Autobus Vodice → Nova Gradiška

Svi autobusi na relaciji Vodice - Nova Gradiška: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Vodice do grada Nova Gradiška

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Vodice do grada Nova Gradiška raznih autobusnih prijevoznika kao što je Autotrans ili Arriva za sljedeće dane.
danas
sutra
od 28 €
srijeda
četvrtak
od 28 €
petak
subota
nedjelja
od 31 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    7h 28m
    20:52
    Vodice
    Autobusna postaja
    04:20
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    28 €
  • Arriva
    7h 28m
    20:52
    Vodice
    Autobusna postaja
    04:20
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    31 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Autotrans
    7h 28m
    20:52
    Vodice
    Autobusna postaja
    04:20
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    28 €
  • Arriva
    7h 28m
    20:52
    Vodice
    04:20
    Nova Gradiška
    Arriva
    Economy
    29 €
  • Autotrans
    7h 28m
    20:52
    Vodice
    Autobusna postaja
    04:20
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    Autotrans
    Economy
    31 €

Najjeftinija putovanja autobusom nedjelja

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • Arriva
    7h 28m
    20:52
    Vodice
    Autobusna postaja
    04:20
    Nova Gradiška
    Autobusna postaja
    Arriva
    Economy
    31 €

Činjenice o autobusima od grada Vodice do grada Nova Gradiška

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Autotrans i Arriva koji putuju dnevno 2 puta autobusom od grada Vodice do grada Nova Gradiška! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Vodice do grada Nova Gradiška počevši od 28 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 28 €
Najbrži autobus 7h 28m
Najraniji autobus 20:52
Najkasniji autobus 20:52
Dnevne autobusne linije 2 Ø
Udaljenost 209,5 km
Autobusno poduzeće Autotrans i Arriva

Najjeftinije autobusne veze od grada Vodice do grada Nova Gradiška

Svaki dan, 2 autobusa 2 autobusnih prijevoznika polazi iz grada Vodice za grad Nova Gradiška: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.05.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 27.05
utorak 28.05
28 €
srijeda 29.05
četvrtak 30.05
28 €
petak 31.05
subota 01.06
nedjelja 02.06
31 €
ponedjeljak 03.06
utorak 04.06
28 €
srijeda 05.06
četvrtak 06.06
petak 07.06
subota 08.06
nedjelja 09.06
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
nedjelja 16.06
ponedjeljak 17.06
utorak 18.06
srijeda 19.06
četvrtak 20.06
petak 21.06
subota 22.06
nedjelja 23.06

Kako uštedjeti novac putujući od grada Vodice do grada Nova Gradiška

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštedi novac:

Rezerviraj kartu od grada Vodice do grada Nova Gradiška unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Vodice do grada Nova Gradiška, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Vodice do grada Nova Gradiška također su prazniji.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Vodice i Nova Gradiška

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradovima Vodice i Nova Gradiška.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Vodice do grada Nova Gradiška

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Vodice do grada Nova Gradiška? Ili koji autobusni prijevoznici poslužuju rutu iz grada Vodice do grada Nova Gradiška? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Vodice - Nova Gradiška

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Vodice - Nova Gradiška?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Vodice i Nova Gradiška košta 28 € i traje 7h 28m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Vodice - Nova Gradiška?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 28 € do 31 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Nova Gradiška.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Vodice - Nova Gradiška?

Svaki dan na autobusnoj ruti Vodice - Nova Gradiška prometuje otprilike 2 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Vodice prema gradu Nova Gradiška?

Najbrži autobus iz grada Vodice prema gradu Nova Gradiška nudi prijevoznik Autotrans, a vožnja traje 7h 28m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 28 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Vodice za grad Nova Gradiška?

Najraniji autobus koji stiže u grad Nova Gradiška iz grada Vodice kreće u 20:52. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Vodice prema gradu Nova Gradiška?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Vodice prema gradu Nova Gradiška kreće u 20:52. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Vodice - Nova Gradiška?

Na relaciji Vodice - Nova Gradiška autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Autotrans i Arriva. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Vodice i Nova Gradiška?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Vodice i Nova Gradiška pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Autotrans i Arriva.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Vodice - Nova Gradiška?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Vodice - Nova Gradiška ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Vodice Nova Gradiška opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Vodice - Nova Gradiška na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Vodice - Nova Gradiška

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Vodice i Nova Gradiška

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Vodice i iz grada Nova Gradiška. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.