Autobusne linije Bologna do Verona i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Verona do Bologna i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.661.466 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Bologna do Verona

Povoljniji autobusni prijevoz37,70 kn
Najbrži autobus1h 40m
Najraniji autobus4:10
Najkasniji autobus17:15
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost108,6 km
Autobusno poduzećeFlixBus, Marino Autolinee, Autolinee Federico, Buscenter.it, BlaBlaBus

Najjeftinije autobusne linije od Bologna do Verona grada.

Danas
Sutra
06.07
07.07
08.07
09.07

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    17:10
    Bologna - Central station
    Trajanju 2h 20m
    19:30
    Verona - Porta Nuova
    od37,70 kn
  • Marino Autolinee
    17:00
    Bologna - Central Bus Station
    Trajanju 1h 45m
    18:45
    Verona - Bus Station Porta Nuova
    od37,78 kn
  • Marino Autolinee
    4:15
    Bologna - Central Bus Station
    Trajanju 2h 5m
    6:20
    Verona - Bus Station Porta Nuova
    od37,78 kn
  • Autolinee Federico
    7:00
    Bologna
    Trajanju 3h 15m
    10:15
    Verona
    od60,45 kn
  • Buscenter.it
    5:00
    Bologna - Central Bus Station
    Trajanju 2h 20m
    7:20
    Verona - Bus Station Porta Nuova
    od67,93 kn
  • BlaBlaBus
    17:15
    Bologna - Central Bus Station
    Trajanju 1h 40m
    18:55
    Verona - Bus Station Porta Nuova
    od75,56 kn
  • Marino Autolinee
    4:10
    Bologna
    Trajanju 2h 5m
    6:15
    Verona
    od151,12 kn

Najbolje željezničke veze od Bologna prema Verona.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    11:52
    Bologna
    Trajanju 0h 55m
    12:47
    Verona
    od68,00 kn
  • Italotreno
    21:48
    Bologna - Central station
    Trajanju 0h 50m
    22:38
    Verona - Porta Nuova
    od74,80 kn
  • Trenitalia
    10:10
    Bologna
    Trajanju 1h 22m
    11:32
    Verona
    od77,82 kn

Najbolji carshare od Bologna prema Verona.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja za naredne dane.

  • BlaBlaCar
    15:40
    Bologna
    Trajanju 1h 50m
    17:30
    Verona
    od52,89 kn
  • BlaBlaCar
    8:00
    Bologna
    Trajanju 1h 20m
    9:20
    Verona
    od68,00 kn

Najjeftinije autobusne linije od Verona do Bologna grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • FlixBus
    10:00
    Verona - Porta Nuova
    Trajanju 2h 20m
    12:20
    Bologna - Central station
    od37,70 kn
  • Marino Autolinee
    8:20
    Verona - Bus Station Porta Nuova
    Trajanju 1h 50m
    10:10
    Bologna - Central station
    od37,78 kn
  • Marino Autolinee
    20:50
    Verona - Bus Station Porta Nuova
    Trajanju 2h 10m
    23:00
    Bologna - Central Bus Station
    od37,78 kn
  • Buscenter.it
    22:15
    Verona - Porta Nuova
    Trajanju 2h 25m
    0:40
    Bologna - Central Bus Station
    od52,81 kn
  • Autolinee Federico
    14:50
    Verona - Bus Station Porta Nuova
    Trajanju 3h 40m
    18:30
    Bologna - Central Bus Station
    od60,45 kn
  • BlaBlaBus
    8:20
    Verona - Bus Station Porta Nuova
    Trajanju 1h 50m
    10:10
    Bologna - Central Bus Station
    od75,56 kn
  • Sadem
    9:30
    Verona - Porta Nuova
    Trajanju 2h 0m
    11:30
    Bologna - FICO Eataly World
    od264,45 kn

Najbolje željezničke veze od Verona prema Bologna.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Trenitalia
    12:26
    Verona
    Trajanju 1h 24m
    13:50
    Bologna
    od77,82 kn
  • Trenitalia
    7:03
    Verona
    Trajanju 1h 32m
    8:35
    Bologna
    od77,82 kn
  • Italotreno
    7:22
    Verona - Porta Nuova
    Trajanju 0h 50m
    8:12
    Bologna - Central station
    od120,14 kn
  • Italotreno
    8:22
    Verona - Porta Nuova
    Trajanju 0h 50m
    9:12
    Bologna - Central station
    od120,14 kn

Najbolji carshare od Verona prema Bologna.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja za naredne dane.

  • BlaBlaCar
    16:40
    Verona
    Trajanju -1h -40m
    15:00
    Bologna
    od45,33 kn
  • BlaBlaCar
    16:30
    Verona
    Trajanju 1h 30m
    18:00
    Bologna
    od45,33 kn
  • BlaBlaCar
    11:00
    Verona
    Trajanju -1h -40m
    9:20
    Bologna
    od52,89 kn
  • BlaBlaCar
    17:00
    Verona
    Trajanju 1h 30m
    18:30
    Bologna
    od60,45 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Bologna - Verona ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Bologna - Verona te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Verona - Bologna za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Bologna i Verona, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Verona do alternativnih odredišta iz mjesta Bologna, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Bologna i Verona.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Bologna i odredište Verona. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Verona do mjesta Bologna, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Verona - Bologna.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Bologna - Verona prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Bologna - Verona.

Autobusne postaje u Bologna i Verona

Kolodvori
Viale Girolamo Cardinale 2, 37138 Verona (Italija)
Piazzale XXV Aprile 8, 37138 Verona (Italija)

U usporedbi

38,38 kn
67,40 kn
Bologna
Verona
Taksi vožnja je u Bologna 44% povoljnije kao u Verona.
9,82 kn
10,20 kn
Bologna
Verona
Autobusna karta je u Bologna 4% povoljnije kao u Verona.
37,78 kn
35,89 kn
Bologna
Verona
Veliko pivo je u Bologna 6% skuplje kao u Verona.
2,58 kn
2,46 kn
Bologna
Verona
Boca vode je u Bologna 5% skuplje kao u Verona.
101,06 kn
90,67 kn
Bologna
Verona
Glavno jelo je u Bologna 11% skuplje kao u Verona.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.