Autobusne linije Bath do Bournemouth i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Bournemouth do Bath i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.681.240 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Bath do Bournemouth

Povoljniji autobusni prijevoz65,82 kn
Najbrži autobus0h 7m
Najraniji autobus1:03
Najkasniji autobus21:18
Dnevne autobusne linije6 Ø
Udaljenost80,7 km
Autobusno poduzećeNational Express

Najjeftinije autobusne linije od Bath do Bournemouth grada.

Danas
Sutra
od 201,82 kn
16.07
17.07
18.07
19.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • National Express
    21:18
    Bath
    Trajanju 0h 7m
    21:25
    Bournemouth
    od65,82 kn
  • National Express
    12:54
    Bath
    Trajanju 0h 11m
    13:05
    Bournemouth
    od65,82 kn
  • National Express
    12:14
    Bath
    Trajanju 0h 11m
    12:25
    Bournemouth
    od65,82 kn
  • National Express
    1:03
    Bath
    Trajanju 0h 7m
    1:10
    Bournemouth
    od65,82 kn
  • National Express
    16:00
    Bath - Autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 20m
    23:20
    Bournemouth - Station
    od201,82 kn
  • National Express
    5:45
    Bath - Autobusni kolodvor
    Trajanju 6h 40m
    12:25
    Bournemouth - Station
    od230,41 kn
  • National Express
    12:30
    Bath - Autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 15m
    20:45
    Bournemouth - Station
    od244,71 kn
  • National Express
    7:00
    Bath
    Trajanju 8h 15m
    15:15
    Bournemouth
    od300,47 kn
  • National Express
    7:00
    Bath
    Trajanju 7h 45m
    14:45
    Bournemouth
    od300,47 kn
  • National Express
    18:00
    Bath
    Trajanju 5h 15m
    23:15
    Bournemouth
    od305,51 kn
  • National Express
    9:00
    Bath - Autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 30m
    16:30
    Bournemouth - Station
    od370,85 kn

Najbolji carshare od Bath prema Bournemouth.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    10:00
    Bath
    Trajanju 1h 50m
    11:50
    Bournemouth
    od50,46 kn

Najjeftinije autobusne linije od Bournemouth do Bath grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • National Express
    7:55
    Bournemouth
    Trajanju 5h 29m
    13:24
    Bath
    od193,24 kn
  • National Express
    8:03
    Bournemouth
    Trajanju 5h 21m
    13:24
    Bath
    od193,24 kn
  • National Express
    8:15
    Bournemouth
    Trajanju 5h 9m
    13:24
    Bath
    od193,24 kn
  • National Express
    4:50
    Bournemouth
    Trajanju 6h 10m
    11:00
    Bath
    od204,45 kn
  • National Express
    4:55
    Bournemouth
    Trajanju 6h 5m
    11:00
    Bath
    od204,45 kn
  • National Express
    4:50
    Bournemouth
    Trajanju 6h 20m
    11:10
    Bath
    od204,45 kn
  • National Express
    4:55
    Bournemouth
    Trajanju 6h 15m
    11:10
    Bath
    od204,45 kn
  • National Express
    5:35
    Bournemouth - University
    Trajanju 8h 5m
    13:40
    Bath - Autobusni kolodvor
    od370,85 kn
  • National Express
    18:45
    Bournemouth - University
    Trajanju 6h 50m
    1:35
    Bath - Autobusni kolodvor
    od379,26 kn
  • National Express
    17:00
    Bournemouth - University
    Trajanju 6h 25m
    23:25
    Bath - Autobusni kolodvor
    od383,46 kn
  • National Express
    10:00
    Bournemouth - University
    Trajanju 6h 40m
    16:40
    Bath - Autobusni kolodvor
    od412,90 kn
  • National Express
    12:00
    Bournemouth - University
    Trajanju 8h 25m
    20:25
    Bath - Autobusni kolodvor
    od445,69 kn

Najbolji carshare od Bournemouth prema Bath.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    9:00
    Bournemouth
    Trajanju 1h 50m
    10:50
    Bath
    od50,46 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Bath - Bournemouth ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Bath - Bournemouth te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Bournemouth - Bath za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Bath i Bournemouth, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Bournemouth do alternativnih odredišta iz mjesta Bath, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Bath i Bournemouth.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Bath i odredište Bournemouth. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Bournemouth do mjesta Bath, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Bournemouth - Bath.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Bath - Bournemouth prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Bath - Bournemouth.

Autobusne postaje u Bath i Bournemouth

Kolodvori
BH23 6BP Bournemouth (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Exeter Road , BH2 5AH Bournemouth (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Gervis Pl 9, BH1 2AQ Bournemouth (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Coach House Pl , Bournemouth (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Fern Barrow , BH12 5BB Bournemouth (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Poole Rd , BH4 9BG Bournemouth (Ujedinjeno Kraljevstvo)

U usporedbi

47,09 kn
36,00 kn
Bath
Bournemouth
Taksi vožnja je u Bath 24% skuplje kao u Bournemouth.
18,50 kn
21,02 kn
Bath
Bournemouth
Autobusna karta je u Bath 12% povoljnije kao u Bournemouth.
32,80 kn
26,07 kn
Bath
Bournemouth
Veliko pivo je u Bath 21% skuplje kao u Bournemouth.
6,59 kn
10,37 kn
Bath
Bournemouth
Boca vode je u Bath 37% povoljnije kao u Bournemouth.
145,06 kn
39,24 kn
Bath
Bournemouth
Glavno jelo je u Bath 73% skuplje kao u Bournemouth.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.