Autobusne linije Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden (FKB) do Frankfurt na Majni i povratak

✈ Jeftine autobusne karte za putovanja Frankfurt na Majni do Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.679.007 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden do Frankfurt na Majni

Povoljniji autobusni prijevoz90,22 kn
Najbrži autobus3h 30m
Najraniji autobus5:15
Najkasniji autobus5:15
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost154,3 km
Autobusno poduzećeFlixBus

Najjeftinije autobusne linije od Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden do Frankfurt na Majni grada.

Danas
Sutra
15.07
16.07
17.07
18.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    5:15
    Baden Airpark
    Trajanju 3h 30m
    8:45
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    od90,22 kn
  • FlixBus
    5:15
    Baden Airpark
    Trajanju 3h 55m
    9:10
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    od112,80 kn

Najbolje željezničke veze od Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden prema Frankfurt na Majni.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    18:22
    Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden
    Trajanju 2h 18m
    20:40
    Frankfurt na Majni
    od131,69 kn
  • Deutsche Bahn
    14:24
    Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden
    Trajanju 1h 34m
    15:58
    Frankfurt na Majni
    od131,69 kn
  • Deutsche Bahn
    7:40
    Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden
    Trajanju 1h 28m
    9:08
    Frankfurt na Majni
    od131,69 kn
  • Deutsche Bahn
    6:28
    Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden
    Trajanju 1h 24m
    7:52
    Frankfurt na Majni
    od131,69 kn

Najbolji carshare od Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden prema Frankfurt na Majni.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    9:10
    Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden
    Trajanju 1h 47m
    10:57
    Frankfurt na Majni
    od82,77 kn

Najjeftinije autobusne linije od Frankfurt na Majni do Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Karat-S
    15:15
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 2h 10m
    17:25
    Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden
    od60,20 kn
  • Marino Autolinee
    8:00
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 2h 0m
    10:00
    Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden
    od90,30 kn
  • FlixBus
    21:00
    Frankfurt na Majni - Glavni kolodvor Area B
    Trajanju 8h 10m
    5:10
    Baden Airpark
    od97,67 kn

Najbolje željezničke veze od Frankfurt na Majni prema Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    2:48
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 1h 36m
    4:24
    Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden
    od131,69 kn
  • Deutsche Bahn
    23:00
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 3h 0m
    2:00
    Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden
    od131,69 kn
  • Deutsche Bahn
    22:06
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 1h 48m
    23:54
    Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden
    od131,69 kn

Najbolji carshare od Frankfurt na Majni prema Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    9:00
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 2h 0m
    11:00
    Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden
    od75,25 kn
  • BlaBlaCar
    9:10
    Frankfurt na Majni
    Trajanju 3h 40m
    12:50
    Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden
    od127,92 kn
Želiš putovati autobusom na liniji Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden - Frankfurt na Majni ili u drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden - Frankfurt na Majni prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanice, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije transfere iz zračne luke Frankfurt na Majni do mjesta Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestu Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden i zračnoj luci Frankfurt na Majni, što će ti pomoći u snalaženju na putu. Osim toga, pronaći ćeš i sve mogućnosti za nastavak putovanja iz zračne luke Frankfurt na Majni, kao i alternativna odredišta iz mjesta Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden.
Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden i odredište Frankfurt na Majni. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od zračne luke Frankfurt na Majni do mjesta Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš kada se vraćaš iz zračne luke Frankfurt na Majni u mjesto Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden? Tada unesi odredište izravno u tražilicu i odaberi odgovarajući datum putovanja.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, odlasku i vremenu dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili pružateljima usluga kako ne bi propustio/la svoj let.
Osim toga: Za transfer na liniji Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden - Frankfurt na Majni prikazat ćemo ti sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajednički prijevoz i zrakoplov.

Autobusne postaje u Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden i Frankfurt na Majni

Kolodvori
Diesterwegplatz , 60594 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Kasseler Str. , 60486 Frankfurt na Majni (Njemačka)
60433 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Am Hauptbahnhof , 60329 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Mannheimer Str 6, 60329 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Stuttgarter Str. , 60329 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Pforzheimer Str. , 60329 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Mainzer Landstraße 581 , 65933 Frankfurt na Majni (Njemačka)
65929 Frankfurt na Majni (Njemačka)
60528 Frankfurt na Majni (Njemačka)
60314 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Baruch-Baschwitz-Platz, 60489 Frankfurt am Main , Frankfurt na Majni (Njemačka)
65931 Frankfurt na Majni (Njemačka)
Frankfurt na Majni (Njemačka)
60528 Frankfurt na Majni (Njemačka)

U usporedbi

20,32 kn
39,51 kn
Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden
Frankfurt na Majni
Taksi vožnja je u Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden 49% povoljnije kao u Frankfurt na Majni.
12,79 kn
21,07 kn
Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden
Frankfurt na Majni
Autobusna karta je u Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden 40% povoljnije kao u Frankfurt na Majni.
37,62 kn
28,22 kn
Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden
Frankfurt na Majni
Veliko pivo je u Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden 25% skuplje kao u Frankfurt na Majni.
4,89 kn
4,57 kn
Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden
Frankfurt na Majni
Boca vode je u Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden 7% skuplje kao u Frankfurt na Majni.
116,64 kn
81,52 kn
Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden
Frankfurt na Majni
Glavno jelo je u Zračna luka Karlsruhe-Baden Baden 31% skuplje kao u Frankfurt na Majni.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.