Najbolje ponude od 5000+ prijevoznika!

Autobus Bruxelles → London od 24 €

Usporedi 4 autobusnih prijevoznika i pronađi najbolju cijenu uz CheckMyBus
Povoljne cijene Usporedi i uštedi do 70%
Veliki izbor Pronađi veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno 1 klik - pretraga u realnom vremenu

Usporedi sve vozne redove za autobus od grada Bruxelles do grada London

Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih putovanja iz rasporeda od grada Bruxelles do grada London raznih autobusnih prijevoznika kao što je FlixBus, Sindbad ili BlaBlaCar Bus za sljedeće dane.
danas
od 36 €
sutra
od 40 €
ponedjeljak
od 29 €
utorak
od 24 €
srijeda
od 24 €
četvrtak
od 24 €
petak
od 32 €

Najjeftinija putovanja autobusom danas

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • BlaBlaCar Bus
    11h 45m
    21:35
    Bruxelles
    Midi / South Station
    09:20
    London
    Victoria Coach Station
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    36 €
  • FlixBus
    7h 40m
    23:40
    Bruxelles
    North Station
    07:20
    London
    Victoria Coach Station
    FlixBus
    Economy
    56 €
  • Sindbad
    6h 30m
    12:00
    Bruxelles
    North Station
    18:30
    London
    Victoria Coach Station
    Sindbad
    Economy
    56 €
  • Sindbad
    6h 30m
    12:00
    Bruxelles
    Congrès
    18:30
    London
    Victoria Coach Station
    Sindbad
    Economy
    58 €

Najjeftinija putovanja autobusom sutra

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    13h 5m
    21:20
    Bruxelles
    North Station
    10:25
    London
    Barnes Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    40 €
  • FlixBus
    13h 35m
    21:20
    Bruxelles
    North Station
    10:55
    London
    Stratford Bus Station
    FlixBus
    Economy
    41 €
  • Sindbad
    6h 30m
    12:00
    Bruxelles
    North Station
    18:30
    London
    Victoria Coach Station
    Sindbad
    Economy
    42 €
  • Sindbad
    6h 30m
    12:00
    Bruxelles
    Congrès
    18:30
    London
    Victoria Coach Station
    Sindbad
    Economy
    42 €
  • BlaBlaCar Bus
    18h 29m
    03:11
    Bruxelles
    Midi / South Station
    21:40
    London
    Victoria Coach Station
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    60 €

Najjeftinija putovanja autobusom ponedjeljak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    12h 35m
    21:20
    Bruxelles
    North Station
    09:55
    London
    Barnes Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    29 €
  • FlixBus
    13h 5m
    21:20
    Bruxelles
    North Station
    10:25
    London
    Stratford Bus Station
    FlixBus
    Economy
    29 €
  • Sindbad
    6h 30m
    12:00
    Bruxelles
    North Station
    18:30
    London
    Victoria Coach Station
    Sindbad
    Economy
    42 €
  • Sindbad
    6h 30m
    12:00
    Bruxelles
    Congrès
    18:30
    London
    Victoria Coach Station
    Sindbad
    Economy
    43 €
  • BlaBlaCar Bus
    13h 35m
    08:05
    Bruxelles
    Midi / South Station
    21:40
    London
    Victoria Coach Station
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    43 €

Najjeftinija putovanja autobusom utorak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    8h 0m
    11:50
    Bruxelles
    North Station
    19:50
    London
    Victoria Coach Station
    FlixBus
    Economy
    24 €
  • FlixBus
    11h 20m
    07:30
    Bruxelles
    Midi / South Station
    18:50
    London
    Victoria Coach Station
    FlixBus
    Economy
    26 €
  • Sindbad
    6h 30m
    12:00
    Bruxelles
    North Station
    18:30
    London
    Victoria Coach Station
    Sindbad
    Economy
    42 €
  • Sindbad
    6h 30m
    12:00
    Bruxelles
    Congrès
    18:30
    London
    Victoria Coach Station
    Sindbad
    Economy
    43 €
  • BlaBlaCar Bus
    13h 20m
    16:45
    Bruxelles
    Midi / South Station
    06:05
    London
    Victoria Coach Station
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    45 €

