Najbolje ponude od 5000+ prijevoznika!

✈ Autobus Zračna luka Bruxelles (BRU) → Lille

Pronađi povoljni prijevoz između mjesta Zračna luka Bruxelles i grada Lille: Usporedba svih autobusnih prijevoznika
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille raznih autobusnih prijevoznika kao što je Flibco ili FlixBus za sljedeće dane.
danas
od 10 €
sutra
od 10 €
ponedjeljak
od 7 €
utorak
od 7 €
srijeda
od 7 €
četvrtak
od 7 €
petak
od 7 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    2h 25m
    17:20
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    19:45
    Lille
    Europe Stanica
    FlixBus
    Economy
    10 €
  • Flibco
    2h 20m
    14:00
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    16:20
    Lille
    Europe Stanica
    Flibco
    Economy
    16 €
  • Flibco
    2h 5m
    20:30
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    22:35
    Lille
    Europe Stanica
    Flibco
    Economy
    16 €
  • Flibco
    2h 20m
    14:00
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    16:20
    Lille
    Europe Stanica
    Flibco
    Economy
    18 €
  • FlixBus
    2h 10m
    21:30
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    23:40
    Lille
    Europe Stanica
    FlixBus
    Economy
    25 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    2h 10m
    00:45
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    02:55
    Lille
    Europe Stanica
    FlixBus
    Economy
    10 €
  • FlixBus
    2h 10m
    02:10
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    04:20
    Lille
    Europe Stanica
    FlixBus
    Economy
    10 €
  • FlixBus
    2h 10m
    21:30
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    23:40
    Lille
    Europe Stanica
    FlixBus
    Economy
    10 €
  • Flibco
    2h 5m
    00:00
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    02:05
    Lille
    Europe Stanica
    Flibco
    Economy
    16 €
  • Flibco
    2h 20m
    07:15
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    09:35
    Lille
    Europe Stanica
    Flibco
    Economy
    16 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    2h 10m
    00:45
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    02:55
    Lille
    Europe Stanica
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    2h 10m
    01:15
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    03:25
    Lille
    Europe Stanica
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    2h 10m
    02:10
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    04:20
    Lille
    Europe Stanica
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • Flibco
    2h 5m
    00:00
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    02:05
    Lille
    Europe Stanica
    Flibco
    Economy
    16 €
  • Flibco
    2h 20m
    07:15
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    09:35
    Lille
    Europe Stanica
    Flibco
    Economy
    16 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    2h 10m
    01:15
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    03:25
    Lille
    Europe Stanica
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    2h 10m
    02:10
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    04:20
    Lille
    Europe Stanica
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    2h 25m
    14:05
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    16:30
    Lille
    Europe Stanica
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • Flibco
    2h 20m
    14:00
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    16:20
    Lille
    Europe Stanica
    Flibco
    Economy
    15 €
  • Flibco
    2h 20m
    17:00
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    19:20
    Lille
    Europe Stanica
    Flibco
    Economy
    15 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    2h 10m
    01:15
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    03:25
    Lille
    Europe Stanica
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    2h 10m
    02:10
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    04:20
    Lille
    Europe Stanica
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    2h 35m
    17:45
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    20:20
    Lille
    Europe Stanica
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • Flibco
    2h 5m
    00:00
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    02:05
    Lille
    Europe Stanica
    Flibco
    Economy
    16 €
  • Flibco
    2h 20m
    07:15
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    09:35
    Lille
    Europe Stanica
    Flibco
    Economy
    16 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    2h 10m
    02:10
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    04:20
    Lille
    Europe Stanica
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    2h 25m
    14:05
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    16:30
    Lille
    Europe Stanica
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    2h 25m
    20:30
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    22:55
    Lille
    Europe Stanica
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • Flibco
    2h 20m
    14:00
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    16:20
    Lille
    Europe Stanica
    Flibco
    Economy
    15 €
  • Flibco
    2h 20m
    14:00
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    16:20
    Lille
    Europe Stanica
    Flibco
    Economy
    16 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    2h 10m
    01:15
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    03:25
    Lille
    Europe Stanica
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    2h 25m
    20:30
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    22:55
    Lille
    Europe Stanica
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • FlixBus
    2h 10m
    21:30
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    23:40
    Lille
    Europe Stanica
    FlixBus
    Economy
    7 €
  • Flibco
    2h 5m
    00:00
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    02:05
    Lille
    Europe Stanica
    Flibco
    Economy
    16 €
  • Flibco
    2h 20m
    07:15
    Zračna luka Bruxelles
    Zračna luka Bruxelles
    09:35
    Lille
    Europe Stanica
    Flibco
    Economy
    16 €

Učestalost autobusnih veza između grada Zračna luka Bruxelles i mjesta Lille

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između grada Zračna luka Bruxelles i mjesta Lille, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je ponedjeljak, s više od 20 dnevnih autobusa od grada Zračna luka Bruxelles do mjesta Lille. Umjesto toga subota ima najmanje veza, sa samo 8 dnevnim autobusima između grada Zračna luka Bruxelles i mjesta Lille.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 34 autobusima iz grada Zračna luka Bruxelles do mjesta Lille, dok večer vidi najmanje veza između grada Zračna luka Bruxelles i mjesta Lille, s 23 ponudama.

