Autobusne linije Bridgwater do Liverpool i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Liverpool do Bridgwater i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Bridgwater do Liverpool

Povoljniji autobusni prijevoz254,00 kn
Najbrži autobus7h 20m
Najraniji autobus8:45
Najkasniji autobus11:45
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost253,6 km
Autobusno poduzećeNational Express

Najjeftinije autobusne linije od Bridgwater do Liverpool grada.

Danas
Sutra
od 330,19 kn
08.08
od 313,68 kn
09.08
10.08
od 218,75 kn
11.08

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • National Express
    8:45
    Bridgwater
    Trajanju 7h 55m
    16:40
    Liverpool
    od254,00 kn
  • National Express
    8:45
    Bridgwater
    Trajanju 7h 35m
    16:20
    Liverpool
    od254,00 kn
  • National Express
    11:40
    Bridgwater Coach Station
    Trajanju 11h 40m
    23:20
    Liverpool - Glavni autobusni kolodvor
    od274,89 kn
  • National Express
    11:30
    Bridgwater
    Trajanju 7h 20m
    18:50
    Liverpool
    od278,87 kn
  • National Express
    10:30
    Bridgwater Coach Station
    Trajanju 9h 45m
    20:15
    Liverpool - Glavni autobusni kolodvor
    od313,68 kn
  • National Express
    10:30
    Bridgwater Coach Station
    Trajanju 9h 30m
    20:00
    Liverpool - Glavni autobusni kolodvor
    od313,68 kn
  • National Express
    11:45
    Bridgwater
    Trajanju 8h 5m
    19:50
    Liverpool
    od326,75 kn
  • National Express
    11:45
    Bridgwater
    Trajanju 7h 45m
    19:30
    Liverpool
    od326,75 kn
  • National Express
    11:30
    Bridgwater
    Trajanju 8h 0m
    19:30
    Liverpool
    od326,75 kn
  • National Express
    11:30
    Bridgwater
    Trajanju 8h 20m
    19:50
    Liverpool
    od326,75 kn
  • National Express
    11:40
    Bridgwater Coach Station
    Trajanju 11h 55m
    23:35
    Liverpool - Glavni autobusni kolodvor
    od368,17 kn

Najbolji carshare od Bridgwater prema Liverpool.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    8:00
    Bridgwater
    Trajanju 4h 40m
    12:40
    Liverpool
    od222,88 kn

Najjeftinije autobusne linije od Liverpool do Bridgwater grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • National Express
    6:45
    Liverpool - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 45m
    15:30
    Bridgwater Coach Station
    od265,81 kn
  • National Express
    10:55
    Liverpool
    Trajanju 8h 40m
    19:35
    Bridgwater
    od276,26 kn
  • National Express
    10:55
    Liverpool
    Trajanju 8h 30m
    19:25
    Bridgwater
    od276,26 kn
  • National Express
    7:00
    Liverpool - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 30m
    15:30
    Bridgwater Coach Station
    od278,19 kn
  • National Express
    9:30
    Liverpool
    Trajanju 7h 0m
    16:30
    Bridgwater
    od278,87 kn
  • National Express
    9:15
    Liverpool
    Trajanju 7h 25m
    16:40
    Bridgwater
    od300,61 kn
  • National Express
    9:15
    Liverpool
    Trajanju 7h 15m
    16:30
    Bridgwater
    od300,61 kn
  • National Express
    9:30
    Liverpool
    Trajanju 7h 10m
    16:40
    Bridgwater
    od300,61 kn
  • National Express
    10:30
    Liverpool - Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 55m
    18:25
    Bridgwater Coach Station
    od330,19 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Bridgwater - Liverpool ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Bridgwater - Liverpool te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Liverpool - Bridgwater za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Bridgwater i Liverpool, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Liverpool do alternativnih odredišta iz mjesta Bridgwater, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Bridgwater i Liverpool.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Bridgwater i odredište Liverpool. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Liverpool do mjesta Bridgwater, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Liverpool - Bridgwater.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Bridgwater - Liverpool prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Bridgwater - Liverpool.

Autobusne postaje u Bridgwater i Liverpool

Kolodvori
L9 5BE Liverpool (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Edge Lane 271, L7 9LB Liverpool (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Edge Lane Dr , L7 1QZ Liverpool (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Canning Pl , L1 8JX Liverpool (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Ranelagh St , L1 1JT Liverpool (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Byrom St 3, L3 3AF Liverpool (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Liverpool (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Copy Lane , L30 Liverpool (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Edge Lane 431, L13 2EY Liverpool (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Tower Rd , CH42 8LH Liverpool (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Hood St , L1 1RH Liverpool (Ujedinjeno Kraljevstvo)
Brownlow Hill , L69 7ZX Liverpool (Ujedinjeno Kraljevstvo)
West Derby St , L7 3EA Liverpool (Ujedinjeno Kraljevstvo)

U usporedbi

31,29 kn
36,03 kn
Bridgwater
Liverpool
Taksi vožnja je u Bridgwater 14% povoljnije kao u Liverpool.
14,86 kn
18,16 kn
Bridgwater
Liverpool
Autobusna karta je u Bridgwater 19% povoljnije kao u Liverpool.
24,76 kn
23,94 kn
Bridgwater
Liverpool
Veliko pivo je u Bridgwater 4% skuplje kao u Liverpool.
7,43 kn
7,31 kn
Bridgwater
Liverpool
Boca vode je u Bridgwater 2% skuplje kao u Liverpool.
47,88 kn
21,32 kn
Bridgwater
Liverpool
Glavno jelo je u Bridgwater 56% skuplje kao u Liverpool.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.