Najjeftinija putovanja autobusom srijeda

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    8h 0m
    11:50
    Bruxelles
    North Station
    19:50
    London
    Victoria Coach Station
    FlixBus
    Economy
    24 €
  • Union Ivkoni
    9h 15m
    16:45
    Bruxelles
    Midi / South Station
    02:00
    London
    Victoria Coach Station
    Union Ivkoni
    Economy
    24 €
  • Union Ivkoni
    9h 15m
    16:45
    Bruxelles
    North Station
    02:00
    London
    Victoria Green Line Station
    Union Ivkoni
    Economy
    27 €
  • FlixBus
    11h 30m
    08:20
    Bruxelles
    North Station
    19:50
    London
    Victoria Coach Station
    FlixBus
    Economy
    32 €
  • Sindbad
    6h 30m
    12:00
    Bruxelles
    North Station
    18:30
    London
    Victoria Coach Station
    Sindbad
    Economy
    42 €

Najjeftinija putovanja autobusom četvrtak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    8h 55m
    11:50
    Bruxelles
    North Station
    20:45
    London
    Victoria Coach Station
    FlixBus
    Economy
    24 €
  • FlixBus
    12h 35m
    21:20
    Bruxelles
    North Station
    09:55
    London
    Barnes Kolodvor
    FlixBus
    Economy
    29 €
  • Sindbad
    6h 30m
    12:00
    Bruxelles
    North Station
    18:30
    London
    Victoria Coach Station
    Sindbad
    Economy
    42 €
  • Sindbad
    6h 30m
    12:00
    Bruxelles
    Congrès
    18:30
    London
    Victoria Coach Station
    Sindbad
    Economy
    43 €
  • BlaBlaCar Bus
    13h 10m
    17:55
    Bruxelles
    Midi / South Station
    07:05
    London
    Victoria Coach Station
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    63 €

Najjeftinija putovanja autobusom petak

Cijene su za jedan smjer i jednu osobu
  • FlixBus
    8h 55m
    11:50
    Bruxelles
    North Station
    20:45
    London
    Victoria Coach Station
    FlixBus
    Economy
    32 €
  • FlixBus
    12h 25m
    08:20
    Bruxelles
    North Station
    20:45
    London
    Victoria Coach Station
    FlixBus
    Economy
    39 €
  • Sindbad
    6h 30m
    12:00
    Bruxelles
    Congrès
    18:30
    London
    Victoria Coach Station
    Sindbad
    Economy
    43 €
  • BlaBlaCar Bus
    13h 35m
    08:05
    Bruxelles
    Midi / South Station
    21:40
    London
    Victoria Coach Station
    BlaBlaCar Bus
    Economy
    46 €
  • Sindbad
    6h 30m
    12:00
    Bruxelles
    Midi / South Station
    18:30
    London
    Victoria Coach Station
    Sindbad
    Economy
    46 €

Učestalost autobusnih veza između gradova Bruxelles i London

Pogledaj ovdje koliko su česte veze između gradova Bruxelles i London, tijekom različitih vremena i dana u tjednu.
Dan s najvećim prometom je petak, s više od 15 dnevnih autobusa od grada Bruxelles do grada London. Umjesto toga subota ima najmanje veza, sa samo 5 dnevnim autobusima između gradova Bruxelles i London.
Najprometnije doba dana je poslijepodne, s 34 autobusima iz grada Bruxelles do grada London, dok noć vidi najmanje veza između gradova Bruxelles i London, s 4 ponudama.

Činjenice o autobusima od grada Bruxelles do grada London

Usporedi jednim klikom sve prijevoznike poput FlixBus, Sindbad i BlaBlaCar Bus koji dnevno putuju 11 puta autobusom od grada Bruxelles do grada London! Rezerviraj svoju autobusnu kartu od grada Bruxelles do grada London počevši od 24 €!

Povoljniji autobusni prijevoz 24 €
Najbrži autobus 6h 30m
Najraniji autobus 12:00
Najkasniji autobus 23:35
Dnevne autobusne linije 11 Ø
Udaljenost 320,6 km
Autobusno poduzeće FlixBus, Sindbad, BlaBlaCar Bus i Union Ivkoni

Najjeftinije autobusne veze od grada Bruxelles do grada London

Svaki dan, 11 autobusa 4 prijevoznika polazi iz grada Bruxelles za grad London: u donjoj tablici pronaći ćeš najjeftinije cijene autobusa na ovoj relaciji, počevši od 15.06.2024 pa za sljedeće dane.