Činjenice o autobusima od mjesta Zračna luka Bruxelles ( BRU ) do grada Lille

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput Flibco i FlixBus koji putuju dnevno 16 puta od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille počevši od 7 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 7 €
Najbrži autobus 2h 5m
Najraniji autobus 14:00
Najkasniji autobus 21:30
Dnevne autobusne linije 16 Ø
Udaljenost 104,9 km
Autobusno poduzeće Flibco i FlixBus

Najjeftinije autobusne veze od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille

Svaki dan, 16 autobusa 2 autobusnih kompanija polazi od mjesta Zračna luka Bruxelles za grad Lille: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 15.06.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
10 €
nedjelja 16.06
10 €
ponedjeljak 17.06
7 €
utorak 18.06
7 €
srijeda 19.06
7 €
četvrtak 20.06
7 €
petak 21.06
16 €
subota 22.06
16 €
nedjelja 23.06
6 €
ponedjeljak 24.06
18 €
utorak 25.06
7 €
srijeda 26.06
7 €
četvrtak 27.06
7 €
petak 28.06
9 €
subota 29.06
16 €
nedjelja 30.06
11 €
ponedjeljak 01.07
7 €
utorak 02.07
7 €
srijeda 03.07
8 €
četvrtak 04.07
15 €
petak 05.07
8 €
subota 06.07
9 €
nedjelja 07.07

Najjeftinije vrijeme za putovanje od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 7 €, ponedjeljak je najjeftiniji dan za autobus od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille subota. Umjesto toga je najskuplji dan s cijenama koje počinju od 10 €.
poslijepodne je najjeftinije doba dana za autobusne karte od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille, s 7 €. jutro je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 8 €.

Kako uštedjeti novac putujući od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto na transferu od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille također su prazniji.

Sve autobusne stanice i stajališta u blizini mjesta Zračna luka Bruxelles i u gradu Lille

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u blizini mjesta Zračna luka Bruxelles i u gradu Lille.

Usluga i udobnost u autobusu od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille? Ili koji prijevoznici nude rutu od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Zračna luka Bruxelles - Lille

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Zračna luka Bruxelles - Lille?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između mjesta Zračna luka Bruxelles i grada Lille košta 7 € i traje 2h 10m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Zračna luka Bruxelles - Lille?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 2 s rasponom cijena karata od 7 € do 25 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad Lille.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Zračna luka Bruxelles - Lille?

Svaki dan između mjesta Zračna luka Bruxelles i grada Lille prometuje otprilike 16 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom od mjesta Zračna luka Bruxelles prema gradu Lille?

Najbrži autobus od mjesta Zračna luka Bruxelles prema gradu Lille nudi prijevoznik Flibco, a vožnja traje 2h 5m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 16 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi transfer od mjesta Zračna luka Bruxelles za grad Lille?

Najraniji autobus koji stiže u grad Lille o mjesta Zračna luka Bruxelles kreće u 14:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji transfer od mjesta Zračna luka Bruxelles prema gradu Lille?

Posljednji autobus koji polazi od mjesta Zračna luka Bruxelles prema gradu Lille kreće u 21:30. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Zračna luka Bruxelles - Lille?

Na relaciji Zračna luka Bruxelles - Lille autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom Flibco i FlixBus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između mjesta Zračna luka Bruxelles i grada Lille?

Možeš provjeriti sve izravne veze između mjesta Zračna luka Bruxelles i grada Lille pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neke od tvrtki koje nude izravni autobus: Flibco i FlixBus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Zračna luka Bruxelles - Lille?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Zračna luka Bruxelles - Lille ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Zračna luka Bruxelles - Lille opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Zračna luka Bruxelles - Lille na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Zračna luka Bruxelles - Lille

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Alternativne vrste prijevoza od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille

Nisi pronašao odgovarajući autobus? Ovdje je izbor alternativnih vrsta prijevoza iz rasporeda od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille za sljedeće dane.

Jeftine karte za vlak od mjesta do grada

Ovdje je izbor najjeftinijih vlakova iz rasporeda od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille za sljedeće dane.
  • TGV Lyria
    0h 34m
    13:17
    Zračna luka Bruxelles
    13:51
    Lille
    TGV Lyria
    Economy
    od 29 €
  • TGV Lyria
    0h 34m
    07:17
    Zračna luka Bruxelles
    07:51
    Lille
    TGV Lyria
    First Class
    od 29 €
  • TGV Lyria
    0h 35m
    15:03
    Zračna luka Bruxelles
    15:38
    Lille
    TGV Lyria
    Economy
    od 30 €
  • TGV Lyria
    0h 35m
    06:37
    Zračna luka Bruxelles
    07:12
    Lille
    TGV Lyria
    Economy
    od 34 €

Jeftini zajednički prijevoz od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille

Ovdje je izbor najjeftinijih ponuda zajedničkog putovanja s rasporeda od mjesta Zračna luka Bruxelles do grada Lille za sljedeće dane.
  • BlaBlaCar
    1h 20m
    23:10
    Zračna luka Bruxelles
    00:30
    Lille
    BlaBlaCar
    Economy
    od 9 €
  • BlaBlaCar
    1h 20m
    13:00
    Zračna luka Bruxelles
    14:20
    Lille
    BlaBlaCar
    Economy
    od 10 €
  • BlaBlaCar
    1h 20m
    11:20
    Zračna luka Bruxelles
    12:40
    Lille
    BlaBlaCar
    Economy
    od 13 €

Više autobusnih ruta od mjesta Zračna luka Bruxelles i iz grada Lille

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta od mjesta Zračna luka Bruxelles i iz grada Lille. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.