Autobusne linije Berlin do Bruxelles i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Bruxelles do Berlin i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Berlin do Bruxelles

Povoljniji autobusni prijevoz208,85 kn
Najbrži autobus12h 0m
Najraniji autobus8:20
Najkasniji autobus23:00
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost650,6 km
Autobusno poduzećeFlixBus, BlaBlaBus, Eurolines Germany, RegioJet

Najjeftinije autobusne linije od Berlin do Bruxelles grada.

Danas
od 290,96 kn
Sutra
od 298,50 kn
11.08
od 268,64 kn
12.08
od 223,85 kn
13.08
od 253,64 kn
14.08
od 253,64 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    19:30
    Berlin - Stanica Zoo
    Trajanju 13h 25m
    8:55
    Bruxelles - Gare du Nord
    od208,85 kn
  • BlaBlaBus
    8:20
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 12h 0m
    20:20
    Bruxelles - Gare du Nord
    od223,85 kn
  • FlixBus
    10:00
    Berlin - Alt-Tegel
    Trajanju 12h 15m
    22:15
    Bruxelles - Gare du Nord
    od223,85 kn
  • FlixBus
    23:00
    Berlin - Alt-Tegel
    Trajanju 14h 40m
    13:40
    Bruxelles - Gare du Nord
    od253,64 kn
  • FlixBus
    23:00
    Berlin - Alt-Tegel
    Trajanju 15h 55m
    14:55
    Bruxelles - Gare du Nord
    od253,64 kn
  • Eurolines Germany
    11:00
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 19h 0m
    6:00
    Bruxelles - Gare du Nord
    od305,29 kn
  • BlaBlaBus
    21:00
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 17h 10m
    14:10
    Bruxelles - Gare du Midi / Brussel Zuidstation
    od335,74 kn
  • FlixBus
    15:30
    Berlin - Alt-Tegel
    Trajanju 15h 35m
    7:05
    Bruxelles - Gare du Nord
    od335,74 kn
  • RegioJet
    11:15
    Berlin - Stanica (south)
    Trajanju 18h 45m
    6:00
    Bruxelles - Gare du Nord
    od418,08 kn

Najbolje željezničke veze od Berlin prema Bruxelles.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    20:38
    Berlin
    Trajanju 12h 16m
    8:54
    Bruxelles
    od275,43 kn
  • Deutsche Bahn
    21:22
    Berlin
    Trajanju 12h 52m
    10:14
    Bruxelles
    od275,43 kn
  • Deutsche Bahn
    20:38
    Berlin
    Trajanju 12h 36m
    9:14
    Bruxelles
    od275,43 kn
  • Deutsche Bahn
    21:22
    Berlin
    Trajanju 12h 38m
    10:00
    Bruxelles
    od275,43 kn

Najbolji carshare od Berlin prema Bruxelles.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    20:00
    Berlin
    Trajanju 8h 20m
    4:20
    Bruxelles
    od298,57 kn

Najjeftinije autobusne linije od Bruxelles do Berlin grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    21:00
    Bruxelles - Gare du Nord
    Trajanju 11h 25m
    8:25
    Berlin - Alt-Tegel
    od223,85 kn
  • BlaBlaBus
    14:40
    Bruxelles - Gare du Midi / Brussel Zuidstation
    Trajanju 15h 45m
    6:25
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od283,49 kn
  • FlixBus
    9:55
    Bruxelles - Gare du Nord
    Trajanju 12h 0m
    21:55
    Berlin - Alt-Tegel
    od298,50 kn
  • Eurolines Germany
    18:30
    Bruxelles - Gare du Nord
    Trajanju 18h 40m
    13:10
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od305,29 kn
  • Eurolines Germany
    18:30
    Bruxelles - Gare du Nord
    Trajanju 19h 30m
    14:00
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od305,29 kn
  • FlixBus
    0:40
    Bruxelles - Gare du Nord
    Trajanju 14h 50m
    15:30
    Berlin - Alt-Tegel
    od313,35 kn
  • FlixBus
    0:40
    Bruxelles - Gare du Nord
    Trajanju 13h 20m
    14:00
    Berlin - Alt-Tegel
    od313,35 kn
  • ECOLINES
    13:20
    Bruxelles - Gare Centrale
    Trajanju 22h 10m
    11:30
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od353,44 kn
  • FlixBus
    15:00
    Bruxelles - Gare du Nord
    Trajanju 16h 0m
    7:00
    Berlin - Alt-Tegel
    od358,14 kn
  • RegioJet
    18:30
    Bruxelles - Gare du Nord
    Trajanju 18h 40m
    13:10
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od393,97 kn
  • RegioJet
    18:30
    Bruxelles - Gare du Nord
    Trajanju 18h 25m
    12:55
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od393,97 kn

