Autobus na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart (STR)

Transferi do i od zračne luke na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart: Usporedite i uštedite

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Putujete u grupi?
Ovdje unajmite autobus!
Pretraži smještaj s Booking.com
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu
Koji je najpovoljniji autobus na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart? Koji autobus je najbrži? Pronađite i usporedite sve autobusne prijevoznike na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart. Samo kliknite u tražilici i pričekajte rezultat.

Činjenice o autobusu na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart (STR)

Povoljniji autobusni prijevoz52,93 kn
Najbrži autobus1h 55m
Najraniji autobus3:00
Najkasniji autobus21:15
Dnevne autobusne linije3 Ø
Udaljenost129,5 km
Autobusno poduzećeFlixBus, Roadjet, Eurolines Germany, Nomago, Distribusion, CROATIA BUS d.o.o.
Želite li putovati autobusom na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart?
CheckMyBus će vam rado pomoći! Uspoređujemo sve dostupne transfere između mjesta Augsburg i Zračna luka Stuttgart, i pokazujemo vam termine odlaska i dolaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i, naravno, najpovoljnije cijene karata. Pokazat ćemo vam autobusne karte prijevoznika koji putuju ovom rutom, primjerice FlixBus, Roadjet ili Eurolines Germany. Također ćete pronaći sve informacije o opremi u autobusu. Ima li transfer do i od zračne luke klimatizaciju, utičnice ili WiFi?
Na ovoj stranici također vam pokazujemo najpovoljnije autobuse na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart u sljedećih nekoliko dana. Također ćete primiti informacije o autobusnim stanicama u mjestima Augsburg i Zračna luka Stuttgart kako biste se lakše snašli. Osim toga, pronaći ćete sve opcije nastavka putovanja iz mjesta Zračna luka Stuttgart, kao i alternativna odredišta iz mjesta Augsburg.

Najjeftinije autobusne linije od Augsburg do Zračna luka Stuttgart

Danas
od 52,93 kn
Sutra
od 75,65 kn
04.12
od 52,93 kn
05.12
06.12
od 113,51 kn
07.12
od 113,51 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    15:10
    Augsburg - Oberhausen Nord P+R
    Trajanju 2h 0m
    17:10
    Zračna luka Stuttgart SAB
    od52,93 kn
  • FlixBus
    15:55
    Augsburg - Oberhausen Nord P+R
    Trajanju 2h 5m
    18:00
    Zračna luka Stuttgart SAB
    od75,65 kn
  • FlixBus
    21:15
    Augsburg - Oberhausen Nord P+R
    Trajanju 2h 5m
    23:20
    Zračna luka Stuttgart SAB
    od75,65 kn
  • FlixBus
    8:25
    Augsburg - Oberhausen Nord P+R
    Trajanju 2h 0m
    10:25
    Zračna luka Stuttgart SAB
    od90,79 kn
  • Roadjet
    11:45
    Augsburg - Oberhausen Nord P+R
    Trajanju 1h 55m
    13:40
    Zračna luka Stuttgart SAB
    od113,51 kn
  • Eurolines Germany
    3:00
    Augsburg - Oberhausen Nord P+R
    Trajanju 2h 30m
    5:30
    Zračna luka Stuttgart SAB
    od113,59 kn

Koji su najpovoljniji autobusi na relaciji Augsburg - zračna luka Zračna luka Stuttgart koji su vam inače dostupni?

Red vožnje autobusa može se mijenjati. U nastavku pronađite autobusne prijevoznike koji obično nude prijevoz na relaciji Augsburg - zračna luka Zračna luka Stuttgart, no trenutačno nisu dostupni.
  • Nomago
    15:30
    Augsburg - Oberhausen Nord P+R
    Trajanju 1h 55m
    17:25
    Zračna luka Stuttgart SAB
    od75,65 kn
    Privremeno nedostupno: posljednji pronađeni 25.08.2021
  • Distribusion
    1:00
    Augsburg
    Trajanju 2h 15m
    3:15
    Zračna luka Stuttgart
    od106,01 kn
    Privremeno nedostupno: posljednji pronađeni 29.11.2021
  • CROATIA BUS d.o.o.
    3:00
    Augsburg - Oberhausen Nord P+R
    Trajanju 2h 30m
    5:30
    Zračna luka Stuttgart SAB
    od121,08 kn
    Privremeno nedostupno: posljednji pronađeni 30.04.2021

Autobus na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart: Dodatne informacije

