Autobusne linije Atlanta, GA do Birmingham, AL i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Birmingham, AL do Atlanta, GA i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.661.746 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Atlanta, GA do Birmingham, AL

Povoljniji autobusni prijevoz98,94 kn
Najbrži autobus1h 30m
Najraniji autobus6:00
Najkasniji autobus14:10
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost226,0 km
Autobusno poduzećemegabus, Greyhound US, GotoBus, iLIKEBUS

Najjeftinije autobusne linije od Atlanta, GA do Birmingham, AL grada.

Danas
Sutra
od 138,54 kn
09.07
10.07
11.07
12.07
od 123,69 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • megabus
    14:10
    Atlanta, GA - Civic Center MARTA station
    Trajanju 1h 55m
    16:05
    Birmingham, AL - MAX Central Station
    od98,94 kn
  • Greyhound US
    13:55
    Atlanta, GA - Garnett Transit Station
    Trajanju 2h 40m
    16:35
    Birmingham, AL
    od134,41 kn
  • Greyhound US
    6:00
    Atlanta, GA - Garnett Transit Station
    Trajanju 1h 35m
    7:35
    Birmingham, AL
    od134,41 kn
  • Greyhound US
    10:15
    Atlanta, GA - Garnett Transit Station
    Trajanju 1h 30m
    11:45
    Birmingham, AL
    od134,41 kn
  • GotoBus
    11:30
    Atlanta, GA - Civic Center MARTA station
    Trajanju 0h 0m
    11:30
    Birmingham, AL - Homewood
    od403,22 kn
  • iLIKEBUS
    11:00
    Atlanta, GA - Garnett Transit Station
    Trajanju 2h 15m
    13:15
    Birmingham, AL - Homewood
    od403,22 kn

Najjeftinije autobusne linije od Birmingham, AL do Atlanta, GA grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • megabus
    14:40
    Birmingham, AL - MAX Central Station
    Trajanju 3h 35m
    18:15
    Atlanta, GA - Civic Center MARTA station
    od98,94 kn
  • Greyhound US
    10:10
    Birmingham, AL
    Trajanju 4h 50m
    15:00
    Atlanta, GA - Garnett Transit Station
    od134,41 kn
  • Greyhound US
    18:00
    Birmingham, AL
    Trajanju 4h 5m
    22:05
    Atlanta, GA - Garnett Transit Station
    od134,41 kn
  • GotoBus
    15:00
    Birmingham, AL - Homewood
    Trajanju 4h 0m
    19:00
    Atlanta, GA - Civic Center MARTA station
    od403,22 kn
  • iLIKEBUS
    15:00
    Birmingham, AL - Homewood
    Trajanju 4h 0m
    19:00
    Atlanta, GA - Garnett Transit Station
    od403,22 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Atlanta, GA - Birmingham, AL ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Atlanta, GA - Birmingham, AL te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Birmingham, AL - Atlanta, GA za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Atlanta, GA i Birmingham, AL, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Birmingham, AL do alternativnih odredišta iz mjesta Atlanta, GA, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Atlanta, GA i Birmingham, AL.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Atlanta, GA i odredište Birmingham, AL. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Birmingham, AL do mjesta Atlanta, GA, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Birmingham, AL - Atlanta, GA.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Atlanta, GA - Birmingham, AL prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Atlanta, GA - Birmingham, AL.

Autobusne postaje u Atlanta, GA i Birmingham, AL

Kolodvori
7th Ave S #205 2717, 35233 Birmingham, AL (SAD)
Green Springs Hwy 22, 35209 Birmingham, AL (SAD)
Morris Ave 1735, 35203 Birmingham, AL (SAD)

U usporedbi

25,82 kn
40,68 kn
Atlanta, GA
Birmingham, AL
Taksi vožnja je u Atlanta, GA 37% povoljnije kao u Birmingham, AL.
16,80 kn
8,40 kn
Atlanta, GA
Birmingham, AL
Autobusna karta je u Atlanta, GA 50% skuplje kao u Birmingham, AL.
26,88 kn
23,52 kn
Atlanta, GA
Birmingham, AL
Veliko pivo je u Atlanta, GA 13% skuplje kao u Birmingham, AL.
12,14 kn
11,73 kn
Atlanta, GA
Birmingham, AL
Boca vode je u Atlanta, GA 4% skuplje kao u Birmingham, AL.
68,94 kn
70,38 kn
Atlanta, GA
Birmingham, AL
Glavno jelo je u Atlanta, GA 3% povoljnije kao u Birmingham, AL.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.