Autobus na liniji Berlin - Hamburg

Bus na liniji Berlin - Hamburg: Usporedba svih pružatelja usluga autobusa

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu na liniji Berlin - Hamburg

Povoljniji autobusni prijevoz37,84 kn
Najbrži autobus3h 15m
Najraniji autobus0:40
Najkasniji autobus15:45
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost255,2 km
Autobusno poduzećeBlaBlaBus, FlixBus
Želiš li putovati autobusom na liniji Berlin - Hamburg?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Berlin - Hamburg te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Berlin - Hamburg za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Berlin i Hamburg, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Hamburg, alternativna odredišta iz mjesta Berlin, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Berlin i Hamburg.

Najjeftinije autobusne linije od Berlin do Hamburg

Danas
od 37,84 kn
Sutra
od 37,84 kn
23.10
od 37,84 kn
24.10
od 37,84 kn
25.10
od 37,84 kn
26.10
od 37,84 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • BlaBlaBus
    8:00
    Berlin - Glavni kolodvor
    Trajanju 3h 20m
    11:20
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od37,84 kn
  • BlaBlaBus
    3:00
    Berlin - Stanica (south)
    Trajanju 4h 20m
    7:20
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od37,84 kn
  • BlaBlaBus
    3:30
    Berlin - Glavni kolodvor
    Trajanju 3h 50m
    7:20
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od37,84 kn
  • BlaBlaBus
    4:00
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 20m
    7:20
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od37,84 kn
  • BlaBlaBus
    7:00
    Berlin - Glavni kolodvor
    Trajanju 3h 20m
    10:20
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od37,84 kn
  • BlaBlaBus
    9:00
    Berlin - Glavni kolodvor
    Trajanju 3h 20m
    12:20
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od37,84 kn
  • BlaBlaBus
    11:25
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 20m
    14:45
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od37,84 kn
  • FlixBus
    13:45
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 15m
    17:00
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od37,84 kn
  • FlixBus
    9:15
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 20m
    12:35
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od37,84 kn
  • FlixBus
    15:45
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 15m
    19:00
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od37,84 kn
  • FlixBus
    7:45
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 15m
    11:00
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od37,84 kn
  • FlixBus
    10:45
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 15m
    14:00
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od37,84 kn
  • FlixBus
    1:00
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 30m
    4:30
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od37,84 kn
  • FlixBus
    0:40
    Berlin - Stanica (south)
    Trajanju 3h 50m
    4:30
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od90,91 kn

Najbolje željezničke veze od Berlin prema Hamburg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    5:28
    Berlin - Glavni kolodvor
    Trajanju 1h 57m
    7:25
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od132,69 kn
  • Deutsche Bahn
    5:28
    Berlin - Glavni kolodvor
    Trajanju 2h 15m
    7:43
    Hamburg - Altona
    od132,69 kn
  • SaveATrain
    17:06
    Berlin - Glavni kolodvor
    Trajanju 2h 5m
    19:11
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od132,69 kn
  • SaveATrain
    17:06
    Berlin - Glavni kolodvor
    Trajanju 2h 25m
    19:31
    Hamburg - Altona
    od132,69 kn

Najbolji carshare od Berlin prema Hamburg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    11:50
    Berlin
    Trajanju 3h 10m
    15:00
    Hamburg
    od75,82 kn
  • BlaBlaCar
    0:30
    Berlin
    Trajanju 3h 30m
    4:00
    Hamburg
    od83,41 kn
  • Movacar
    8:00
    Berlin
    Trajanju 3h 19m
    11:19
    Hamburg
    od435,39 kn
  • Movacar
    9:00
    Berlin
    Trajanju 3h 19m
    12:19
    Hamburg
    od435,39 kn

Želite li ići drugim putem? Ovdje ćete pronaći sve ponude Hamburg - Berlin

Autobus na liniji Berlin - Hamburg: dodatne informacije

Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici smo već spremili polazište Berlin i odredište Hamburg. Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Ukoliko već znaš kada se točno planiraš vratiti, odmah provjeri povratak I jednostavno odaberi željeni datum za putovanje na liniji Hamburg - Berlin.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Berlin - Hamburg prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Berlin - Hamburg.

Autobusne postaje u mjestima Berlin i Hamburg

Kolodvori
Scheel-Plessen-Str. 17, 22765 Hamburg (Njemačka)
Hachmannplatz 16, 20099 Hamburg (Njemačka)
Hannoversche Str. 85, 21079 Hamburg (Njemačka)
22041 Hamburg (Njemačka)
Adenauerallee 74-78, 20097 Hamburg (Njemačka)

Berlin i Hamburg u usporedbi

44,73 kn
39,42 kn
Berlin
Hamburg
Taksi vožnja je u Berlin 12% skuplje kao u Hamburg.
20,47 kn
22,75 kn
Berlin
Hamburg
Autobusna karta je u Berlin 11% povoljnije kao u Hamburg.
22,75 kn
26,54 kn
Berlin
Hamburg
Veliko pivo je u Berlin 15% povoljnije kao u Hamburg.
3,53 kn
3,21 kn
Berlin
Hamburg
Boca vode je u Berlin 10% skuplje kao u Hamburg.
62,06 kn
78,87 kn
Berlin
Hamburg
Glavno jelo je u Berlin 22% povoljnije kao u Hamburg.

Autobusne veze iz Berlin i iz Hamburg

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.