Želite li prilagoditi svoje pretraživanje?
U traci pretraživanja već smo unijeli Augsburg kao vaše mjesto polaska, a mjesto Zračna luka Stuttgart kao vaše odredište. Ako je vaš transfer treba biti u obrnutom smjeru, odnosno od mjesta Zračna luka Stuttgart do mjesta Augsburg, samo kliknite na strelice kako biste preokrenuli rezultate.
Već smo postavili zadani datum putovanja. Obično se takva mjesta rezerviraju 3-7 dana unaprijed. Ako biste htjeli provjeriti određeni datum, samo odaberite dan u kalendaru kako bi vaše pretraživanje koristilo nove podatke.
Znate li kada ćete se vratiti iz mjesta Zračna luka Stuttgart u mjesto Augsburg? Zatim odmah provjerite povratno putovanje i odaberite odgovarajući datum.
Putujete li s drugima? Zatim navedite koliko osoba vam se pridružuje i počnite pretraživati.
Kada primite rezultate, možete usporediti sve dostupne autobuse na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart i uzmite u obzir više faktora prije rezerviranja putovanja. Najjeftinije autobusne karte nudi FlixBus po cijeni od 52,93 kn, od kojih najbrža linija traje 1h 55m. Na vama je odluka hoćete li odabrati najpovoljniju kartu, najbrže putovanje ili autobus s najviše sadržaja. Bez obzira na to što tražite, možemo vam pomoći u pronalaženju najbolje ponude koja najviše ispunjava vaše zahtjeve putovanja!
Možete sortirati rezultate pretraživanja po cijeni, terminu odlaska i dolaska, te ih možete filtrirati po stanicama ili prijevoznicima kako biste bili sigurni da nećete propustiti svoj let.
Osim toga: Za autobus na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart također ćemo vam pokazati informacije o drugim dostupnim načinima prijevoza, poput vlakova, dijeljenja putovanja automobilom i letova.

Augsburg i Zračna luka Stuttgart: Sve autobusne stanice

Kolodvori
Zračna luka Stuttgart - Flughafen/Messe
Zračna luka Stuttgart  (Njemačka)
Zračna luka Stuttgart SAB
Flughafenstraße 610, 70629  Zračna luka Stuttgart  (Njemačka)

Česta pitanja o autobusnoj ruti od mjesta Augsburg do mjesta Zračna luka Stuttgart

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu putovanja. Najpovoljnije putovanje dostupno je iz mjesta 52,93 kn i traje 2h 0m do mjesta Zračna luka Stuttgart. Usporedite ponude da biste uštedjeli novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart?

Ovu rutu nudi Autobusnih prijevoznika: 6 s rasponom cijena karte od 52,93 kn do 121,08 kn. Stoga preporučujemo da rezervirate svoju kartu što prije kako biste dobili najjeftiniju do mjesta Zračna luka Stuttgart.

Koliko je linija dnevno u prosjeku dostupno na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart?

Svaki dan na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart ima približno Broj linija: 3 linija. Našom tražilicom možete usporediti red vožnje autobusa kako biste pronašli savršeno putovanje.

Koliko traje putovanje autobusom od mjesta Augsburg do mjesta Zračna luka Stuttgart?

Najbrži transfer od i do zračne luke na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart nudi prijevoznik FlixBus, a vožnja traje 1h 55m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 75,65 kn.) U ovom kontekstu, imajte na umu da putovanje može trajati dulje zbog prometa.

Kada polazi prvi transfer iz mjesta Augsburg za mjesto Zračna luka Stuttgart?

Najraniji autobus koji stiže u mjesto Zračna luka Stuttgart iz mjesta Augsburg kreće u 3:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristite našu tražilicu kako biste pronašli točne termine na vaš planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji transfer iz mjesta Augsburg za mjesto Zračna luka Stuttgart?

Posljednji autobus koji polazi iz mjesta Augsburg za mjesto Zračna luka Stuttgart kreće u 21:15. Imajte na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristite našu tražilicu kako biste pronašli točne termine na vaš planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart?

Za putovanja transferom od i do zračne luke na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus, Roadjet i Eurolines Germany. Našom tražilicom možete usporediti sve dostupne autobusne karte kako biste rezervirali onu koja vam najviše odgovara.

Postoji li izravna linija na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart?

Tražite li izravan transfer od i do zračne luke na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart, CheckMyBus trenutačno uspoređuje %Izravnih autobusnih linija: 5, preko ovih tvrtki: FlixBus, Roadjet i Eurolines Germany

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart?

Što sve možete ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putujete. U pravilu, bez naknade možete ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu na autobusnoj relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart. Jednostavno iskoristite našu tražilicu kako biste pronašli transfer od i do zračne luke koji najbolje odgovara vašim potrebama na vaš planirani datum putovanja.

Koja je oprema dostupna za autobusnu relaciju Augsburg Zračna luka Stuttgart?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi autobusi na duge relacije imaju WiFi, pa tijekom putovanja možete javiti prijateljima točnu lokaciju. Kako bi vaše putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je naša funkcija tražilice kako biste došli do točnih informacija o opremljenosti autobusa na relaciji Augsburg - Zračna luka Stuttgart na vaš planirani datum putovanja.

Autobusne rute iz mjesta Augsburg i iz mjesta Zračna luka Stuttgart

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
Idite u Trgovinu
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.