Autobusne linije Berlin do Poznanj i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Poznanj do Berlin i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.661.746 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Berlin do Poznanj

Povoljniji autobusni prijevoz15,24 kn
Najbrži autobus3h 35m
Najraniji autobus3:00
Najkasniji autobus20:30
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost238,8 km
Autobusno poduzećePolskiBus, FlixBus, LUX Express, Eurolines Lithuania, Eurolines Polska, Eurolines Germany

Najjeftinije autobusne linije od Berlin do Poznanj grada.

Danas
od 120,84 kn
Sutra
od 90,61 kn
09.07
od 120,84 kn
10.07
od 90,61 kn
11.07
od 90,61 kn
12.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • PolskiBus
    9:30
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 40m
    13:10
    Poznanj - Autobusni kolodvor
    od15,24 kn
  • PolskiBus
    12:55
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 40m
    16:35
    Poznanj - Autobusni kolodvor
    od49,12 kn
  • FlixBus
    7:15
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 35m
    10:50
    Poznanj - Autobusni kolodvor
    od90,61 kn
  • FlixBus
    14:40
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 50m
    18:30
    Poznanj - Autobusni kolodvor
    od90,61 kn
  • FlixBus
    11:15
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 50m
    15:05
    Poznanj - Autobusni kolodvor
    od90,61 kn
  • LUX Express
    14:30
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 0m
    18:30
    Poznanj - Autobusni kolodvor
    od90,69 kn
  • Eurolines Lithuania
    20:30
    Berlin
    Trajanju 4h 0m
    0:30
    Poznanj
    od116,38 kn
  • Eurolines Polska
    20:30
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 0m
    0:30
    Poznanj - Autobusni kolodvor
    od124,01 kn
  • Eurolines Germany
    3:00
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 5h 0m
    8:00
    Poznanj - Autobusni kolodvor
    od317,40 kn

Najbolje željezničke veze od Berlin prema Poznanj.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    9:37
    Berlin
    Trajanju 2h 53m
    12:30
    Poznanj
    od150,39 kn
  • Deutsche Bahn
    12:37
    Berlin
    Trajanju 2h 53m
    15:30
    Poznanj
    od150,39 kn
  • Deutsche Bahn
    15:43
    Berlin
    Trajanju 2h 47m
    18:30
    Poznanj
    od188,17 kn

Najbolji carshare od Berlin prema Poznanj.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    11:00
    Berlin
    Trajanju 3h 20m
    14:20
    Poznanj
    od45,34 kn
  • BlaBlaCar
    2:30
    Berlin
    Trajanju 3h 20m
    5:50
    Poznanj
    od45,34 kn
  • BlaBlaCar
    18:00
    Berlin
    Trajanju 3h 10m
    21:10
    Poznanj
    od45,34 kn
  • BlaBlaCar
    11:30
    Berlin
    Trajanju 3h 10m
    14:40
    Poznanj
    od105,80 kn

Najjeftinije autobusne linije od Poznanj do Berlin grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • PolskiBus
    19:20
    Poznanj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 40m
    23:00
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od15,24 kn
  • PolskiBus
    2:15
    Poznanj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 3h 45m
    6:00
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od15,24 kn
  • FlixBus
    19:45
    Poznanj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 20m
    0:05
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od90,61 kn
  • FlixBus
    9:40
    Poznanj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 15m
    13:55
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od90,61 kn
  • LUX Express
    4:00
    Poznanj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 0m
    8:00
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od90,69 kn
  • Eurolines Lithuania
    2:15
    Poznanj
    Trajanju 4h 25m
    6:40
    Berlin
    od116,38 kn
  • Eurolines Polska
    2:30
    Poznanj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 10m
    6:40
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od124,01 kn
  • Eurolines Germany
    20:40
    Poznanj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 4h 20m
    1:00
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od340,07 kn
  • EST Lorek
    21:15
    Poznanj - Autobusni kolodvor
    Trajanju 5h 0m
    2:15
    Berlin - Glavni autobusni kolodvor
    od377,86 kn

Najbolje željezničke veze od Poznanj prema Berlin.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    9:26
    Poznanj
    Trajanju 2h 50m
    12:16
    Berlin
    od150,39 kn
  • Deutsche Bahn
    12:26
    Poznanj
    Trajanju 2h 50m
    15:16
    Berlin
    od188,17 kn

Najbolji carshare od Poznanj prema Berlin.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    9:10
    Poznanj
    Trajanju 3h 0m
    12:10
    Berlin
    od52,90 kn
  • BlaBlaCar
    19:00
    Poznanj
    Trajanju 3h 20m
    22:20
    Berlin
    od68,01 kn
  • BlaBlaCar
    8:30
    Poznanj
    Trajanju 3h 20m
    11:50
    Berlin
    od75,57 kn
  • BlaBlaCar
    11:20
    Poznanj
    Trajanju 3h 20m
    14:40
    Berlin
    od75,57 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Berlin - Poznanj ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Berlin - Poznanj te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Poznanj - Berlin za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Berlin i Poznanj, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Poznanj do alternativnih odredišta iz mjesta Berlin, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Berlin i Poznanj.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Berlin i odredište Poznanj. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Poznanj do mjesta Berlin, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Poznanj - Berlin.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Berlin - Poznanj prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Berlin - Poznanj.

Autobusne postaje u Berlin i Poznanj

Kolodvori
Matyi 11, 60-101 Poznanj (Poljska)

U usporedbi

44,58 kn
13,72 kn
Berlin
Poznanj
Taksi vožnja je u Berlin 70% skuplje kao u Poznanj.
20,40 kn
6,10 kn
Berlin
Poznanj
Autobusna karta je u Berlin 71% skuplje kao u Poznanj.
22,67 kn
11,86 kn
Berlin
Poznanj
Veliko pivo je u Berlin 48% skuplje kao u Poznanj.
3,52 kn
3,49 kn
Berlin
Poznanj
Boca vode je u Berlin 1% skuplje kao u Poznanj.
61,85 kn
39,44 kn
Berlin
Poznanj
Glavno jelo je u Berlin 37% skuplje kao u Poznanj.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.