ponedjeljak
utorak
srijeda
četvrtak
petak
subota
nedjelja
ponedjeljak 10.06
utorak 11.06
srijeda 12.06
četvrtak 13.06
petak 14.06
subota 15.06
36 €
nedjelja 16.06
40 €
ponedjeljak 17.06
42 €
utorak 18.06
24 €
srijeda 19.06
42 €
četvrtak 20.06
42 €
petak 21.06
32 €
subota 22.06
45 €
nedjelja 23.06
37 €
ponedjeljak 24.06
29 €
utorak 25.06
25 €
srijeda 26.06
33 €
četvrtak 27.06
35 €
petak 28.06
37 €
subota 29.06
33 €
nedjelja 30.06
47 €
ponedjeljak 01.07
38 €
utorak 02.07
34 €
srijeda 03.07
36 €
četvrtak 04.07
40 €
petak 05.07
45 €
subota 06.07
46 €
nedjelja 07.07

Najjeftinije vrijeme za putovanje od grada Bruxelles do grada London

Pogledaj ovdje na koji dan i u koje doba dana možeš pronaći najjeftiniju autobusnu kartu od grada Bruxelles do grada London, za sljedećih 30 dana.
S cijenom već od 24 €, srijeda je najjeftiniji dan za autobus od grada Bruxelles do grada London. Umjesto toga je nedjelja najskuplji dan s cijenama koje počinju od 40 €.
poslijepodne je najjeftinije doba dana za autobusne karte od grada Bruxelles do grada London, s 24 €. noć je najskuplje doba dana s cijenama počevši od 46 €.

Kako uštedjeti novac putujući od grada Bruxelles do grada London

Putovanje može biti skupo, ali ne mora biti! Želiš li izbjeći plaćanje užasne cijene za svoje putovanje? Zatim slijedi ove brze korake da uštediš novac:

Rezerviraj kartu od grada Bruxelles do grada London unaprijed! Što ranije rezerviraš, cijena je obično niža. Također, bit ćeš siguran da imaš mjesto u autobusu od grada Bruxelles do grada London, u usporedbi ako ga kupiš u posljednjem trenutku, ili izravno na stanici.

Ako možeš, izbjegavaj putovanja u vrijeme najveće gužve. Umjesto vikenda, pokušaj putovati tijekom tjedna. Putovanje navečer ili noću također je jeftinije, a kasniji autobusi od grada Bruxelles do grada London također su prazniji.

Sve autobusne stanice i stajališta u gradovima Bruxelles i London

Karta ispod pokazuje gdje možeš pronaći sve autobusne stanice u gradu Bruxelles i gradu London.

Usluge i udobnost u autobusu od grada Bruxelles do grada London

Želiš li znati koje su klase sjedala dostupne u autobusima od grada Bruxelles do grada London? Ili koji prijevoznici poslužuju rutu iz grada Bruxelles do grada London? U nastavku ćeš pronaći odgovore na svoja pitanja.

Česta pitanja o autobusu na liniji Bruxelles - London

Koliko košta putovanje autobusom na relaciji Bruxelles - London?

To, između ostalog, zavisi o danu i vremenu tvog putovanja. Najpovoljnije putovanje između gradova Bruxelles i London košta 24 € i traje 9h 15m. Usporedi sve ponude i uštedi novac!

Koliko bi se moglo uštedjeti uspoređujući autobuse na relaciji Bruxelles - London?

Broj prijevoznika koji nude ovu rutu je 4 s rasponom cijena karata od 24 € do 123 €. Stoga preporučujemo da rezerviraš svoju kartu što prije da uloviš najpovoljniju ponudu za putovanje u grad London.

Koliko je u prosjeku veza dnevno dostupno na relaciji Bruxelles - London?

Svaki dan na autobusnj ruti Bruxelles - London prometuje otprilike 11 autobusa. Pomoću naše pretrage možeš usporediti vrijeme autobusa kako bi pronašao savršeno putovanje.

Koliko dugo traje putovanje autobusom iz grada Bruxelles prema gradu London?

Najbrži autobus iz grada Bruxelles prema gradu London nudi prijevoznik Sindbad, a vožnja traje 6h 30m. Autobusne karte za ovu liniju koštaju 58 €. Imaj na umu da putovanje može trajati dulje zbog stanja na putevima.

Kada polazi prvi autobus iz grada Bruxelles za grad London?

Najraniji autobus koji stiže u grad London iz grada Bruxelles kreće u 12:00. Međutim, informacije u vezi termina polaska mogu se mijenjati vikendima i praznicima. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Kada polazi posljednji autobus iz grada Bruxelles prema gradu London?

