Autobusne linije Bielsko-Biala do Lodz i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Lodz do Bielsko-Biala i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Bielsko-Biala do Lodz

Povoljniji autobusni prijevoz96,96 kn
Najbrži autobus3h 55m
Najraniji autobus17:25
Najkasniji autobus23:20
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost216,9 km
Autobusno poduzećeFlixBus, AD Euro-Trans, Lider Bus

Najjeftinije autobusne linije od Bielsko-Biala do Lodz grada.

Danas
Sutra
11.08
od 96,96 kn
12.08
13.08
14.08
od 96,96 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    23:20
    Bielsko-Biala
    Trajanju 3h 55m
    3:15
    Lodz - Fabryczna
    od96,96 kn
  • AD Euro-Trans
    20:45
    Bielsko-Biala - Dworzec PKS
    Trajanju 4h 15m
    1:00
    Lodz - Fabryczna
    od98,70 kn
  • Lider Bus
    17:25
    Bielsko-Biala
    Trajanju 5h 55m
    23:20
    Lódz - Kaliska Autobusni kolodvor
    od101,47 kn

Najbolji carshare od Bielsko-Biala prema Lodz.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    20:00
    Bielsko-Biala
    Trajanju 4h 38m
    0:38
    Lodz
    od59,71 kn

Najjeftinije autobusne linije od Lodz do Bielsko-Biala grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    2:20
    Lodz - Fabryczna
    Trajanju 3h 55m
    6:15
    Bielsko-Biala
    od96,96 kn
  • AD Euro-Trans
    3:35
    Lodz - Fabryczna
    Trajanju 4h 15m
    7:50
    Bielsko-Biala - Dworzec PKS
    od98,70 kn
  • AD Euro-Trans
    3:50
    Lodz
    Trajanju 4h 0m
    7:50
    Bielsko-Biala
    od115,77 kn
  • Lider Bus
    3:35
    Lódz - Kaliska Autobusni kolodvor
    Trajanju 5h 45m
    9:20
    Bielsko-Biala
    od135,29 kn

Najbolji carshare od Lodz prema Bielsko-Biala.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    17:50
    Lodz
    Trajanju 3h 40m
    21:30
    Bielsko-Biala
    od74,64 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Bielsko-Biala - Lodz ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Bielsko-Biala - Lodz te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Lodz - Bielsko-Biala za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Bielsko-Biala i Lodz, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Lodz do alternativnih odredišta iz mjesta Bielsko-Biala, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Bielsko-Biala i Lodz.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Bielsko-Biala i odredište Lodz. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Lodz do mjesta Bielsko-Biala, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Lodz - Bielsko-Biala.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Bielsko-Biala - Lodz prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Bielsko-Biala - Lodz.

Autobusne postaje u Bielsko-Biala i Lodz

Kolodvori
Aleja Rodziny Poznańskich , 90-001 Lodz (Poljska)
Aleja Włokniarzy 203/205, Lodz (Poljska)
Karolewska 38/40 , 90-561 Lodz (Poljska)
Aleja Grzegorza Palki 7, 90-001 Lodz (Poljska)
Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego , 90-349 Lodz (Poljska)

U usporedbi

12,69 kn
13,87 kn
Bielsko-Biala
Lodz
Taksi vožnja je u Bielsko-Biala 9% povoljnije kao u Lodz.
5,07 kn
4,40 kn
Bielsko-Biala
Lodz
Autobusna karta je u Bielsko-Biala 14% skuplje kao u Lodz.
10,15 kn
10,15 kn
Bielsko-Biala
Lodz
Veliko pivo je u Bielsko-Biala 0% skuplje kao u Lodz.
2,59 kn
3,21 kn
Bielsko-Biala
Lodz
Boca vode je u Bielsko-Biala 20% povoljnije kao u Lodz.
28,75 kn
34,67 kn
Bielsko-Biala
Lodz
Glavno jelo je u Bielsko-Biala 18% povoljnije kao u Lodz.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.