Autobus na liniji Dublin - Galway

Bus na liniji Dublin - Galway: Usporedba svih pružatelja usluga autobusa

swap
Odrasli
1
Djeca
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Pretraži smještaj s Booking.com
Povoljne cijeneUsporedbe i uštede do 70 %
Veliki izborPronađite prometne veze diljem svijeta
Jednostavno i transparentno1 klik - pretraga u realnom vremenu

Činjenice o autobusu na liniji Dublin - Galway

Povoljniji autobusni prijevoz98,54 kn
Najbrži autobus2h 25m
Najraniji autobus6:45
Najkasniji autobus17:45
Dnevne autobusne linije14 Ø
Udaljenost186,0 km
Autobusno poduzećeScottish Citylink
Želiš li putovati autobusom na liniji Dublin - Galway?
CheckMyBus uspoređuje sve raspoložive autobusne linije Dublin - Galway te prikazuje vrijeme odlaska, točne nazive stanica, trajanje putovanja i najpovoljnije cijene karata. Također možeš saznati sve o opremi vozila. Ima li autobus klima uređaj, utičnice i Wi-Fi?
Na ovoj stranici također možeš pronaći najpovoljnije ponude na liniji Dublin - Galway za sljedećih nekoliko dana. Dobit ćeš sve informacije o autobusnim stanicama u mjestima Dublin i Galway, što će ti pomoći u snalaženju. Osim toga, ovdje možeš pronaći i sve mogućnosti nastavka putovanja iz mjesta Galway, alternativna odredišta iz mjesta Dublin, kao i najpopularnije transfere do zračne luke u mjestima Dublin i Galway.

Najjeftinije autobusne linije od Dublin do Galway

Danas
od 98,54 kn
Sutra
od 98,54 kn
28.02
od 98,54 kn
01.03
02.03
03.03

Fleksibilni? Ovdje je izbor najjeftinijih autobusnih karta.

  • Scottish Citylink
    6:45
    Dublin
    Trajanju 2h 30m
    9:15
    Galway
    od98,54 kn
  • Scottish Citylink
    6:45
    Dublin
    Trajanju 2h 25m
    9:10
    Galway
    od98,54 kn
  • Scottish Citylink
    9:45
    Dublin
    Trajanju 2h 30m
    12:15
    Galway
    od98,54 kn
  • Scottish Citylink
    9:45
    Dublin
    Trajanju 2h 25m
    12:10
    Galway
    od98,54 kn
  • Scottish Citylink
    11:45
    Dublin
    Trajanju 2h 30m
    14:15
    Galway
    od98,54 kn
  • Scottish Citylink
    11:45
    Dublin
    Trajanju 2h 25m
    14:10
    Galway
    od98,54 kn
  • Scottish Citylink
    12:45
    Dublin
    Trajanju 2h 30m
    15:15
    Galway
    od98,54 kn
  • Scottish Citylink
    12:45
    Dublin
    Trajanju 2h 25m
    15:10
    Galway
    od98,54 kn
  • Scottish Citylink
    13:45
    Dublin
    Trajanju 2h 30m
    16:15
    Galway
    od98,54 kn
  • Scottish Citylink
    13:45
    Dublin
    Trajanju 2h 25m
    16:10
    Galway
    od98,54 kn
  • Scottish Citylink
    15:45
    Dublin
    Trajanju 2h 30m
    18:15
    Galway
    od98,54 kn
  • Scottish Citylink
    15:45
    Dublin
    Trajanju 2h 25m
    18:10
    Galway
    od98,54 kn
  • Scottish Citylink
    17:45
    Dublin
    Trajanju 2h 30m
    20:15
    Galway
    od98,54 kn
  • Scottish Citylink
    17:45
    Dublin
    Trajanju 2h 25m
    20:10
    Galway
    od98,54 kn

Želite li ići drugim putem? Ovdje ćete pronaći sve ponude Galway - Dublin

Autobus na liniji Dublin - Galway: dodatne informacije

Želiš li radije samostalno pretraživati?
U našoj tražilici smo već spremili polazište Dublin i odredište Galway. Unijeli smo i datum putovanja. Putnici obično rezerviraju putovanje od 3 do 7 dana unaprijed. Ako te zanima određeni datum putovanja, jednostavno odaberi taj dan na kalendaru.
Ukoliko već znaš kada se točno planiraš vratiti, odmah provjeri povratak I jednostavno odaberi željeni datum za putovanje na liniji Galway - Dublin.
Ne putuješ sam/a? Unesi broj osoba s kojima putuješ i pokreni pretraživanje.
Rezultate pretraživanja možeš sortirati po cijeni, vremenu odlaska i dolaska, te ih filtrirati po stanicama ili prijevoznicima. Sve prema vašim potrebama.
Osim toga: Za liniju Dublin - Galway prikazat ćemo sve dostupne informacije o drugim prijevoznim sredstvima kao što su vlak, automobil za zajedničku vožnju i zrakoplov.
Uživaj u putovanju autobusom na liniji Dublin - Galway.

Autobusne postaje u mjestima Dublin i Galway

Kolodvori
Galway (Irska)
Old Dublin Rd , Galway (Irska)
Galway (Irska)
Galway (Irska)
Queen Street , Galway (Irska)
Station Rd , Galway (Irska)

Dublin i Galway u usporedbi

16,81 kn
37,14 kn
Dublin
Galway
Taksi vožnja je u Dublin 55% povoljnije kao u Galway.
4,71 kn
15,92 kn
Dublin
Galway
Autobusna karta je u Dublin 71% povoljnije kao u Galway.
10,09 kn
35,63 kn
Dublin
Galway
Veliko pivo je u Dublin 72% povoljnije kao u Galway.
2,35 kn
7,39 kn
Dublin
Galway
Boca vode je u Dublin 69% povoljnije kao u Galway.
31,95 kn
70,65 kn
Dublin
Galway
Glavno jelo je u Dublin 55% povoljnije kao u Galway.

Autobusne veze iz Dublin i iz Galway

Autobusne linije od Dublin
Trusted shop
CheckMyBus aplikacija
Preuzmite besplatno
GPDR CheckMyBus shield

Mi cijenimo Vašu privatnost!

Da bismo Vam pokazali najbolje rezultate, prikupljamo odredene informacije o tome kako koristite CheckMyBus. Pamtimo Vaše anonimne podatke kako bismo poboljšali našu uslugu i pružili Vam personalizirano iskustvo.