Posljednji autobus koji polazi iz grada Bruxelles prema gradu London kreće u 23:35. Imaj na umu da se termini polaska mogu mijenjati vikendima i praznicima. Samo iskoristi naše pretraživanje da pronađeš točne termine na tvoj planirani datum putovanja.

Koji autobusni prijevoznici voze na relaciji Bruxelles - London?

Na relaciji Bruxelles - London autobusni putnici mogu putovati prijevoznikom FlixBus, Sindbad i BlaBlaCar Bus. Našim pretraživanjem možeš usporediti sve dostupne autobusne karte da rezerviraš onu koja ti najviše odgovara.

Postoji li izravni autobus između Bruxelles i London?

Možeš provjeriti sve izravne veze između gradova Bruxelles i London pomoću naše pretrage i gledajući odjeljak Promjene u našim filterima. Ovo su neki od prijevoznika koji nude izravni autobus: FlixBus, Sindbad i BlaBlaCar Bus.

Što mogu ponijeti sa sobom u autobus na relaciji Bruxelles - London?

Što sve možeš ponijeti sa sobom ovisi o tome kojim prijevoznikom putuješ. U pravilu, bez naknade možeš na autobusnoj relaciji Bruxelles - London ponijeti putnu torbu i ručnu prtljagu. Jednostavno iskoristi naše pretraživanje da pronađeš autobus koji najbolje odgovara tvojim potrebama na tvoj planirani datum putovanja.

Kako su autobusi na relaciji Bruxelles London opremljeni?

Oprema u autobusu ovisi o prijevozniku. Međutim, mnogi međugradski i međunarodni autobusi imaju WiFi, pa tijekom putovanja možeš javiti prijateljima svoju točnu lokaciju. Kako bi tvoje putovanje bilo još ugodnije, koriste se sustavi klimatizacije. Najbolje rješenje je koristiti naše pretraživanje kako bi se dobile precizne informacije o opremi autobusa na relaciji Bruxelles - London na tvoj planirani datum putovanja.

Dostupne klase sjedala koje se nude na autobusnoj ruti Bruxelles do London

Economy
Economy

Najjeftinija dostupna opcija za tvoju kartu, obično sa sjedalima koja se mogu nagnuti i klima uređajem.

Alternativne vrste prijevoza od grada Bruxelles do grada London

Nisi pronašao odgovarajući autobus? Ovdje je izbor alternativnih vrsta prijevoza iz rasporeda od grada Bruxelles do grada London za sljedeće dane.

Jeftine karte za vlak od grada do grada

Ovdje je izbor najjeftinijih vlakova iz rasporeda od grada Bruxelles do grada London za sljedeće dane.
  • Eurostar
    1h 2m
    20:55
    Bruxelles
    21:57
    London
    Eurostar
    Economy
    od 63 €
  • Eurostar
    1h 1m
    17:56
    Bruxelles
    18:57
    London
    St Pancras Stanica
    Eurostar
    Economy
    od 268 €
  • Eurostar
    1h 1m
    12:56
    Bruxelles
    13:57
    London
    St Pancras Stanica
    Eurostar
    Economy
    od 292 €
  • Eurostar
    1h 1m
    12:56
    Bruxelles
    13:57
    London
    St Pancras Stanica
    Eurostar
    Business
    od 367 €

Jeftini zajednički prijevoz od grada Bruxelles do grada London

Ovdje je izbor najjeftinijih ponuda zajedničkog putovanja s rasporeda od grada Bruxelles do grada London za sljedeće dane.
  • BlaBlaCar
    4h 30m
    19:10
    Bruxelles
    23:40
    London
    BlaBlaCar
    Economy
    od 55 €

Više autobusnih ruta iz gradova Bruxelles i London

Ovdje je pregled najpopularnijih autobusnih ruta iz grada Bruxelles i iz grada London. Jednostavno klikni na vezu po tvom izboru i pronaći ćeš sve detalje o tvojoj autobusnoj ruti!

CheckMyBus aplikacija

Preuzmi besplatno

App Store
CheckMyBus App
Zatvori
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo tvoju privatnost!

Kako bismo ti prikazali najbolje ponude autobusa, mi i naši partneri koristimo tehničke, analitičke i marketinške kolačiće za personalizaciju oglasa. Pamtimo tvoje anonimne podatke kako bismo ti pružali personalizirane usluge.