Autobusni kolodvor Chicago

Pronađi sve autobuse iz Chicago i kupi jeftine autobusne karte

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Putujete u grupi?
Ovdje unajmite autobus!
Pretraži smještaj s Booking.com
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu
Povoljne autobusne karte za Chicago
  • megabus
    0:20
    Madison, WI - University Wisconsin-Madison
    Trajanju 3h 10m
    3:30
    Chicago, IL - Polk St & Canal St
    od6,32 kn
  • megabus
    1:50
    Milwaukee, WI - Intermodal Station
    Trajanju 1h 40m
    3:30
    Chicago, IL - Polk St & Canal St
    od6,32 kn
  • Barons Bus
    14:20
    Gary, IN
    Trajanju 0h 40m
    15:00
    Chicago
    od31,58 kn
  • Barons Bus
    13:20
    Michigan City, IN
    Trajanju 1h 40m
    15:00
    Chicago
    od63,16 kn
  • Greyhound US
    9:00
    Portage, IN
    Trajanju 1h 0m
    10:00
    Chicago
    od69,48 kn
  • Greyhound US
    11:15
    Zračna luka South Bend
    Trajanju 3h 20m
    14:35
    Chicago
    od88,43 kn
  • Greyhound US
    18:15
    Elkhart, IN
    Trajanju 1h 20m
    19:35
    Chicago, IL - Greyhound Bus Station
    od88,43 kn
  • Greyhound US
    18:55
    South Bend, IN
    Trajanju 0h 40m
    19:35
    Chicago, IL - Greyhound Bus Station
    od94,75 kn
  • Greyhound US
    8:24
    Kenosha, WI
    Trajanju 5h 6m
    13:30
    Chicago, IL - Greyhound Bus Station
    od101,06 kn
  • Greyhound US
    12:35
    Champaign, IL
    Trajanju 5h 50m
    18:25
    Chicago
    od107,38 kn

Povoljne vozne karte za vlak za Chicago
  • Amtrak
    11:24
    Michigan City, IN
    Trajanju 0h 21m
    11:45
    Chicago
    od90,82 kn
  • Amtrak
    7:31
    Bloomington, IL
    Trajanju 2h 29m
    10:00
    Chicago
    od98,39 kn
  • Amtrak
    10:14
    Champaign, IL
    Trajanju 2h 46m
    13:00
    Chicago
    od105,96 kn
218 Autobusne
12 Postaje
4 Autobusnih prijevoznika
6,32 kn Povoljniji autobusni prijevoz
Chicago Činjenice
SAD
2,70 Milijuni
Američki dolar
Želiš putovati autobusom do Chicago?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije do Chicago i pokazuje vrijeme odlaska, točne stanice, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također se navode najpovoljnije linije do Chicago za sljedećih nekoliko dana. Ovdje možeš pronaći sve informacije o autobusnim stanicama u mjestu Chicago i tako si olakšati snalaženje. Pored toga, pronaći ćeš najpopularnije autobusne linije do Chicago.
Ne možeš pronaći željeno putovanje? Unaprijed smo odabrali Chicago kao odredište u tražilici. Ti moraš samo unijeti svoje polazište. Ako želiš putovati autobusom od mjesta Chicago klikni na strelice i promijeni smjer putovanja.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka iz mjesta Chicago? Tada unesi odredište izravno u tražilicu i odaberi odgovarajući datum putovanja.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj putnika i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Pokazat ćemo ti dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov, kojima možeš putovati do i od mjesta Chicago.

Sve autobusne postaje u Chicago

Kolodvori
Chicago (SAD)
W. 95th St 14, 60620 Chicago (SAD)
S Canal St 310-320, 60606 Chicago (SAD)
S. Archer Ave. 2103, 60616 Chicago (SAD)
N Cumberland Ave 5800, 60631 Chicago (SAD)
West Harrison Street 630-670, 60607 Chicago (SAD)
Park Ave 15400, 60426 Chicago (SAD)
W Polk St between S Clinton St and S Canal St , 60699 Chicago (SAD)
S Kedzie Ave  2807 , 60623  Chicago (SAD)
S California Ave 2139 , 60608 Chicago (SAD)
S Canal St 225, IL 60606 Chicago (SAD)
W Cermak Rd 1001, 60608 Chicago (SAD)

Informacije za putnike o Chicago

Promet Chicago
Javni prijevoz
Jednosmjerna autobusna karta14,21 kn
Mjesečna karta631,64 kn
Korisnici autobusa i tramvaja4,44 %
Korisnici gradske željeznice i podzemne željeznice17,78 %
Taksi i automobil
Taxi - kratke udaljenosti29,36 kn
Taxi - srednje udaljenosti47,02 kn
Taxi - na daljinu108,83 kn
Benzin4,35 kn
Ponuda u Chicago
Restoran ili kafić
Povoljna jela94,75 kn
Meni s tri vrste jela189,49 kn
Mali kapučino24,92 kn
Veliko pivo31,58 kn
Kupovina u supermarketu, jelo pripremate sami
Vegetarijanska jela25,62 kn
Mesna jela31,11 kn
Boca vode11,99 kn
Boca vina (srednja cjenovna klasa)94,71 kn

Mjesta u blizini grada Chicago iz kojih također možete putovati s nama

Mjesta u blizini grada Chicago povezana su međugradskim i međunarodnim prijevozom. Ako u pretraživanje želite uključiti autobusne stanice u okolici gradova, kao što su Aurora, IL, Naperville, IL ili Hammond, IN, samo povećajte radijus traženja i usporedite prometnu povezanost autobusom i vlakom u toj regiji. Pronaći ćete linije koje povezuju Chicago i Michigan City, IN, Gary, IN, Waukegan, IL i mnogim drugim mjestima putem javnog i međugradskog prijevoza. Tražite li povoljniji prijevoz do aerodroma? Na raspolaganju vam je i prijevoz do sljedećih aerodroma: Zračna luka Chicago Midway, Chicago Zračna luka O'Hare. Prema raspoloživom planu putovanja prikazat ćemo vam raspoloživa prijevozna sredstva i prometne veze.
Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.