Autobusne linije Zračna luka Barcelona - El Prat (BCN) do Valencia i povratak

✈ Jeftine autobusne karte za putovanja Valencia do Zračna luka Barcelona - El Prat i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.684.998 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Zračna luka Barcelona - El Prat do Valencia

Povoljniji autobusni prijevoz172,53 kn
Najbrži autobus3h 50m
Najraniji autobus19:25
Najkasniji autobus20:25
Dnevne autobusne linije1 Ø
Udaljenost291,0 km
Autobusno poduzećeALSA, Eurolines Suisse

Najjeftinije autobusne linije od Zračna luka Barcelona - El Prat do Valencia grada.

Danas
od 172,53 kn
Sutra
od 172,53 kn
18.07
od 172,53 kn
19.07
od 227,07 kn
20.07
od 172,53 kn
21.07
od 172,53 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • ALSA
    20:00
    Barcelona - Zračna luka
    Trajanju 4h 15m
    0:15
    Valencia central bus station
    od172,53 kn
  • Eurolines Suisse
    19:25
    Barcelona - Zračna luka T1
    Trajanju 3h 50m
    23:15
    Valencia central bus station
    od218,33 kn
  • ALSA
    20:25
    Barcelona - Zračna luka T1
    Trajanju 3h 50m
    0:15
    Valencia central bus station
    od227,07 kn

Najbolji carshare od Zračna luka Barcelona - El Prat prema Valencia.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    8:00
    Zračna luka Barcelona - El Prat
    Trajanju 4h 0m
    12:00
    Valencia
    od97,94 kn
  • BlaBlaCar
    21:50
    Zračna luka Barcelona - El Prat
    Trajanju 4h 10m
    2:00
    Valencia
    od97,94 kn
  • BlaBlaCar
    7:00
    Zračna luka Barcelona - El Prat
    Trajanju 4h 0m
    11:00
    Valencia
    od108,65 kn
  • BlaBlaCar
    19:00
    Zračna luka Barcelona - El Prat
    Trajanju 4h 10m
    23:10
    Valencia
    od120,54 kn

Najjeftinije autobusne linije od Valencia do Zračna luka Barcelona - El Prat grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • ALSA
    20:00
    Valencia central bus station
    Trajanju 4h 30m
    0:30
    Barcelona - Zračna luka
    od149,92 kn
  • ALSA
    16:00
    Valencia central bus station
    Trajanju 4h 15m
    20:15
    Barcelona - Zračna luka
    od172,53 kn
  • ALSA
    16:00
    Valencia central bus station
    Trajanju 4h 0m
    20:00
    Barcelona - Zračna luka
    od172,53 kn
  • ALSA
    14:30
    Valencia central bus station
    Trajanju 4h 15m
    18:45
    Barcelona - Zračna luka
    od172,53 kn
  • ALSA
    12:00
    Valencia central bus station
    Trajanju 4h 15m
    16:15
    Barcelona - Zračna luka
    od172,53 kn
  • Eurolines Suisse
    20:00
    Valencia central bus station
    Trajanju 4h 0m
    0:00
    Barcelona - Zračna luka T1
    od218,33 kn
  • ALSA
    20:00
    Valencia central bus station
    Trajanju 4h 0m
    0:00
    Barcelona - Zračna luka T1
    od227,07 kn

Najbolji carshare od Valencia prema Zračna luka Barcelona - El Prat.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    12:30
    Valencia
    Trajanju 4h 10m
    16:40
    Zračna luka Barcelona - El Prat
    od97,94 kn
  • BlaBlaCar
    8:00
    Valencia
    Trajanju 4h 10m
    12:10
    Zračna luka Barcelona - El Prat
    od97,94 kn
  • BlaBlaCar
    15:20
    Valencia
    Trajanju 4h 0m
    19:20
    Zračna luka Barcelona - El Prat
    od105,47 kn
  • BlaBlaCar
    18:00
    Valencia
    Trajanju 3h 50m
    21:50
    Zračna luka Barcelona - El Prat
    od113,01 kn
Želiš putovati autobusom na liniji Zračna luka Barcelona - El Prat - Valencia ili u drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Zračna luka Barcelona - El Prat - Valencia prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanice, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije transfere iz zračne luke Valencia do mjesta Zračna luka Barcelona - El Prat za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestu Zračna luka Barcelona - El Prat i zračnoj luci Valencia, što će ti pomoći u snalaženju na putu. Osim toga, pronaći ćeš i sve mogućnosti za nastavak putovanja iz zračne luke Valencia, kao i alternativna odredišta iz mjesta Zračna luka Barcelona - El Prat.
Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Zračna luka Barcelona - El Prat i odredište Valencia. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od zračne luke Valencia do mjesta Zračna luka Barcelona - El Prat, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš kada se vraćaš iz zračne luke Valencia u mjesto Zračna luka Barcelona - El Prat? Tada unesi odredište izravno u tražilicu i odaberi odgovarajući datum putovanja.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, odlasku i vremenu dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili pružateljima usluga kako ne bi propustio/la svoj let.
Osim toga: Za transfer na liniji Zračna luka Barcelona - El Prat - Valencia prikazat ćemo ti sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajednički prijevoz i zrakoplov.

Autobusne postaje u Zračna luka Barcelona - El Prat i Valencia

Kolodvori
Av. de França 161, 46024 Valencia (Španija)
Carrer de Sant Vicent Màrtir 167, 46007 Valencia (Španija)
46024 Valencia (Španija)
Av. de Suècia 6, 46010 Valencia (Španija)
Campos Crespo - Arquitecte Segura de Lago , 46014 Valencia, España Valencia (Španija)
Carrer de Ricardo Micó , 46009 Valencia (Španija)
Carrer d'Alacant 2, 46007, Valencia, España Valencia (Španija)
Moll de Ponent , 46024 Valencia (Španija)
Avinguda Menéndez Pidal 13, 46009 Valencia (Španija)

U usporedbi

27,05 kn
38,43 kn
Zračna luka Barcelona - El Prat
Valencia
Taksi vožnja je u Zračna luka Barcelona - El Prat 30% povoljnije kao u Valencia.
16,20 kn
11,30 kn
Zračna luka Barcelona - El Prat
Valencia
Autobusna karta je u Zračna luka Barcelona - El Prat 31% skuplje kao u Valencia.
18,83 kn
15,07 kn
Zračna luka Barcelona - El Prat
Valencia
Veliko pivo je u Zračna luka Barcelona - El Prat 20% skuplje kao u Valencia.
4,44 kn
4,02 kn
Zračna luka Barcelona - El Prat
Valencia
Boca vode je u Zračna luka Barcelona - El Prat 10% skuplje kao u Valencia.
79,23 kn
70,07 kn
Zračna luka Barcelona - El Prat
Valencia
Glavno jelo je u Zračna luka Barcelona - El Prat 12% skuplje kao u Valencia.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.