Autobusne linije Bielsko-Biala do Katowice i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Katowice do Bielsko-Biala i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Bielsko-Biala do Katowice

Povoljniji autobusni prijevoz22,25 kn
Najbrži autobus0h 50m
Najraniji autobus17:25
Najkasniji autobus23:20
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost49,3 km
Autobusno poduzećeFlixBus, Lider Bus, AD Euro-Trans

Najjeftinije autobusne linije od Bielsko-Biala do Katowice grada.

Danas
Sutra
06.08
07.08
od 22,25 kn
08.08
09.08

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    23:20
    Bielsko-Biala
    Trajanju 0h 50m
    0:10
    Katowice central bus station
    od22,25 kn
  • Lider Bus
    17:25
    Bielsko-Biala
    Trajanju 2h 45m
    20:10
    Katowice central bus station
    od33,70 kn
  • AD Euro-Trans
    20:45
    Bielsko-Biala - Dworzec PKS
    Trajanju 1h 0m
    21:45
    Katowice central bus station
    od37,41 kn

Najbolji carshare od Bielsko-Biala prema Katowice.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    8:30
    Bielsko-Biala
    Trajanju 1h 0m
    9:30
    Katowice
    od14,88 kn
  • BlaBlaCar
    7:50
    Bielsko-Biala
    Trajanju 1h 10m
    9:00
    Katowice
    od22,32 kn
  • BlaBlaCar
    15:00
    Bielsko-Biala
    Trajanju 6h 30m
    21:30
    Katowice
    od81,85 kn

Najjeftinije autobusne linije od Katowice do Bielsko-Biala grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    5:25
    Katowice central bus station
    Trajanju 0h 50m
    6:15
    Bielsko-Biala
    od22,25 kn
  • Lider Bus
    6:40
    Katowice central bus station
    Trajanju 2h 40m
    9:20
    Bielsko-Biala
    od33,70 kn
  • Lider Bus
    6:50
    Katowice central bus station
    Trajanju 2h 30m
    9:20
    Bielsko-Biala
    od33,70 kn
  • AD Euro-Trans
    6:50
    Katowice central bus station
    Trajanju 1h 0m
    7:50
    Bielsko-Biala - Dworzec PKS
    od37,41 kn
  • Dworzec Online
    13:30
    Katowice central bus station
    Trajanju 1h 30m
    15:00
    Bielsko-Biala - Dworzec PKS
    od6.740,77 kn

Najbolji carshare od Katowice prema Bielsko-Biala.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    16:50
    Katowice
    Trajanju 1h 0m
    17:50
    Bielsko-Biala
    od10,11 kn
  • BlaBlaCar
    20:50
    Katowice
    Trajanju 1h 0m
    21:50
    Bielsko-Biala
    od16,85 kn
  • BlaBlaCar
    0:30
    Katowice
    Trajanju 1h 0m
    1:30
    Bielsko-Biala
    od20,22 kn
  • BlaBlaCar
    14:00
    Katowice
    Trajanju 1h 10m
    15:10
    Bielsko-Biala
    od20,22 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Bielsko-Biala - Katowice ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Bielsko-Biala - Katowice te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Katowice - Bielsko-Biala za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Bielsko-Biala i Katowice, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Katowice do alternativnih odredišta iz mjesta Bielsko-Biala, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Bielsko-Biala i Katowice.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Bielsko-Biala i odredište Katowice. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Katowice do mjesta Bielsko-Biala, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Katowice - Bielsko-Biala.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Bielsko-Biala - Katowice prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Bielsko-Biala - Katowice.

Autobusne postaje u Bielsko-Biala i Katowice

Kolodvori
Andrzeja 12, Katowice (Poljska)
Mickiewicza 23/27, 40-084 Katowice (Poljska)
Skargi 6, Katowice (Poljska)
3 Maja 15, 40-097 Katowice (Poljska)
Katowice (Poljska)

U usporedbi

12,64 kn
15,93 kn
Bielsko-Biala
Katowice
Taksi vožnja je u Bielsko-Biala 21% povoljnije kao u Katowice.
5,06 kn
5,39 kn
Bielsko-Biala
Katowice
Autobusna karta je u Bielsko-Biala 7% povoljnije kao u Katowice.
10,11 kn
10,11 kn
Bielsko-Biala
Katowice
Veliko pivo je u Bielsko-Biala 0% skuplje kao u Katowice.
2,58 kn
2,62 kn
Bielsko-Biala
Katowice
Boca vode je u Bielsko-Biala 2% povoljnije kao u Katowice.
28,65 kn
30,49 kn
Bielsko-Biala
Katowice
Glavno jelo je u Bielsko-Biala 7% povoljnije kao u Katowice.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.