✈ Autobusni kolodvor Zračna luka Rim Fiumicino

Pronađi sve autobuse do i iz Zračna luka Rim Fiumicino i kupi jeftine autobusne karte

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu
Povoljne autobusne karte za Zračna luka Rim Fiumicino
  • Terravision
    7:15
    Rim - Autobusni kolodvor Termini
    Trajanju 0h 45m
    8:00
    Rim - Fiumicino Zračna luka
    od52,28 kn
  • Express Bus
    17:40
    Rim - Ciampino Zračna luka
    Trajanju 0h 30m
    18:10
    Rim - Fiumicino Zračna luka
    od52,28 kn
  • FlixBus
    7:25
    Lanciano - Station
    Trajanju 4h 45m
    12:10
    Rim - Fiumicino Zračna luka
    od104,48 kn
  • FlixBus
    7:36
    Ortona Glavni kolodvor
    Trajanju 4h 34m
    12:10
    Rim - Fiumicino Zračna luka
    od104,48 kn
  • FlixBus
    6:15
    Martinsicuro - Piazza
    Trajanju 4h 25m
    10:40
    Rim - Fiumicino Zračna luka
    od119,42 kn
  • FlixBus
    6:20
    Villa Rosa - Piazza Giovanni XXIII
    Trajanju 4h 20m
    10:40
    Rim - Fiumicino Zračna luka
    od119,42 kn
  • FlixBus
    6:25
    Alba Adriatica - central station
    Trajanju 4h 15m
    10:40
    Rim - Fiumicino Zračna luka
    od119,42 kn
  • FlixBus
    1:30
    Perugia (Stazione FS - Fontivegge)
    Trajanju 2h 30m
    4:00
    Rim - Fiumicino Zračna luka
    od119,42 kn
  • Clikbus
    7:30
    Chieti - Scalo
    Trajanju 3h 10m
    10:40
    Rim - Fiumicino Zračna luka
    od119,50 kn
  • Gaspari Bus
    5:20
    Teramo - Bus Station Piazza S. Francesco
    Trajanju 2h 50m
    8:10
    Rim - Fiumicino Zračna luka
    od141,90 kn

Povoljne vozne karte za vlak za Zračna luka Rim Fiumicino
  • Trenitalia
    6:40
    Firenca - Santa Maria Novella
    Trajanju 5h 8m
    11:48
    Rim - Fiumicino Zračna luka
    od211,73 kn
220 Autobusne
1 Postaja
11 Autobusnih prijevoznika
52,28 kn Povoljniji autobusni prijevoz
Tražiš prijevoz autobusom od ili do zračne luke Zračna luka Rim Fiumicino?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije do i od zračne luke Zračna luka Rim Fiumicino i pokazuje vrijeme odlaska, točne stanice, trajanje putovanja najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije do i od zračne luke Zračna luka Rim Fiumicino sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u zračnoj luci Zračna luka Rim Fiumicino, što će ti pomoći u snalaženju. Ovdje možeš pronaći i najtraženije autobusne linije do i od zračne luke Zračna luka Rim Fiumicino.
Ne možeš pronaći željeno putovanje?
Pretraživanje smo ti olakšali unošenjem svih polazišta. Ti moraš samo unijeti svoje odredište. Ako tražiš prijevoz autobusom do zračne luke Zračna luka Rim Fiumicino, klikni na strelicu za promjenu smjera.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka iz zračne luke Zračna luka Rim Fiumicino? Tada unesi odredište izravno u tražilicu i odaberi odgovarajući datum putovanja.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj putnika i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Pokazat ćemo ti dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov, kojima možeš putovati do i od zračne linije Zračna luka Rim Fiumicino.

Sve autobusne postaje u Zračna luka Rim Fiumicino

Kolodvori
Via Generale Felice Santini , Zračna luka Rim Fiumicino (Italija)

Omiljena putovanja autobusom do i od Zračna luka Rim Fiumicino

Informacije za putnike o Zračna luka Rim Fiumicino

Promet Zračna luka Rim Fiumicino
Javni prijevoz
Jednosmjerna autobusna karta11,20 kn
Mjesečna karta261,40 kn
Taksi i automobil
Taxi - kratke udaljenosti44,44 kn
Taxi - srednje udaljenosti66,10 kn
Taxi - na daljinu141,91 kn
Benzin10,81 kn

Autobusne linije u Zračna luka Rim Fiumicino: Pregled najpopularnijih veza

Ovo je pregled najpopularnijih veza od Zračna luka Rim Fiumicino. Jednostavno kliknite na opciju po izboru i pronaći ćete sve podate o svom putovanju autobusom.
Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.