Autobus Frankfurt na Majni → Zagreb

Svi autobusi na relaciji Frankfurt na Majni - Zagreb: Usporedi sve prijevoznike
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusima od grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus koji dnevno putuju 6 puta autobusom od grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb počevši od 40 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 40 €
Najbrži autobus 12h 25m
Najraniji autobus 01:50
Najkasniji autobus 21:15
Dnevne autobusne linije 6 Ø
Udaljenost 723,0 km
Autobusno poduzeće FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb

Svaki dan, 6 autobusa 1 prijevoznika polazi iz grada Frankfurt na Majni za grad Zagreb: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 27.02.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 26.02
utorak 27.02
58 €
srijeda 28.02
45 €
četvrtak 29.02
50 €
petak 01.03
49 €
subota 02.03
45 €
nedjelja 03.03
50 €
ponedjeljak 04.03
48 €
utorak 05.03
44 €
srijeda 06.03
40 €
četvrtak 07.03
40 €
petak 08.03
45 €
subota 09.03
45 €
nedjelja 10.03
50 €
ponedjeljak 11.03
44 €
utorak 12.03
44 €
srijeda 13.03
45 €
četvrtak 14.03
40 €
petak 15.03
48 €
subota 16.03
40 €
nedjelja 17.03
40 €
ponedjeljak 18.03
49 €
utorak 19.03
45 €
srijeda 20.03
40 €
četvrtak 21.03
50 €
petak 22.03
68 €
subota 23.03
50 €
nedjelja 24.03

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 40 €, srijeda je najjeftiniji dan za autobus od grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb. Umjesto toga je nedjelja najskuplji dan s cijenama koje počinju od 50 €.
večer je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb, s 40 €. poslijepodne je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 51 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb također su prazniji.

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus za sljedeće dane.
  • FlixBus
    12h 25m
    20:30
    Frankfurt na Majni
    Glavni Kolodvor
    08:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 40 €
  • FlixBus
    12h 25m
    20:30
    Frankfurt na Majni
    Glavni Kolodvor
    08:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 45 €
  • FlixBus
    17h 10m
    02:55
    Frankfurt na Majni
    Glavni Kolodvor
    20:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 48 €
  • FlixBus
    16h 40m
    01:50
    Frankfurt na Majni
    Glavni Kolodvor
    18:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 49 €
  • FlixBus
    14h 55m
    09:00
    Frankfurt na Majni
    Glavni Kolodvor
    23:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 50 €
  • FlixBus
    16h 40m
    01:50
    Frankfurt na Majni
    Glavni Kolodvor
    18:30
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 52 €
  • FlixBus
    17h 45m
    01:50
    Frankfurt na Majni
    Glavni Kolodvor
    19:35
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 53 €
  • FlixBus
    16h 0m
    17:15
    Frankfurt na Majni
    Glavni Kolodvor
    09:15
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 55 €
  • FlixBus
    17h 15m
    03:50
    Frankfurt na Majni
    Glavni Kolodvor
    21:05
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 60 €
  • FlixBus
    17h 45m
    01:50
    Frankfurt na Majni
    Glavni Kolodvor
    19:35
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 62 €
  • FlixBus
    15h 55m
    17:15
    Frankfurt na Majni
    Glavni Kolodvor
    09:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 65 €
  • FlixBus
    14h 50m
    13:05
    Frankfurt na Majni
    Glavni Kolodvor
    03:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 70 €
  • FlixBus
    13h 55m
    21:15
    Frankfurt na Majni
    Glavni Kolodvor
    11:10
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 80 €
  • FlixBus
    12h 25m
    20:30
    Frankfurt na Majni
    Glavni Kolodvor
    08:55
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    FlixBus
    Economy
    od 100 €

Drugi autobusni prijevoznici koji su obično dostupni za rutu Frankfurt na Majni - Zagreb

Redovi vožnje autobusa stalno se mijenjaju. Sljedeće ponude više nisu dostupne za autobuse od grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb, ali bi se mogle vratiti u budućnosti. Drži ih na oku!

  • Globtour
    14h 20m
    12:30
    Frankfurt na Majni
    Glavni autobusni kolodvor
    02:50
    Zagreb
    Glavni autobusni kolodvor
    Globtour
    Privremeno nedostupno: zadnji put pronađeno 11.11.2023
    Economy
    od 79 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Frankfurt na Majni i Zagreb

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Frankfurt na Majni i Zagreb, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je ponedjeljak, s više od 8 dnevnih autobusa od grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb. Umjesto toga utorak ima najmanje veza, sa samo 6 dnevnim autobusima između gradova Frankfurt na Majni i Zagreb.
Najprometnije doba dana je noć, s 16 autobusima iz grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb, dok jutro vidi najmanje veza između gradova Frankfurt na Majni i Zagreb, s 7 ponudama.

Omiljeni autobusni prijevoznici od grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb

Ovo su najčešće bukirane autobusni prijevoznici između gradova Frankfurt na Majni i Zagreb od naših korisnika.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Frankfurt na Majni i Zagreb

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Frankfurt na Majni i gradu Zagreb.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Frankfurt na Majni do grada Zagreb? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Frankfurt na Majni - Zagreb

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Frankfurt na Majni - Zagreb?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Frankfurt na Majni i Zagreb košta 40 € i traje 12h 25m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Frankfurt na Majni - Zagreb?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 1 s rasponom cijena karata od 40 € do 100 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Zagreb.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Frankfurt na Majni - Zagreb?

Svaki dan na autobusnj ruti Frankfurt na Majni - Zagreb prometuje otprilike 6 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Frankfurt na Majni prema gradu Zagreb?

Najbrži autobus iz grada Frankfurt na Majni prema gradu Zagreb nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 12h 25m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 45 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Frankfurt na Majni za grad Zagreb?

Najraniji autobus koji stiže u grad Zagreb iz grada Frankfurt na Majni kreće u 01:50. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Frankfurt na Majni prema gradu Zagreb?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Frankfurt na Majni prema gradu Zagreb kreće u 21:15. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Frankfurt na Majni - Zagreb?

Na relaciji Frankfurt na Majni - Zagreb autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Frankfurt na Majni i Zagreb?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Frankfurt na Majni i Zagreb pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Frankfurt na Majni - Zagreb?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Frankfurt na Majni - Zagreb ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Frankfurt na Majni Zagreb opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Frankfurt na Majni - Zagreb na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Frankfurt na Majni do Zagreb

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Više autobusnih ruta iz gradova Frankfurt na Majni i Zagreb

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Frankfurt na Majni i iz grada Zagreb. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.