
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od716,42 kn

Najbolji carshare od Split prema Berlin.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    6:00
    Split
    Trajanju 16h 10m
    22:10
    Berlin
    od544,89 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Berlin - Split ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Berlin - Split te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Split - Berlin za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Berlin i Split, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Split do alternativnih odredišta iz mjesta Berlin, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Berlin i Split.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Berlin i odredište Split. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Split do mjesta Berlin, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Split - Berlin.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Berlin - Split prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Berlin - Split.

Autobusne postaje u Berlin i Split

Kolodvori
Obala kneza Domagoja 10 8-12, 21000 Split (Hrvatska)
Obala kneza Domagoja 7, 21000 Split (Hrvatska)
Sustipanski put 2, 21000 Split (Hrvatska)
Gat Svetog Duje 1, 21000 Split (Hrvatska)
Trg Franje Tuđmana 1, 21000 Split (Hrvatska)

U usporedbi

44,04 kn
33,00 kn
Berlin
Split
Taksi vožnja je u Berlin 26% skuplje kao u Split.
20,15 kn
11,00 kn
Berlin
Split
Autobusna karta je u Berlin 46% skuplje kao u Split.
22,39 kn
17,50 kn
Berlin
Split
Veliko pivo je u Berlin 22% skuplje kao u Split.
3,47 kn
5,86 kn
Berlin
Split
Boca vode je u Berlin 41% povoljnije kao u Split.
61,09 kn
58,75 kn
Berlin
Split
Glavno jelo je u Berlin 4% skuplje kao u Split.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.