Autobus Zadar → Split

Svi autobusi na relaciji Zadar - Split: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Zadar do grada Split

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Arriva Hrvatska, Arriva i FlixBus koji putuju dnevno 64 puta autobusom od grada Zadar do grada Split! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Zadar do grada Split počevši od 11 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 11 €
Najbrži autobus 2h 5m
Najraniji autobus 04:30
Najkasniji autobus 22:30
Dnevne autobusne linije 64 Ø
Udaljenost 118,4 km
Autobusno poduzeće Arriva Hrvatska, Arriva, FlixBus, Brioni Pula, Antonio Tours Pag, Puntamika Line, Nomago, Slavonija Bus, Autotrans i APP

Najjeftinije autobusne veze od grada Zadar do grada Split

Svaki dan, 64 autobusa 10 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Zadar za grad Split: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
14 €
srijeda 28.02
14 €
četvrtak 29.02
14 €
petak 01.03
11 €
subota 02.03
12 €
nedjelja 03.03
14 €
ponedjeljak 04.03
14 €
utorak 05.03
14 €
srijeda 06.03
14 €
četvrtak 07.03
14 €
petak 08.03
14 €
subota 09.03
14 €
nedjelja 10.03
14 €
ponedjeljak 11.03
12 €
utorak 12.03
14 €
srijeda 13.03
14 €
četvrtak 14.03
11 €
petak 15.03
14 €
subota 16.03
14 €
nedjelja 17.03
14 €
ponedjeljak 18.03
11 €
utorak 19.03
14 €
srijeda 20.03
14 €
četvrtak 21.03
14 €
petak 22.03
12 €
subota 23.03
14 €
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Zadar do grada Split

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Zadar do grada Split, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 11 €, petak je najjeftiniji dan za autobus od grada Zadar do grada Split. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 14 €.
jutro je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Zadar do grada Split, s 11 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 16 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Zadar do grada Split

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Zadar do grada Split unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Zadar do grada Split, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Zadar do grada Split također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Zadar do grada Split

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Zadar do grada Split raznih autobusnih prijevoznika kao što je Arriva Hrvatska, Arriva ili FlixBus za sljedeće dane.
  • FlixBus
    3h 5m
    09:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    12:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 11 €
  • Arriva Hrvatska
    3h 5m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 14 €
  • Arriva
    3h 5m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 14 €
  • Brioni Pula
    3h 10m
    17:50
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    21:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    Brioni Pula
    Economy
    od 14 €
  • Autotrans
    3h 5m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    od 14 €
  • APP
    3h 5m
    14:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    17:05
    Split
    St. Frane Church
    APP
    Economy
    od 14 €
  • Arriva Hrvatska
    3h 5m
    06:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    09:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Arriva Hrvatska
    Economy
    od 15 €
  • Arriva
    3h 5m
    07:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    od 15 €
  • Brioni Pula
    3h 10m
    16:50
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    20:00
    Split
    St. Frane Church
    Brioni Pula
    Economy
    od 15 €
  • Antonio Tours Pag
    2h 20m
    06:50
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    09:10
    Split
    St. Frane Church
    Antonio Tours Pag
    Economy
    od 15 €
  • Puntamika Line
    2h 15m
    08:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    10:45
    Split
    St. Frane Church
    Puntamika Line
    Economy
    od 15 €
  • FlixBus
    2h 35m
    05:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    08:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 16 €
  • Nomago
    3h 0m
    18:00
    Zadar
    Ul Ante Starcevica
    21:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    Nomago
    Economy
    od 16 €
  • Slavonija Bus
    2h 35m
    04:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    07:05
    Split
    St. Frane Church
    Slavonija Bus
    Economy
    od 16 €

Drugi autobusni prijevoznici koji su obično dostupni za rutu Zadar - Split

Redovi vožnje autobusa stalno se mijenjaju. Sljedeće ponude više nisu dostupne za autobuse od grada Zadar do grada Split, ali bi se mogle vratiti u budućnosti. Drži ih na oku!

  • Polet Vinkovci
    2h 35m
    05:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    08:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Polet Vinkovci
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 13.09.2023
    Economy
    od 15 €
  • Čazmatrans
    4h 0m
    10:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    14:00
    Split
    Autobusni kolodvor
    Čazmatrans
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 29.06.2023
    Economy
    od 17 €
  • Autotransport Sibenik
    3h 5m
    09:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    12:05
    Split
    Autobusni kolodvor
    Autotransport Sibenik
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 08.11.2023
    Economy
    od 17 €
  • Cazmatrans Promet
    3h 30m
    12:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    15:30
    Split
    Autobusni kolodvor
    Cazmatrans Promet
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 08.11.2023
    Economy
    od 17 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Zadar i Split

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Zadar i Split, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je četvrtak, s više od 95 dnevnih autobusa od grada Zadar do grada Split. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 56 dnevnim autobusima između gradova Zadar i Split.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 233 autobusima iz grada Zadar do grada Split, dok noć vidi najmanje veza između gradova Zadar i Split, s 24 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Zadar do grada Split

Ovo su najčešće bukirani autobusni prijevoznici između gradova Zadar i Split od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Zadar i Split

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Zadar i Split.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Zadar do grada Split

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Zadar do grada Split? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Zadar do grada Split? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zadar - Split

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zadar - Split?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Zadar i Split košta 11 € i traje 3h 5m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zadar - Split?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 10 s rasponom cijena karata od 11 € do 25 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Split.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zadar - Split?

Svaki dan na autobusnoj ruti Zadar - Split prometuje otprilike 64 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Zadar prema gradu Split?

Najbrži autobus iz grada Zadar prema gradu Split nudi prijevoznik Arriva Hrvatska, a vožnja traje 2h 5m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 17 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Zadar za grad Split?

Najraniji autobus koji stiže u grad Split iz grada Zadar kreće u 04:30. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Zadar prema gradu Split?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Zadar prema gradu Split kreće u 22:30. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zadar - Split?

Na relaciji Zadar - Split autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Arriva Hrvatska, Arriva i FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Zadar i Split?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Zadar i Split pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Arriva Hrvatska, Arriva i FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zadar - Split?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zadar - Split ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zadar Split opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zadar - Split na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zadar - Split

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Alternativne vrste prijevoza od grada Zadar do grada Split

Jeftini zajednički prijevoz od grada Zadar do grada Split

Ovdje je izbor najjeftinijih ponuda zajedničkog putovanja s rasporeda od grada Zadar do grada Split za sljedeće dane.
  • Croatia Shuttle
    1h 55m
    02:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    04:25
    Split
    St. Frane Church
    Croatia Shuttle
    Premium Economy
    od 195 €
  • Croatia Shuttle
    1h 55m
    02:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    04:25
    Split
    St. Frane Church
    Croatia Shuttle
    Premium Economy
    od 196 €
  • MPM Transferi
    1h 40m
    02:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    04:10
    Split
    St. Frane Church
    MPM Transferi
    Premium Economy
    od 202 €
  • MPM Transferi
    1h 40m
    02:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    04:10
    Split
    St. Frane Church
    MPM Transferi
    Premium Economy
    od 204 €

Više autobusnih ruta iz gradova Zadar i Split

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Zadar i iz grada Split. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.