Autobusne linije Berlin do Essen i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Essen do Berlin i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.681.232 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Berlin do Essen

Povoljniji autobusni prijevoz22,42 kn
Najbrži autobus7h 0m
Najraniji autobus0:15
Najkasniji autobus23:59
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost453,3 km
Autobusno poduzećeBlaBlaBus, Eurolines Lithuania, PolskiBus, Eurolines Germany, FlixBus

Najjeftinije autobusne linije od Berlin do Essen grada.

Danas
od 188,05 kn
Sutra
od 188,05 kn
16.07
od 188,05 kn
17.07
od 188,05 kn
18.07
od 188,05 kn
19.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • BlaBlaBus
    8:35
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 11h 10m
    19:45
    Essen - central station (Freiheit)
    od22,42 kn
  • Eurolines Lithuania
    6:40
    Berlin
    Trajanju 8h 5m
    14:45
    Essen
    od115,88 kn
  • PolskiBus
    23:59
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 21m
    7:20
    Essen - central station (Freiheit)
    od150,04 kn
  • PolskiBus
    23:59
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 11m
    7:10
    Essen - central station (Freiheit)
    od150,04 kn
  • Eurolines Germany
    6:40
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 0m
    14:40
    Essen - central station (Freiheit)
    od165,55 kn
  • FlixBus
    23:59
    Berlin - Autobusni kolodvor Zoo
    Trajanju 7h 51m
    7:50
    Essen - central station (Freiheit)
    od188,05 kn
  • FlixBus
    0:15
    Berlin - Autobusni kolodvor Zoo
    Trajanju 7h 40m
    7:55
    Essen - central station (Freiheit)
    od188,05 kn
  • FlixBus
    2:55
    Berlin - Autobusni kolodvor Zoo
    Trajanju 7h 20m
    10:15
    Essen - central station (Freiheit)
    od188,05 kn
  • FlixBus
    23:59
    Berlin - Autobusni kolodvor Zoo
    Trajanju 7h 56m
    7:55
    Essen - central station (Freiheit)
    od188,05 kn
  • FlixBus
    3:15
    Berlin - Autobusni kolodvor Zoo
    Trajanju 7h 0m
    10:15
    Essen - central station (Freiheit)
    od225,67 kn

Najbolje željezničke veze od Berlin prema Essen.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    0:16
    Berlin
    Trajanju 5h 56m
    6:12
    Essen
    od300,24 kn
  • Deutsche Bahn
    4:30
    Berlin
    Trajanju 4h 4m
    8:34
    Essen
    od300,24 kn
  • Deutsche Bahn
    21:26
    Berlin
    Trajanju 4h 17m
    1:43
    Essen
    od300,24 kn

Najbolji carshare od Berlin prema Essen.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    8:00
    Berlin
    Trajanju 6h 0m
    14:00
    Essen
    od188,12 kn
  • BlaBlaCar
    16:30
    Berlin
    Trajanju 5h 30m
    22:00
    Essen
    od195,65 kn
  • Movacar
    18:00
    Berlin
    Trajanju 5h 53m
    23:53
    Essen
    od427,72 kn

Najjeftinije autobusne linije od Essen do Berlin grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • BlaBlaBus
    7:10
    Essen - central station (Freiheit)
    Trajanju 13h 25m
    20:35
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od22,42 kn
  • FlixBus
    22:10
    Essen - central station (Freiheit)
    Trajanju 8h 10m
    6:20
    Berlin - Autobusni kolodvor Zoo
    od112,80 kn
  • Eurolines Lithuania
    12:15
    Essen
    Trajanju 8h 15m
    20:30
    Berlin
    od115,88 kn
  • PolskiBus
    22:30
    Essen - central station (Freiheit)
    Trajanju 7h 30m
    6:00
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od150,04 kn
  • FlixBus
    20:05
    Essen - central station (Freiheit)
    Trajanju 7h 20m
    3:25
    Berlin - Autobusni kolodvor Zoo
    od150,42 kn
  • Eurolines Germany
    12:15
    Essen - central station (Freiheit)
    Trajanju 8h 10m
    20:25
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od165,55 kn
  • FlixBus
    22:10
    Essen - central station (Freiheit)
    Trajanju 7h 50m
    6:00
    Berlin - Autobusni kolodvor Zoo
    od225,67 kn

Najbolje željezničke veze od Essen prema Berlin.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    0:12
    Essen
    Trajanju 8h 14m
    8:26
    Berlin
    od270,14 kn
  • Deutsche Bahn
    23:54
    Essen
    Trajanju 8h 32m
    8:26
    Berlin
    od270,14 kn

Najbolji carshare od Essen prema Berlin.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    15:50
    Essen
    Trajanju 5h 40m
    21:30
    Berlin
    od135,45 kn
  • BlaBlaCar
    17:00
    Essen
    Trajanju 5h 40m
    22:40
    Berlin
    od150,50 kn
  • Movacar
    16:00
    Essen
    Trajanju 5h 53m
    21:53
    Berlin
    od427,72 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Berlin - Essen ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Berlin - Essen te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Essen - Berlin za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Berlin i Essen, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Essen do alternativnih odredišta iz mjesta Berlin, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Berlin i Essen.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Berlin i odredište Essen. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Essen do mjesta Berlin, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Essen - Berlin.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Berlin - Essen prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Berlin - Essen.

Autobusne postaje u Berlin i Essen

Kolodvori
Freiheit , 45127 Essen (Njemačka)
Am Grugapark , 45131 Essen (Njemačka)
Am Porschepl. , 45127 Essen (Njemačka)

U usporedbi

44,40 kn
36,87 kn
Berlin
Essen
Taksi vožnja je u Berlin 17% skuplje kao u Essen.
20,32 kn
19,56 kn
Berlin
Essen
Autobusna karta je u Berlin 4% skuplje kao u Essen.
22,57 kn
30,10 kn
Berlin
Essen
Veliko pivo je u Berlin 26% povoljnije kao u Essen.
3,50 kn
2,81 kn
Berlin
Essen
Boca vode je u Berlin 20% skuplje kao u Essen.
61,59 kn
40,13 kn
Berlin
Essen
Glavno jelo je u Berlin 35% skuplje kao u Essen.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.