Autobusni kolodvor Salerno

Pronađi sve autobuse do i iz Salerno i kupi jeftine autobusne karte

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu
Povoljne autobusne karte za Salerno
  • FlixBus
    20:40
    Lagonegro - E45 Sud
    Trajanju 1h 54m
    22:34
    Salerno - Piazza Montpellier
    od74,61 kn
  • FlixBus
    20:30
    Lauria - Galdo
    Trajanju 2h 9m
    22:39
    Salerno - Piazza Montpellier
    od74,61 kn
  • FlixBus
    19:35
    Castrovillari - Autostazione
    Trajanju 2h 59m
    22:34
    Salerno - Piazza Montpellier
    od89,55 kn
  • SITA Sud
    13:45
    Bari
    Trajanju 4h 25m
    18:10
    Salerno
    od89,62 kn
  • FlixBus
    18:30
    Scalea - Ristorante Il Corsaro
    Trajanju 2h 49m
    21:19
    Salerno - Piazza Montpellier
    od96,94 kn
  • FlixBus
    18:50
    Tortora - Eni Station
    Trajanju 2h 29m
    21:19
    Salerno - Piazza Montpellier
    od96,94 kn
  • FlixBus
    19:00
    Altomonte - Area servizio Q8
    Trajanju 3h 34m
    22:34
    Salerno - Piazza Montpellier
    od104,48 kn
  • CilentoBus
    9:00
    Paestum
    Trajanju 0h 45m
    9:45
    Salerno
    od112,03 kn
  • Express Bus
    10:00
    Rim - Autobusni kolodvor Tiburtina
    Trajanju 3h 30m
    13:30
    Salerno - Parco Pinocchio
    od119,50 kn
  • Autoservizi Salemi
    11:05
    Castelvetrano
    Trajanju 21h 55m
    9:00
    Salerno - Cavaliero
    od1.097,87 kn

Povoljne vozne karte za vlak za Salerno
  • Trenitalia
    5:40
    Napulj - Central station
    Trajanju 0h 55m
    6:35
    Salerno - Cavaliero
    od35,10 kn
  • Italotreno
    10:55
    Agropoli - Bus Station
    Trajanju 0h 24m
    11:19
    Salerno - Stanica
    od103,81 kn
  • Italotreno
    7:27
    Reggio Calabria - Station
    Trajanju 3h 52m
    11:19
    Salerno - Stanica
    od283,06 kn
897 Autobusne
7 Postaje
19 Autobusnih prijevoznika
35,10 kn Povoljniji autobusni prijevoz
Salerno Činjenice
Italija
125.797
Euro
Želiš putovati autobusom od ili do mjesta Salerno?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije od i do mjesta Salerno i pokazuje vrijeme odlaska, točne stanice, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također se navode najpovoljnije linije od i do mjesta Salerno za sljedećih nekoliko dana. Ovdje možeš pronaći sve informacije o autobusnim stanicama u mjestu Salerno i tako si olakšati snalaženje. Pored toga, pronaći ćeš najpopularnije autobusne linije do i od mjesta Salerno.
Ne možeš pronaći željeno putovanje? Pretraživanje smo ti olakšali unošenjem svih polazišta. Ti moraš samo unijeti svoje odredište. Ako želiš putovati autobusom do mjesta Salerno klikni na strelice i promijeni smjer putovanja.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka iz mjesta Salerno? Tada unesi odredište izravno u tražilicu i odaberi odgovarajući datum putovanja.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj putnika i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Pokazat ćemo ti dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov, kojima možeš putovati do i od mjesta Salerno.

Sve autobusne postaje u Salerno

Kolodvori
Via Cavaliero Lorenzo 8, 84125 Salerno (Italija)
Piazza Concordia 28, 84123 Salerno (Italija)
Viale Antonio Gramsci , 84126 Salerno (Italija)
Viale Antonio Gramsci / Piazza Montpellier , 84126 Salerno (Italija)
Piazza Vittorio Veneto 1, 84123 Salerno (Italija)
Via Leonino Vinciprova 42, 84127 Salerno (Italija)

Otkrij druge destinacije

Omiljena putovanja autobusom do i od Salerno

Informacije za putnike o Salerno

Promet Salerno
Javni prijevoz
Jednosmjerna autobusna karta8,96 kn
Mjesečna karta224,05 kn
Taksi i automobil
Taxi - kratke udaljenosti26,89 kn
Taxi - srednje udaljenosti43,33 kn
Taxi - na daljinu100,87 kn
Benzin11,98 kn
Ponuda u Salerno
Restoran ili kafić
Povoljna jela74,68 kn
Meni s tri vrste jela149,37 kn
Mali kapučino8,96 kn
Veliko pivo20,54 kn
Kupovina u supermarketu, jelo pripremate sami
Vegetarijanska jela16,55 kn
Mesna jela23,24 kn
Boca vode5,48 kn
Boca vina (srednja cjenovna klasa)44,81 kn

Autobusne linije u Salerno: Pregled najpopularnijih veza

Ovo je pregled najpopularnijih veza od Salerno. Jednostavno kliknite na opciju po izboru i pronaći ćete sve podate o svom putovanju autobusom.

Mjesta ublizini grada Salerno iz kojih također možete putovati s nama
Mjesta u blizini grada Salerno povezana su međugradskim i međunarodnim prijevozom. Ako u pretraživanje želite uključiti autobusne stanice u okolici gradova, kao što su Napulj, Avellino ili Napulj, samo povećajte radijus traženja i usporedite prometnu povezanost autobusom i vlakom u toj regiji. Pronaći ćete linije koje povezuju Salerno i Nocera Inferiore, Angri, Sarno i mnogim drugim mjestima putem javnog i međugradskog prijevoza. Prema raspoloživom planu putovanja prikazat ćemo vam raspoloživa prijevozna sredstva i prometne veze.
Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.