✈ Autobusni kolodvor Zračna luka Friedrichshafen (FDH)

Pronađi sve autobuse iz Zračna luka Friedrichshafen i kupi jeftine autobusne karte

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Pretraži smještaj s Booking.com
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Povoljne vozne karte za vlak za Zračna luka Friedrichshafen
  • SBB CFF FFS
    10:09
    Zračna luka Zürich
    Trajanju 1h 13m
    11:22
    Zračna luka Friedrichshafen
    od105,83 kn

Povoljne vozne karte za vlak od Zračna luka Friedrichshafen
  • SBB CFF FFS
    9:25
    Zračna luka Friedrichshafen
    Trajanju 0h 51m
    10:16
    Zračna luka Zürich
    od90,71 kn
  • SBB CFF FFS
    5:37
    Zračna luka Friedrichshafen
    Trajanju 2h 36m
    8:13
    Zračna luka Basel-Mulhouse
    od234,33 kn
  • Deutsche Bahn
    23:44
    Zračna luka Friedrichshafen
    Trajanju 10h 46m
    10:30
    Vienna
    od286,49 kn
  • SBB CFF FFS
    12:25
    Zračna luka Friedrichshafen
    Trajanju 5h 7m
    17:32
    Zračna luka Stuttgart
    od302,36 kn
0 Autobusne
1 Postaja
0 Autobusnih prijevoznika
90,71 kn Povoljniji autobusni prijevoz
Tražiš prijevoz autobusom do Zračna luka Friedrichshafen?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije do Zračna luka Friedrichshafen i pokazuje vrijeme odlaska, točne stanice, trajanje putovanja najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije do Zračna luka Friedrichshafen sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u zračnoj luci Zračna luka Friedrichshafen, što će ti pomoći u snalaženju. Ovdje možeš pronaći i najtraženije autobusne linije do Zračna luka Friedrichshafen.
Ne možeš pronaći željeno putovanje?
Unaprijed smo odabrali Zračna luka Friedrichshafen kao odredište u tražilici. Ti moraš samo unijeti svoje polazište. Ako tražiš prijevoz autobusom do mjesta Zračna luka Friedrichshafen, klikni na strelicu za promjenu smjera.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka iz Zračna luka Friedrichshafen? Tada unesi odredište izravno u tražilicu i odaberi odgovarajući datum putovanja.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj putnika i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Pokazat ćemo ti dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov, kojima možeš putovati do i od zračne linije Zračna luka Friedrichshafen.

Sve autobusne postaje u Zračna luka Friedrichshafen

Kolodvori
Am Flugplatz , Zračna luka Friedrichshafen (Njemačka)

Informacije za putnike o Zračna luka Friedrichshafen

Promet Zračna luka Friedrichshafen
Javni prijevoz
Jednosmjerna autobusna karta21,00 kn
Mjesečna karta510,90 kn
Taksi i automobil
Taxi - kratke udaljenosti68,58 kn
Taxi - srednje udaljenosti123,16 kn
Taxi - na daljinu314,19 kn
Benzin10,16 kn

Otkrij druge destinacije

Omiljena putovanja autobusom do i od Zračna luka Friedrichshafen

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.