Autobusne linije Bruxelles do Hamburg i povratak

Jeftine autobusne karte za putovanja Hamburg do Bruxelles i povratak

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Kompanije - 5.678.222 Konekcije
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu od Bruxelles do Hamburg

Povoljniji autobusni prijevoz45,05 kn
Najbrži autobus8h 15m
Najraniji autobus0:40
Najkasniji autobus23:00
Dnevne autobusne linije2 Ø
Udaljenost487,6 km
Autobusno poduzećeBlaBlaBus, FlixBus, Becker Reisen, Eurolines Germany

Najjeftinije autobusne linije od Bruxelles do Hamburg grada.

Danas
od 225,93 kn
Sutra
od 225,93 kn
13.07
od 263,52 kn
14.07
15.07
od 263,60 kn
16.07
od 240,92 kn

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • BlaBlaBus
    8:00
    Bruxelles - Gare du Midi / Brussel Zuidstation
    Trajanju 11h 25m
    19:25
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od45,05 kn
  • BlaBlaBus
    8:00
    Bruxelles - Gare du Midi / Brussel Zuidstation
    Trajanju 11h 15m
    19:15
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od45,05 kn
  • BlaBlaBus
    4:25
    Bruxelles - Gare du Midi / Brussel Zuidstation
    Trajanju 11h 20m
    15:45
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od195,72 kn
  • FlixBus
    21:45
    Bruxelles - Gare du Nord
    Trajanju 10h 30m
    8:15
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od225,93 kn
  • FlixBus
    9:55
    Bruxelles - Gare du Nord
    Trajanju 13h 35m
    23:30
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od240,92 kn
  • FlixBus
    0:40
    Bruxelles - Gare du Nord
    Trajanju 8h 20m
    9:00
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od263,60 kn
  • FlixBus
    15:00
    Bruxelles - Gare du Nord
    Trajanju 11h 20m
    2:20
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od278,59 kn
  • FlixBus
    19:00
    Bruxelles - Gare du Nord
    Trajanju 10h 25m
    5:25
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od293,66 kn
  • Becker Reisen
    20:45
    Bruxelles - Gare Centrale
    Trajanju 8h 15m
    5:00
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od296,60 kn
  • Eurolines Germany
    23:00
    Bruxelles - Gare du Nord
    Trajanju 8h 45m
    7:45
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    od519,82 kn

Najbolje željezničke veze od Bruxelles prema Hamburg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    18:08
    Bruxelles
    Trajanju 12h 43m
    6:51
    Hamburg
    od375,93 kn
  • Deutsche Bahn
    18:18
    Bruxelles
    Trajanju 12h 33m
    6:51
    Hamburg
    od375,93 kn
  • Deutsche Bahn
    8:18
    Bruxelles
    Trajanju 6h 54m
    15:12
    Hamburg
    od526,60 kn
  • Deutsche Bahn
    22:52
    Bruxelles
    Trajanju 14h 22m
    13:14
    Hamburg
    od526,60 kn

Najbolji carshare od Bruxelles prema Hamburg.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    14:00
    Bruxelles
    Trajanju 6h 20m
    20:20
    Hamburg
    od293,81 kn

Najjeftinije autobusne linije od Hamburg do Bruxelles grada.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • BlaBlaBus
    7:00
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 13h 5m
    20:05
    Bruxelles - Gare du Midi / Brussel Zuidstation
    od45,05 kn
  • BlaBlaBus
    7:30
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 12h 35m
    20:05
    Bruxelles - Gare du Midi / Brussel Zuidstation
    od45,05 kn
  • Eurolines Germany
    21:45
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 8h 16m
    6:01
    Bruxelles - Gare du Nord
    od188,34 kn
  • FlixBus
    1:10
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 11h 5m
    12:15
    Bruxelles - Gare du Nord
    od263,52 kn
  • FlixBus
    20:00
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 7h 55m
    3:55
    Bruxelles - Gare du Nord
    od263,60 kn
  • FlixBus
    21:00
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 5m
    7:05
    Bruxelles - Gare du Nord
    od271,13 kn
  • Becker Reisen
    20:30
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 9h 15m
    5:45
    Bruxelles - Gare Centrale
    od296,60 kn
  • FlixBus
    1:10
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 40m
    11:50
    Bruxelles - Gare du Nord
    od323,79 kn
  • FlixBus
    1:10
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 10h 15m
    11:25
    Bruxelles - Gare du Nord
    od323,79 kn
  • FlixBus
    10:15
    Hamburg Glavni autobusni kolodvor
    Trajanju 12h 0m
    22:15
    Bruxelles - Gare du Nord
    od338,86 kn

Najbolje željezničke veze od Hamburg prema Bruxelles.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih kartata za vlak.

  • Deutsche Bahn
    4:37
    Hamburg
    Trajanju 7h 17m
    11:54
    Bruxelles
    od375,93 kn
  • Deutsche Bahn
    4:37
    Hamburg
    Trajanju 7h 37m
    12:14
    Bruxelles
    od375,93 kn
  • Deutsche Bahn
    0:45
    Hamburg
    Trajanju 9h 29m
    10:14
    Bruxelles
    od601,93 kn
  • Deutsche Bahn
    22:46
    Hamburg
    Trajanju 11h 8m
    9:54
    Bruxelles
    od601,93 kn

Najbolji carshare od Hamburg prema Bruxelles.

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih putovanja.

  • BlaBlaCar
    21:30
    Hamburg
    Trajanju 8h 20m
    5:50
    Bruxelles
    od203,41 kn
Želiš li putovati autobusom na liniji Bruxelles - Hamburg ili u nekom drugom smjeru?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Bruxelles - Hamburg te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije linije Hamburg - Bruxelles za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Bruxelles i Hamburg, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Hamburg do alternativnih odredišta iz mjesta Bruxelles, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Bruxelles i Hamburg.
Želiš li radije samostalno pretraživati? U našoj tražilici imamo već spremljeno polazište Bruxelles i odredište Hamburg. Ako želiš putovati u drugom smjeru, tj. od mjesta Hamburg do mjesta Bruxelles, klikni na strelice.
Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Već znaš točan datum povratka? Zatim unesi u tražilicu povratak i odaberi svoj datum putovanja na liniji Hamburg - Bruxelles.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje. Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Bruxelles - Hamburg prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Bruxelles - Hamburg.

Autobusne postaje u Bruxelles i Hamburg

Kolodvori
Scheel-Plessen-Str. 17, 22765 Hamburg (Njemačka)
Hachmannplatz 16, 20099 Hamburg (Njemačka)
Hannoversche Str. 85, 21079 Hamburg (Njemačka)
22041 Hamburg (Njemačka)
Adenauerallee 74-78, 20097 Hamburg (Njemačka)

U usporedbi

45,20 kn
39,18 kn
Bruxelles
Hamburg
Taksi vožnja je u Bruxelles 14% skuplje kao u Hamburg.
15,82 kn
22,60 kn
Bruxelles
Hamburg
Autobusna karta je u Bruxelles 31% povoljnije kao u Hamburg.
30,13 kn
26,37 kn
Bruxelles
Hamburg
Veliko pivo je u Bruxelles 13% skuplje kao u Hamburg.
7,14 kn
3,19 kn
Bruxelles
Hamburg
Boca vode je u Bruxelles 56% skuplje kao u Hamburg.
121,73 kn
78,36 kn
Bruxelles
Hamburg
Glavno jelo je u Bruxelles 36% skuplje kao u Hamburg.

Ovdje možete pronaći mogućnosti za vaše daljnje putovanje

Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.