Najbolje željezničke veze od Bruxelles prema Berlin.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    18:12
    Bruxelles
    Trajanju 11h 24m
    5:36
    Berlin
    od275,43 kn
  • Deutsche Bahn
    18:14
    Bruxelles
    Trajanju 11h 22m
    5:36
    Berlin
    od275,43 kn
  • Deutsche Bahn
    18:21
    Bruxelles
    Trajanju 11h 15m
    5:36
    Berlin
    od275,43 kn
  • Deutsche Bahn
    18:46
    Bruxelles
    Trajanju 10h 50m
    5:36
    Berlin
    od275,43 kn

Najbolji carshare od Bruxelles prema Berlin.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    8:00
    Bruxelles
    Trajanju 8h 40m
    16:40
    Berlin
    od216,46 kn
  • BlaBlaCar
    7:30
    Bruxelles
    Trajanju 8h 20m
    15:50
    Berlin
    od223,93 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Berlin - Bruxelles ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Berlin - Bruxelles te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Bruxelles - Berlin za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Berlin i Bruxelles, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Bruxelles do alternativnih odredišta iz mjesta Berlin, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Berlin i Bruxelles.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Berlin i odredište Bruxelles. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Bruxelles do mjesta Berlin, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Bruxelles - Berlin.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Berlin - Bruxelles prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Berlin - Bruxelles.

Autobusne postaje u Berlin i Bruxelles

Kolodvori
Rue du Marché Aux Herbes 82, 1000 Bruxelles (Belgija)
 Rue des Ursulines, 1000 Bruxelles, Belgium, Bruxelles (Belgija)
Boulevard Pachéco 7, 1000 Bruxelles (Belgija)
PONT DU, Boulevard des Invalides, 1160 BRUXELLES, Belgium , Bruxelles (Belgija)
Rue du Cardinal Mercier/Loksumstraat , 1000 Bruxelles (Belgija)
Chaussée de Ninove, 1080 Molenbeek-Saint-Jean, Belgium , Bruxelles (Belgija)
Avenue Fonsny 1, 1060 Bruxelles (Belgija)
Rue du Progrès 80, 1030 Bruxelles (Belgija)
Avenue des Magnolias 1, 1020 Bruxelles (Belgija)
Rue de Trèves, 1050 Bruxelles, Belgium , Bruxelles (Belgija)
Chaussee de Louvain/Leuvensesteenweg, 1030 Brussel, Belgium , Bruxelles (Belgija)
Chaussée de Tervueren, 1040 Bruxelles, Belgium , Bruxelles (Belgija)
Avenue de Bouchout 10, 1020 Bruxelles (Belgija)
Rue Royale 53, 1000 Bruxelles (Belgija)
Rue de la Loi, 1040 Bruxelles, Belgium , Bruxelles (Belgija)

U usporedbi

44,04 kn
44,79 kn
Berlin
Bruxelles
Taksi vožnja je u Berlin 2% povoljnije kao u Bruxelles.
20,15 kn
15,68 kn
Berlin
Bruxelles
Autobusna karta je u Berlin 23% skuplje kao u Bruxelles.
22,39 kn
29,86 kn
Berlin
Bruxelles
Veliko pivo je u Berlin 26% povoljnije kao u Bruxelles.
3,47 kn
7,07 kn
Berlin
Bruxelles
Boca vode je u Berlin 51% povoljnije kao u Bruxelles.
61,09 kn
120,61 kn
Berlin
Bruxelles
Glavno jelo je u Berlin 50% povoljnije kao u Bruxelles.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.