Autobusne linije Barcelona do Bilbao i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Bilbao do Barcelona i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Barcelona do Bilbao

Povoljniji autobusni prijevoz253,78 kn
Najbrži autobus8h 0m
Najraniji autobus7:00
Najkasniji autobus22:45
Dnevne autobusne linije1 Ø
Udaljenost468,9 km
Autobusno poduzećeFlixBus, Eurolines Suisse, ALSA

Najjeftinije autobusne linije od Barcelona do Bilbao grada.

Danas
od 275,59 kn
Sutra
od 275,59 kn
08.08
od 275,59 kn
09.08
od 275,59 kn
10.08
od 253,78 kn
11.08

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    22:10
    Barcelona - Norte
    Trajanju 15h 35m
    13:45
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od253,78 kn
  • Eurolines Suisse
    7:00
    Barcelona - Estació de Sants
    Trajanju 8h 5m
    15:05
    Bilbao - Castrejana
    od273,80 kn
  • ALSA
    13:00
    Barcelona - Norte
    Trajanju 8h 30m
    21:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od275,59 kn
  • ALSA
    16:30
    Barcelona - Norte
    Trajanju 8h 0m
    0:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od275,59 kn
  • Eurolines Suisse
    22:45
    Barcelona - Estació de Sants
    Trajanju 8h 15m
    7:00
    Bilbao - Castrejana
    od364,84 kn
  • FlixBus
    11:25
    Barcelona - Norte
    Trajanju 16h 15m
    3:40
    Bilbao central bus station (Termibus)
    od373,28 kn

Najbolje željezničke veze od Barcelona prema Bilbao.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Renfe
    15:30
    Barcelona
    Trajanju 6h 39m
    22:09
    Bilbao
    od296,13 kn
  • Renfe
    7:30
    Barcelona
    Trajanju 6h 34m
    14:04
    Bilbao
    od296,13 kn

Najbolji carshare od Barcelona prema Bilbao.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    8:30
    Barcelona
    Trajanju 6h 50m
    15:20
    Bilbao
    od186,71 kn
  • BlaBlaCar
    9:30
    Barcelona
    Trajanju 7h 0m
    16:30
    Bilbao
    od209,12 kn
  • BlaBlaCar
    7:00
    Barcelona
    Trajanju 7h 10m
    14:10
    Bilbao
    od224,05 kn
  • BlaBlaCar
    12:00
    Barcelona
    Trajanju 6h 30m
    18:30
    Bilbao
    od246,46 kn

Najjeftinije autobusne linije od Bilbao do Barcelona grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Eurolines Suisse
    6:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 8h 35m
    15:05
    Barcelona - Estació de Sants
    od273,80 kn
  • ALSA
    12:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 8h 35m
    21:05
    Barcelona - Norte
    od275,59 kn
  • Eurolines Suisse
    22:30
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 8h 0m
    6:30
    Barcelona - Estació de Sants
    od364,84 kn
  • FlixBus
    22:15
    Bilbao central bus station (Termibus)
    Trajanju 14h 25m
    12:40
    Barcelona - Norte
    od403,15 kn

Najbolje željezničke veze od Bilbao prema Barcelona.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Renfe
    15:20
    Bilbao
    Trajanju 6h 49m
    22:09
    Barcelona
    od296,13 kn
  • OUI.sncf
    6:30
    Bilbao
    Trajanju 6h 50m
    13:20
    Barcelona
    od395,08 kn
  • OUI.sncf
    6:30
    Bilbao
    Trajanju 6h 45m
    13:15
    Barcelona
    od563,87 kn

Najbolji carshare od Bilbao prema Barcelona.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    6:30
    Bilbao
    Trajanju 7h 10m
    13:40
    Barcelona
    od156,84 kn
  • BlaBlaCar
    15:00
    Bilbao
    Trajanju 6h 50m
    21:50
    Barcelona
    od156,84 kn
  • BlaBlaCar
    9:10
    Bilbao
    Trajanju 6h 30m
    15:40
    Barcelona
    od156,84 kn
  • BlaBlaCar
    15:00
    Bilbao
    Trajanju 6h 30m
    21:30
    Barcelona
    od194,18 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Barcelona - Bilbao ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Barcelona - Bilbao te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Bilbao - Barcelona za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Barcelona i Bilbao, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Bilbao do alternativnih odredišta iz mjesta Barcelona, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Barcelona i Bilbao.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Barcelona i odredište Bilbao. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Bilbao do mjesta Barcelona, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Bilbao - Barcelona.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Barcelona - Bilbao prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Barcelona - Bilbao.

Autobusne postaje u Barcelona i Bilbao

Kolodvori
Abaro Estrata 4, 48013 Bilbao (Španija)
Bilbao (Španija)
Puente del Diablo , 48013 Bilbao (Španija)
Bilbao (Španija)
Buenos Aires Kalea 2, 48001 Bilbao (Španija)
Bilbao (Španija)
Plaza de Don Federico Moyúa , 48009 Bilbao (Španija)
Calle Guturbay 1, 48013 Bilbao (Španija)

U usporedbi

26,82 kn
45,55 kn
Barcelona
Bilbao
Taksi vožnja je u Barcelona 42% povoljnije kao u Bilbao.
16,06 kn
10,61 kn
Barcelona
Bilbao
Autobusna karta je u Barcelona 34% skuplje kao u Bilbao.
18,67 kn
22,41 kn
Barcelona
Bilbao
Veliko pivo je u Barcelona 17% povoljnije kao u Bilbao.
4,40 kn
6,22 kn
Barcelona
Bilbao
Boca vode je u Barcelona 30% povoljnije kao u Bilbao.
78,54 kn
110,53 kn
Barcelona
Bilbao
Glavno jelo je u Barcelona 29% povoljnije kao u Bilbao.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.