Najbolje ponude od 5000+ prijevoznika!

Autobus Nova Gradiška → Zadar od 26 €

Usporedi 2 autobusnih prijevoznika i pronađi najbolju cijenu uz CheckMyBus
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Nova Gradiška do grada Zadar

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Nova Gradiška do grada Zadar raznih autobusnih prijevoznika kao što je Autotrans ili Arriva za sljedeće dane.
danas
sutra
ponedjeljak
od 26 €
utorak
od 26 €
srijeda
četvrtak
od 26 €
petak
od 26 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    5h 40m
    00:50
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    06:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    26 €
  • Autotrans
    7h 15m
    06:45
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    14:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    28 €
  • Arriva
    5h 40m
    00:50
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    06:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    28 €
  • Arriva
    7h 15m
    06:45
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    14:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    31 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    5h 40m
    00:50
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    06:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    26 €
  • Autotrans
    7h 15m
    06:45
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    14:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    28 €
  • Arriva
    5h 40m
    00:50
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    06:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    31 €
  • Arriva
    7h 15m
    06:45
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    14:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    31 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    5h 40m
    00:50
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    06:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    26 €
  • Arriva
    5h 40m
    00:50
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    06:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    27 €
  • Autotrans
    7h 15m
    06:45
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    14:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    28 €
  • Arriva
    7h 15m
    06:45
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    14:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    28 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    5h 40m
    00:50
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    06:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    26 €
  • Autotrans
    7h 15m
    06:45
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    14:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Autotrans
    Economy
    28 €
  • Arriva
    7h 15m
    06:45
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    14:00
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    28 €
  • Arriva
    5h 40m
    00:50
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    06:30
    Zadar
    Glavni autobusni kolodvor
    Arriva
    Economy
    29 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Nova Gradiška i Zadar

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Nova Gradiška i Zadar, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je ponedjeljak, s više od 4 dnevnih autobusa od grada Nova Gradiška do grada Zadar. Umjesto toga ponedjeljak ima najmanje veza, sa samo 4 dnevnim autobusima između gradova Nova Gradiška i Zadar.
Najprometnije doba dana je jutro, s 8 autobusima iz grada Nova Gradiška do grada Zadar, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Nova Gradiška i Zadar, s 8 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Nova Gradiška do grada Zadar

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Autotrans i Arriva koji dnevno putuju 4 puta autobusom od grada Nova Gradiška do grada Zadar! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Nova Gradiška do grada Zadar počevši od 26 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 26 €
Najbrži autobus 5h 40m
Najraniji autobus 00:50
Najkasniji autobus 06:45
Dnevne autobusne linije 4 Ø
Udaljenost 212,1 km
Autobusno poduzeće Autotrans i Arriva

Najjeftinije autobusne veze od grada Nova Gradiška do grada Zadar

Svaki dan, 4 autobusa 2 prijevoznika polazi iz grada Nova Gradiška za grad Zadar: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 15.06.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
28 €
nedjelja 16.06
ponedjeljak 17.06
26 €
utorak 18.06
26 €
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
26 €
petak 21.06
26 €
subota 22.06
26 €
nedjelja 23.06
26 €
ponedjeljak 24.06
26 €
utorak 25.06
srijeda 26.06
26 €
četvrtak 27.06
petak 28.06
subota 29.06
nedjelja 30.06
ponedjeljak 01.07
utorak 02.07
srijeda 03.07
četvrtak 04.07
petak 05.07
subota 06.07
nedjelja 07.07

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Nova Gradiška do grada Zadar

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Nova Gradiška do grada Zadar, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 26 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od grada Nova Gradiška do grada Zadar. Umjesto toga je ponedjeljak najskuplji dan s cijenama koje počinju od 26 €.
noć je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Nova Gradiška do grada Zadar, s 26 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 28 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Nova Gradiška do grada Zadar

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Nova Gradiška do grada Zadar unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Nova Gradiška do grada Zadar, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Nova Gradiška do grada Zadar također su prazniji.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Nova Gradiška do grada Zadar

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Nova Gradiška i Zadar od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Nova Gradiška i Zadar

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Nova Gradiška i gradu Zadar.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Nova Gradiška do grada Zadar

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Nova Gradiška do grada Zadar? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Nova Gradiška do grada Zadar? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Nova Gradiška - Zadar

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Nova Gradiška - Zadar?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Nova Gradiška i Zadar košta 26 € i traje 5h 40m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Nova Gradiška - Zadar?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 26 € do 31 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Zadar.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Nova Gradiška - Zadar?

Svaki dan na autobusnj ruti Nova Gradiška - Zadar prometuje otprilike 4 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Nova Gradiška prema gradu Zadar?

Najbrži autobus iz grada Nova Gradiška prema gradu Zadar nudi prijevoznik Autotrans, a vožnja traje 5h 40m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 26 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Nova Gradiška za grad Zadar?

Najraniji autobus koji stiže u grad Zadar iz grada Nova Gradiška kreće u 00:50. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Nova Gradiška prema gradu Zadar?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Nova Gradiška prema gradu Zadar kreće u 06:45. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Nova Gradiška - Zadar?

Na relaciji Nova Gradiška - Zadar autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Autotrans i Arriva. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Nova Gradiška i Zadar?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Nova Gradiška i Zadar pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: Autotrans i Arriva.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Nova Gradiška - Zadar?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Nova Gradiška - Zadar ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Nova Gradiška Zadar opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Nova Gradiška - Zadar na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Nova Gradiška do Zadar

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Nova Gradiška i Zadar

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Nova Gradiška i iz grada Zadar. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.